יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

הכרויות - חתונה בקרוב

ב"ה
חוברת הכרויות- חתונה בקרוב - הדברים שלהלן נמצאים מודפסים בחוברת להפצה- בסוף עמוד זה ניתן לקרוא כיצד להזמין חוברת זו להפצה

הכרויות - חתונה בקרוב, הדרכה לדרכי הכרויות , בחירת בן זו ובת זוג, תפילות עצות וסגולות למציאת בן הזוג.

חוברת זו מכילה:

עצות למציאת בן זוג
סגולות למציאת הזיווג
תפילות למציאת בן זוג

הדברים שלהלן נמצאים מודפסים בחוברת להפצה- בסוף עמוד זה ניתן לקרוא כיצד להזמין כמויות מחוברת זו להפצה.

הקדמה: בחירת בן הזוג הוא צעד מכריע שישפיע על חייך יותר מכל צעד אחר בחיים, לכן מומלץ ללמוד כיצד ואיך לבחור את השותף שביחד אתו תבנה את חייך.

וכמובן גם לאחר שזכית ומצאת בן זוג, חשוב מאוד שתקרא בספרי הדרכה כיצד לבנות חיים משותפים טובים שהרי בניין הנישואין הוא בניין לכל החיים.

עצות למציאת הזיווג

§              תמיד תפילה טובה: התפילה משפיעה לטוב ופותחת שערי ברכה והצלחה בכל. התפלל למציאת בן הזוג, התפילה מתאימה גם כשיש זמן "ריק" מהצעות, וגם בדרך להיכרות או לפגישה. (התפילות נמצאות להלן)

 

§              אין ייאוש בעולם כלל: אם לפעמים אתה מעוניין והצד השני מסרב, ולפעמים הצד השני מעוניין ואתה מסרב, זה סימן טוב, שאתה נורמאלי. המשך עד ששני הצדדים יהיו מעוניינים.

§              פעם אחת אדם פנה לרב וסיפר לו שהוא מאד מודאג כי הוא פוטר מעבודתו. שאל אותו הרב - על מה הדאגה? לא שמעתי שהקב"ה התפטר...
אנחנו לא לבד בעולם הזה, הקב"ה רוצה שנתחתן ובעזרתו נצליח להתגבר על הקשיים שבדרך.

§              כל הצעה מקרבת- כל שידוך וכל הצעה מקרבת את הזיווג האמיתי, לפעמים כתוב בשמים כמה הצעות אדם צריך לעבור עד שימצא את בן זוגו הראוי לו, ולכן אין להצטער על שידוך שלא "הלך" כי בעצם הוא כן הלך, כי הוא קירב אותך לזיווגך האמיתי.

§              הזיווג המיועד- לכל נשמה מיועדת נשמה אחרת, אבל גם אם אדם על ידי סיבות מסוימות דחה את זיווגו המיועד לו, ה' לא עוזב אותו, הכל מושגח ויש לך בן זוג חלופי המיועד לך לפי מצבך העכשווי, לכן לעולם אין להתייאש  ואלוקים רב חסד שאוהב אותך ומעוניין בהצלחתך. (ספר שידוכים וזיווגים, הרב ליבוביץ עמ' 132)

§              חפשו את האבידה- אל תחכו שבן הזוג ידפוק על דלת ביתכם או יצלצל בטלפון כדי להתחתן אתך, פעלו אתם, בררו, בדקו.

§              נישואין ושלמות אישית: אל תחכה להיות מושלם כדי להתחתן, השלימות האמיתית יכולה לבוא בעיקר כאשר האדם נשוי, בלא זה אדם נקרא על פי הזוהר: "פלגא דגופא" תרגום: "חצי גוף" כי חצי הנשמה שלך נמצאת אצל בת זוגתך לעתיד.

סגולות למציאת השידוך:

הסגולות מהספרים: דרך השידוך וכן בספר סגולות אביע"ה ועוד ספרים.

