יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

למה כל כך חשוב להפיץ יהדות?

 

כולנו יודעים ומרגישים ורואים לפי כל הסימנים שהגאולה מאוד קרובה, והמשמעות היא - מצד אחד טובה ומשמחת ומצד שני מחייבת אותנו כמה שיותר יהודים.

זה ממש פיקוח נפש ניצחי של מיליוני יהודים ויהודיות בארץ ובעולם

ואם תשאל למה?
אסביר לך על פי מה שכתוב בספרים הקדושים הגאולה היא עולם של טוב של טהרה ,של קדושה , אמת ,שמחה.

לכן בגאולה לא יהיו:

שקר, רע, טומאה, עצבות שנאה וכו'

לכן: מי שקשור לרע ,לטומאה, לשקר- לא יחיה ויאבד לנצח נצחים בזמן הגאולה.

 

זו האמת המחייבת אותנו להציל את כל מי שקשור לעולם השקר, הרע , והטומאה (גם להציל את עצמינו ולהוציא מתוכינו דברים שאינם טובים)

כתוב בתנ''ך בנבואות על הגאולה וכן בספרים הקדושים שיהיה תהליך של זיקוק וטיהור העולם ורק אלו שקשורים לקדושה , לאמת הם ישארו .

ולכן חובתינו וזכותינו לטובתינו ולטובת עם ישראל למען הבורא יתברך והשכינה הקדושה - לפעול חזק חזק בכל הכוחות להציל ולתת פתח של אמת - לכמה שיותר יהודים ויהודיות.

אשאל אותך, מה היית עושה לו היית רואה רכבת של הגרמנים בזמן השואה שמובילה אלפי יהודים ויהודיות לשמד לטבח למוות! האם לא היית מנסה בכל כוחותיך להציל אותם לצעוק להם ולאמר להם : ''תקפצו מהר! אתם מובלים לשמד! אתם מובלים לטבח! למוות!!! וכו'".

המצב הוא כיום יותר חמור מזה היהודים שלנו אחינו מובלים על ידי היצר הרע ברכבת שמד ''נוחה'' מאד ממוזגת עם שלט ,טלוויזיות וכבלים ואינטרנט וכו' אבל היעד הוא אותו יעד ואפילו יותר גרוע כי זה איבוד הנשמה לנצח נצחים.

מי שלא יחזור בתשובה לפני הגאולה לא יוכל לחזור אחרי הגאולה שהאמת תהיה ברורה ומאירה כשמש כי אז יהיה מאוחר מדאי ולא תהיה בחירה בזה.
כמו שגליה כותבת:"
בזמן התגלות המשיח זה כבר לא יעזור לאף אחד יותר לחזור בתשובה כי האמת תתגלה בעולם ותהיה פרוסה לפנינו כולנו, אז בזמן התגלות המשיח לא יקבלו יותר חוזרים בתשובה רק עכשיו זה הזמן האחרון שעוד נשאר לאלה שעדיין לא חזרו בתשובה לקחת את עצמם בידיים ולהתבונן ולהבין שאין עוד מלבדו ורק הוא מלך העולם"

לכן חובתינו וזכותינו לשנס מותניים בכל כוחותינו להפיץ יהדות לקרב לאמת ולהציל כמה שיותר יהודים.

וזהו החסד הכי גדול זהו חסד נצחי.

נצח נצחים תלוי בך ובמעשיך!!!

כל מי שיתחזק עכשיו בזכותך זה נרשם לטובתך לנצח!

לכן חובתינו וזכותינו להפיץ כמה שיותר יהדות לפקוח עיני בניו היקרים.

גליה כותבת בקשר להפצת יהדות והמצב בו אנו נמצאים:" אמא משמים מאותתים לנו שהזמנים קשים ואסור לנו לשקוט על השמרים אנחנו חייבים לצאת ולפעול ולקרב כל יהודי כי זה זמן חרום לכל עם ישראל זו חובת השעה זה זמן חרום לעם ישראל היקר, כולנו חייבים לעמול למען הצלת הכלל וכל מי שיכול לעשות ולא עושה ידונו אותו בשמים בחומרה יתרה! כי הזמן הזה הוא זמן מיוחד בו עדיין אפשר להציל הרבה נשמות עם ישראל מאבדון זוהי עת רצון, חייבים להחזיר כל יהודי יקר לאבינו שבשמיים כי הזמן עומד להגמר! כל החול שבשעון כבר ירד למטה ונשאר כל כך מעט ופתאום הכל ישתנה והגאולה תגיע וכולנו נרגיש כמו חולמים"

הפצת יהדות מונעת גזירות רעות ומצילה את חייהם של אלפים מעם ישראל!

ואם תשאל למה זה עוזר לבטל את הגזירות?

אשאל אותך מה יעשה אבא שאיכפת לו מהבן שלו, והבן שלו פוגע בעצמו ועוד מעט הולך להרוג את עצמו לדעת , להתאבד!

אז מה יעשה אבא כזה? ודאי שינסה בכל דרך להציל את בנו אפילו במכות העיקר שהבן יפסיק לפגוע בעצמו ויבין שאבא שלו רוצה רק את טובתו, ואיכפת לו ממנו.

אבל אם האבא רואה שיש כבר כאלו שמנסים לשכנע את הבן שיפסיק את מעשיו הרעים , אז ודאי שהאבא  יפחית או אפילו יפסיק את המכות כי הוא רואה שיש מי שמעורר את הבן. ובודאי שהאבא שמח ואוהב את מי שמעורר את הבן לתשובה.

