יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

המרוץ כבר התחיל- קו הסיום הוא הגאולה!

ב"ה

המרוץ כבר התחיל- קו הסיום הוא הגאולה- אני מרגיש לפעמים כמו במירוץ להגיע לכמה שיותר יהודים, להודיע לכמה שיותר יהודים שיכינו את עצמם לגאולה, כי אחרי הגאולה כבר לא זה לא יהיה חכמה להתקרב לבורא ולכן גם השכר יהיה הרבה יותר נמוך.

לכן כל מי שמתקרב עכשיו מקדש את שם שמים יותר, מראה שאיכפת לו מבורא עולם ומעם ישראל, וזוכה להיות מוכן לגאולה בצורה הבריאה וטובה ביותר.

 

נכון שמסביב ניתן לראות אדישות מסויימת, אבל מצד שני יש היום הרבה התעוררות בכל העולם כולו, מאות אלפי יהודים בכל העולם מרגישים בנשמה שהולך לקרוא משהו, אמנם לא מבינים מה אבל כולם רואים איך התחילה המלחמה האחרונה כפי שמופיע בנביאים שתהיה מלחמה בין אדום ולישמעאל, וזאת תהיה מלחמה עצומה בכל העולם כולו.

 

וזה מה שאנחנו רואים שהתהליך כבר התחיל, והבעיה שהתקשורת כולה בין אם זה הרדיו, העיתונים, הטלוויזיה והאינטרנט- רוב המידע המגיע אלינו ממקורות אלו מרדים אותנו, כי כל מה שקורה מנסים פרשנים לפרש אותו כתהליך טבעי ורגיל ואז כשרואים כל כך הרבה שמפרשים את התהליכים כיום כתהליך טבעי ממילא קשה להתנתק מהרושם המטעה הזה.

 

אבל אנחנו יודעים שלקראת הגאולה יהיה תהליך של מלחמה בין אדום לישמעאל – ורואים כיצד זה מתקיים היום, אז מה נעשה כדי שלא "נתקרר" מהאמת האמיתית ביותר הזו?

הפתרון הוא להתחבר כמה שיותר לחומר כתוב והאזנה לשיעורי תורה , מידע על הגאולה, וכיצד להתכונן לגאולה וכן גם בכלליות לימוד תורה בכל הגוונים והאופנים המתאימים ומענגים את נשמתך, כל אחד מה שמתאים לו, יש כאלה ברסלב, יש חב"ד, יש פסקי הלכה , יש המון חומר והמון מזון לכל נשמות הדור, הכל הבורא הכין למענינו לקראת הגאולה.

 

בנוסף כדאי להתנתק כמה שאנחנו יכולים מקריאת ספרות וחדשות של אנשים שעדיין לא הבינו שאנחנו בתהליך הגאולה, כי ככל שיותר קוראים את פרשנויותיהם כך גם בלי יודעים לומדים לחשוב על התהליכים שקורים לנו מבלי להכניס את מעשיו של אלוקים בתמונה, והרי אנחנו יודעים שכל תהליך בין תהליך הכי קטן וגם הכי גדול, הכל מנוהל על ידי בורא עולם.

 

לכן אנחנו צריכים לקרוא יותר חומר על מעלת הימים שלפני הגאולה ולחזק את עצמינו ואת סביבתנו, לשמוע יותר שיעורי תורה וללמד יותר את אחרים, וכן להפיץ יהדות ככל יכולתינו בכל מקום ובכל מצב, בין אם זה בעבודה, בדרכים, באינטרנט, להדפיס חומר ולהפיץ, לרכוש ממעשר כספים חומר ביהדות ולהפיץ לכל מי שאנחנו באים איתו במגע.

 

אין ספק שכל מעשה הכי קטן של הפצת יהדות וקירוב, יגרום לקירוב הגאולה ולהפחתת הקשיים של חבלי משיח, ואלוקים אהובינו יוכל להתגלות במהירה יותר עם ביאת משיח צדקינו בקרוב.