כך גם אנחנו היום ממש בזמנינו הקב''ה הוא אבינו אוהבינו וכתוב בתורה ''כאשר ייסר איש את בנו ה' אלוקיך מייסרך'' למה ה' מייסרינו ? כדי שנתעורר לתשובה ואם אנו מתעוררים ומעוררים לתשובה אז אין צורך במכות וייסורים לעוררנו.

לכן כל מי שמקרב ומתקרב להשם הוא הוא המגן האמיתי על עם ישראל, לכן אנו משתדלים ונשתדל מאד בעזרת השם להפיץ יהדות בכל מקום אפשרי לכל יהודי ולגרום לנחת ושמחה לבורא עולם ולברכות וישועות לבנו אהוביו עם ישראל היקר, וכך גם לרכך ולמנוע את הייסורים מעלינו ומעל כל עם ישראל.

ובודאי שמעשים אלו יש בהם כדי להפחית או למנוע ממך ומבני משפחתך את חבלי המשיח בהם אנו נמצאים כמו שכתוב ''הרוצה להי נצל מחבלי משיח יעסוק בתורה ובגמילות חסדים'' ואין יותר חסד גדול מהבאת האמת לעוור.

אנו לפני הגאולה ויש חושך לא יודעים מי נגד מי והתקשורת משקרת ומטעה וטועה בכוונה ולא בכוונה כיוון שאנשי התקשורת עדיין לא קלטו שהכל מהלכי שמים והכל מכוון מאת בורא עולם ואלו הן הכנות לקראת הגאולה השלימה.

נכון, יש כאלה מאיתנו שבסביבה שלהם יש אדישות מסויימת למצב וכבר התרגלו וכו' אבל דע לך, היצר הרע שבתוכינו ובתוך אחרים דואג לזה .

ידוע שלפני השואה היתה אדישות מסויימת ויש אפילו אנשים חשובים אז, שהרגישו כבידות מסויימת והיה להם קשה לעורר את בני קהילתם לתשובה. כמו אז, ככה גם עכשיו , היצר הרע שהוא לפני שחיטתו- מותו ולכן הוא מנסה בכל כוחותיו להרדים אותנו ואת האחרים.

 

כמו שגליה כותבת: "אמא יקרה, צריך להבין שכוחות הטומאה יודעים בפירוש שזה הסוף בשבילם, לכן כמו חיה פצועה הם מנסים להתגבר בשארית כוחותם ומנסים להפיל עוד אנשים לדרך רעה ולחוצפה יתירה ולאלימות בין אדם לחברו ולאלימות כוללת בין העמים בעולם, המתבטאת במלחמות והתעללות בין העמים לעצמם."

ואנו מצווים לשנס מותניים, לאסוף את כל כוחותינו, וכל מאמצינו להציל את עצמינו ואת כל מי שאנו יכולים, לא להיות שאננים! לא להיות אדישים!

וזו זכות שמים שאת/ה זוכה לדעת את האמת ונשאך ליבך להפיץ יהדות.

דע לך , שבזמן הגאולה מה שרק יחשב זה המצוות והזכויות שלנו. לכן כסף גשמי לא יחשב על כן זה הזמן להשקיע בכסף הרוחני- בזכויות שלנו וככל שנשקיע יותר כך נהיה יותר עשירים באמת ברוחניות , עשירים לנצח!!!

 

נ.ב. יש יצר הרע מיוחד שמנסה להכשיל את המפיצים והמקרבים והוא נותן הרגשה ''שאני מושלם ורק הם צריכים לחזור בתשובה אלו שמפיצים אליהם''

אבל האמת שכולנו צריכים לחזור בתשובה ויש לנו להיזהר ממלכודת זו כיון שכשאנחנו מתחזקים יש יותר סייעתא דשמיא למעשינו וההשפעה וזיכוי הרבים יותר גדלים.

בתודה שמעון כהן

 

יש לך הערות, שלח תגובה
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.

למדור הפצת יהדות באתר / לעמוד הראשי  
 

מאמרים אחרונים

רוצים לדעת מה חדש בעולם היהדות?

         
     
הירשמו  לעלון עדכונים ביהדות וקבלה

לקרוא לאלוקים בשמו - אפשר לנסות לברוח מזה עוד הרבה זמן, אבל יום אחד כבר לא יהיה לאן... מאז שאנחנו זוכרים את עצמנו כולנו שרויים במערכה הזאת. המערכה הזאת לובשת ופושטת צורות, אבל בסופו של דבר באה לידי ביטוי בעיקר בנושא ארץ-ישראל: המערכה על הרוח! מאמר עמוק וחשוב על המצב הבטחוני
לראות את החיובי שבחיים:  חיים הוא אדם שאוהב לאהוב. אחד שתמיד יש לו משהו חיובי להגיד. כשמישהו שואל אותו מה שלומו הוא עונה:"אם מצבי היה טוב יותר, הייתי שני  אנשים". פשוט טיפוס חיובי ואופטימי. כאן
הכל לטובה-הדברים הקטנים שמשגעים לנו את החיים- בפעם הבאה שהבוקר שלך מתחיל ברגל שמאל, הילדים בבוקר מתלבשים לאט, אתה לא מצליח למצוא את מפתחות המכונית שלך, ולכל רמזור אתה מגיע באדום, אל תתעצבן ותתייאש. אלוקים נמצא בעבודה ומשגיח עליך. כאן

זעקת הנשמה- שיר שכתבתי כאן

איך נמנע את ההתנתקות הבאה? כאן

למה הפצת יהדות היא פיקוח נפש ממש  כאן

מסרים מן השמים על חשיבות הפצת יהדות- כאן

7 סיבות טבות למה כדאי להפיץ יהדות - כאן