 

לכן עלינו לנצל כל רגע להכין את עם ישראל לגאולה, בכל מגזר צריך חיזוק בין אם זה המגזר הדתי החרדי והחילוני, וגם אנו צריכים חיזוק.

העיקר שלא נבזבז זמן על דברים שלא מביאים אותנו לכלום, ואנחנו צריכים לדעת שבאינטרנט יש המוני אתרים מאמרים ופורומים שיכולים סתם לבזבז את הזמן היקר שלנו, לכן אנחנו צריכים להיות ממוקדים- להכין את עם ישראל לגאולה, שכמה שיותר יהודים יחזקו את הקשר שלהם לבורא עולם ולתורה הקדושה ויוסיפו עוד ועוד במצוות.

אז אחי היקר- כן כן כן כן- אתה מסוגל את מסוגלת- כולנו מסוגלים בכל מצב ובכל רגע לפרוץ את הגבולות שהיצר מנסה שנחשוב שאנחנו לא יכולים, אבל אנחנו כן מסוגלים יש לנו את הכוחות ואת עוצמת הנשמה היהודית שבורא עולם נטע בתוכינו, אלוקים איתנו אוהב אותנו, אלוקים אוהב את בניו, 300 מיליון ערבים מסביבנו, יריקה אחת שלהם ואנחנו טובעים בים של...

אבל אלוקים לא נותן להם להשמיד אותנו, אלוקים מחכה לנו שנתעורר ונעורר את כל עם ישראל, די לאדישות, בואו נתאמץ יותר להתחבר, בואו נתחבר אל האור הגדול- אל בורא עולם הכל יכול והמלך הגדול שלנו, בואו נוריד מהאגו העצמי בואו נתאמץ לקרב את עצמינו ואת אחינו אל הקדושה, בואו נשפיע על כל מי שאנו מכירים להתקדם יותר אל הקדושה, להדגיש להם שאלוקים אוהב אותם ומעוניין לתת להם את הטוב ביותר, שיעשו צעד אחד ואלוקים יראה להם את הדרך אלוקים יפתח להם ולנו פתחים עצומים שלא חשבנו עליהם.

אין כמו בורא עולם – בורא כל העולמות כולם!

אז בואו אחים נעשה דברים לשם שמים , גם אם לא רואים אותנו נעשה דברים טובים, בואו נתפלל על כל אחינו בכל מקום שהם, נתפלל על יהודים שנופלים לסמים נתפלל על אחים יקרים שמחפשים אמונות מוטעות במקומות לא מתאימים לנשמה היהודית, למה לחפש במקדשי סרק בהודו , במקום זאת נשתדל בכל כוחינו ללמד כל מי שאנחנו יכולים שהאמת הקדושה והטוב נמצא כאן מתחת לאף במסורת היהודית.

 

עלינו גם להתפלל כמה שיותר על עם ישראל שיזכו כולם להתעורר מהעילפון שהגלות הכניסה אותנו אליו, ואז ככל שנפיח עוז ואמונה ועידוד בעם ישראל כך הם יהיו יותר שמחים מסופקים ויודו לכם על כך שהצלתם אותם.

חשוב גם לעודד יהודים אחרים שיפיצו יהדות וכן לשכנע כמה שיותר יהודים שאם איכפת להם מעם ישראל שיתאמצו להפנות כמה שיותר משאבים לכיוון קירוב עם ישראל לצור מחצבתם, זה כל כך חשוב שאין ממש יכולת לתאר במילים עד כמה חיוני כיום מהלך גדול שיקרב את כל עם ישראל אל התורה.

כמובן שאין להתייאש אפילו אם ניסינו ועדיין לא הצלחנו, ככה זה בעולם המעשה, מנסים שוב ושוב עד שגוברים הזכויות שלנו ואז אנחנו רואים מעט פירות בעמלינו.


אבל אלוקים לא שוכח שום מאמץ שלנו, אלוקים רושם בשמים כל מאמץ כל תפילה וכל חשק הכי קטן שלנו לחיזוק עם ישראל, ואדרבא לפעמים השכר יותר גדול אם ניסינו ולא ראינו תוצאות, כי ראיית התוצאות זה חלק מהשכר, אבל אם אנו לא רואים תוצאות ומנסים להשתפר למרות שלא רואים תוצאות זה שכר יותר גדול מאשר אם רואים תוצאות.

לכן אנחנו צריכים לשנס מותניים ולעשות כל אחד במקומו וכל אחד בכל יכולתו לעזור לעם ישראל ברוחניות וממילא תבוא הישועה גם בגשמיות, כי הגשמיות של עם ישראל תלוייה במצב הרוחני שלנו ולכן ככל שנחזק את העוצמה הרוחנית שלנו, כך אלוקים ישפיע לנו שפע של טובה וישועה, כמו שכל אחד יכול לקרוא בקריאת שמע שכתובה בכל מזוזה, שאם אנחנו אוהבים את השם ומקיימים מצוות אלוקים אז אלוקים משפיע עלינו שפע גדול ואם להיפך ח"ו אז להיפך.

לכולנו אלוקים נתן מצבים וניסיונות ושליחות שאין לאחרים, אחד עובד במקום מסוים ואלוקים מצפה ממנו שיראה דוגמא אישית כמה שיוכל וישתדל בכל מאודו להשפיע בעדינות ובשמחה על עוד ועוד יהודים להתקרב לאבינו שבשמים ולמסורת המפוארת שלנו.

אחת גם עקרת בית והיא גם יכולה לארגן חוג בית לדברי תורה או לקריאת תהילים ביחד בקבוצה, או אחד שלומד במקום מסוים הוא יכול להשפיע על חבריו שיתפללו לאלוקים לפני כל מבחן וכן להפיץ חומר ביהדות שאלות ותשובות או קטעי הגות והלכה על החגים ועל השקפת היהדות וכן פרשת שבוע בכל שבוע.

אין סוף לדרכים שניתן לעשות למען עם ישראל, אנחנו צריכים להיות יצירתיים ולפעול בכמה שיותר דרכים ולראות מה שמביא כמה שיותר תוצאות כך נמשיך איתו כמה שיותר. מה שלא רואים פירות אז לחפש עוד דרכים לקירוב, שהרי אנחנו יודעים שאצל אלוקים חשוב המאמץ שלנו והתוצאה תלוייה בזכות שלנו ובזכות של היהודי השני אותו אנחנו מקרבים.

ואין לומר "אין לי זכויות" – אין כזה דבר! כל יהודי שחי ונושם היום יש לו זכות כי אלוקים שם אותו בדור שלפני הגאולה, ואלוקים מצפה מאיתנו להתאמץ ככל יכולתינו לעזור לבניו להתקרב אליו ולהיות מוכנים לגאולה, ישנם אפילו חילונים שקירבו יהודים לתורה, האם לחילוני אין זכויות? ודאי שיש ולכן אלוקים מצפה ממנו גם לקרב אחרים וגם להתקרב בעצמו!

בקיצור אנחנו צריכים ללבוש את ה"מדים" של לוחמי הגאולה ולהלחם על כל נשמה של כל יהודי שנזכה כולנו להביא את הגאולה בשמחה ובשלום, אמן.
לההתקדם במלחמה להבאת הגאולה ניתן לעיין במדור הפצת יהדות באתר כאן

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.
 המאמר
לא ענה על השאלה . המאמר כן ענה
אם תוכל (לא חובה) לכתוב הערה מפורטת מעט אשמח מאוד
(גם אם לא תכתוב בתיבה כלום ותלחץ "שלח" הטופס ישלח)


 

מבצע מיוחד למפיצי יהדות 100 דיסקים , עשרות שעות של הרצאות רק 1 ש"ח לדיסק - בהזמנה של 100 דיסקים לזיכוי הרבים.
לפרטים נוספים קרא כאן
אתר לוחמי הגאולה - אני מעוניין בקרוב לפתוח אתר קירוב רחוקים- כנראה שמו יהיה אתר לוחמי הגאולה- להלן אני מביא לכם כמה מאמרים שהכנתי לאתר וכן פרטים על האתר – אם תרצו תוכלו להיות גם מצוות האתר, לפרטים כאן
הפצת יהדות בפורומים- מי שנמצא כבר בפורומים יכול להפיץ יהדות לפרטים כאן
 
יתכן בעתיד פורום עולם היהדות והקבלה
אני שוקל פתיחת פורום לאתר - אם את/ה  יראי שמים , לא מתפשרים ומעוניינים לזכות את הרבים- אשמח מאוד שתהיו מנהלי פורומים באתר "עולם היהדות והקבלה"
מניעת שימוש בסמים והפצת יהדות- מה הקשר? למה הפצת יהדות תגרום להפחתת שימוש בסמים במדינת ישראל. לחץ כאן
 
הפץ חוברות לחיזוק עם ישראל  12 חוברות לזיכוי הרבים על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לחזק את סביבתו משפחתו, ידידיו ומכריו-  כדי לקרוא את החוברות לחץ כאן
 
המירוץ כבר התחיל- קו הסיום הוא הגאולה, דברים על המצב היום ועל כך שכולנו יכולים וצריכים להיות "לוחמי הגאולה - לקריאה לחץ כאן
 
מכתב אישי ממני למפיצי יהדות
 
מדוע הפצת יהדות- רוחניות , מועילה גם לגשמיות?
 
מכתב לבעלי תשובה ולכל מפיצי היהדות
 
על מה לכתוב מאמרי יהדות- 8 נושאים שונים עליהם אתה יכול לכתוב מאמרי יהדות לחיזוק עם ישראל.
 
איך להפיץ יהדות- רעיונות מה ניתן לעשות כיצד להפיץ יהדות בסביבתך הקרובה והרחוקה- עצות מעשיות ורעיונות להפצת יהדות וחיזוק וקירוב רחוקים- לחץ כאן
 
היכן להפיץ את הדפים ואת החומר ביהדות שאת מורידים מהאתר- רעיונות מעשיים- לחץ כאן
 

איך נמנע את ההתנתקות הבאה? לחץ כאן
 

איזה זכות יש לך אם השפעת לקיים עוד מצווה לחץ כאן
 

כשאתה מעודד מפיצי יהדות אתה מפיץ יהדות בעצמך, מאמר על חשיבות העידוד לכולנו- לחץ כאן
 

למה הפצת יהדות היא פיקוח נפש ממש לחץ כאן
 

מסרים מן השמים על חשיבות הפצת יהדות
 

12 עצות   מעשיות איך תוכל גם אתה לכתוב מאמר יהדות למען עם ישראל- לזיכוי הרבים. לחץ כאן
 
שאלות נפוצות בעניין הפצת יהדות.
מי יכול להיות מפיץ יהדות? 
אני לא מרגיש נוח להפיץ יהדות כי עדיין אני לא מקיים?
האם פעולה אחת שלי יכולה לעזור? יש מאות אלפי יהודים שצריכים חיזוק?
התשובות כאן

 

כדאי לקרוא את המאמר למה חשוב להפיץ יהדות
 

המלחמה בסיטרא אחרא- מפיצי היהדות הם הלוחמים בחזית כנגד הסיטרא אחרא- מסרים מן השמים בעניין
 
רשימת מאמרים להורדה והפצה עיין כאן
 

לעמוד ראשי של מדור הפצה

הדס ויטמינים , ויטמינים , רפואה הרמב"ם , תזונה נכונה , vitamins forum