סגולה א': כל האומר מזמור תהילים (קכ"א) :" שיר למעלות אשא עיני אל ההרים וכו' בסוף כל תפילותיו מזמנין לו את בת זוגו ההוגנת לו. (ספר עשרה מאמרות, מאמר חיקור הדין חלק ד' פרק יז')

(להזמנת חוברות בנושא זה לחיזוק ועידוד סביבתך  לחץ כאן)

סגולה ב': לקרוא בכוונה את שירת הים ולאחר התפילה לומר את מזמורי התהילים: ל"ב , ל"ח , ע' , ע"א , קכ"ד  (רפאל המלאך)

 

סגולה ג': מובא בספר רפואה וחיים, מי שקשה לו למצוא את זיווגו ירגיל את עצמו לקרוא בכל יום קורבנות הנשיאים חומש במדבר פרק ז' פסוק א' עד זאת חנוכת המזבח. (סגולות ישראל)

סגולה ד': קידוש לבנה בכוונה, היא סגולה למציאת זיווגו, וסימן לדבר: לבנ"ה ראשי תיבות: בתולה נישאת ליום הרביעי. (כף החיים סימן תכ"ו בשם ליקוטי מוהר"ן)

סגולה ה': על ידי לימוד הלכות זוכה למצוא את זיווגו האמיתי (ליקוטי עצות, ממוהר"ן)

סגולה ו': לתת צדקה לעילוי נשמת רבי מאיר בעל הנס, ולומר ג' פעמים אלקא דמאיר ענני, רבון העולמים הזמן לבחורי ישראל שידוכין בנקל ובתוכם אני פלוני בן פלוני.

 

סגולה ז': סגולה ידועה למציאת בן זוג/בת זוג במהרה, למי שקורא את "שיר השירים" במשך 40 יום ברציפות בקול ובהטעמה.

 

סגולה ח': מי שקשה לו למצוא את זיווגו, יתפלל בכל יום בכוונה שירת הים, ויאמר אחר התפילה מזמורי תהילים ל"ב, ל"ח, ע , ע"א , קכ"ד. (מהספר רפאל המלאך)

 

סגולה ט': להתפלל על קיברו של: יונתן בן עוזיאל הטמון בעמוקה (ומה טוב לזכות את הרבים ולארגן נסיעה כזו של כאלה שלא מצאו את זיווגם, כמובן שחשוב שהכל יעשה מתוך גדרי הצניעות וההלכה (ר' הרשיל שמש)

 

סגולה י': להתפלל אצל קברו של ר' לייב בעל הייסורים, הטמון בעיר הקודש צפת, וצווה לפני מותו שכל מי שיהיה לו עת צרה רח"ל, ישתטח על קברו ויעזרהו.

 

סגולה יא'- תורה: הוספה בלימוד ושיעורי תורה, התורה היא כמו הבת זוג של הקב"ה וכאשר אנחנו לומדים אותה הקב"ה מידה כנגד מידה מקרבים את זיווגנו.

 

סגולה יב'- גמילות חסדים: הוספה במצוות גמילות חסדים, אנחנו צריכים חסד מהקב"ה שיזמין לנו את זיווגינו במהירה, כך מידה כנגד מידה כאשר נתעסק בחסד ונוסיף במצוות גמילות חסדים נזכה שה' יעשה איתנו חסד וימהר את מציאת זיווגינו.  דוגמאות לחסד: ללמד אחרים, לעזור ולהתנדב בארגוני חסד.

(להזמנת כמויות מחוברת זו להפצה לחץ כאן)

סגולה יג'- עזרה לאחרים במציאת שידוך: אם אנו מכירים רווק או רווקה שיכולים להתאים למשהו שאנו מכירים מצווה עלינו לנסות לשדך.

 

סגולה יד'- תפילה: להתפלל עלינו ועל חברינו שיזכו למציאת זיווג במהירה, כמו שכתוב בגמרא (בבא קמא צב.) : כל המבקש רחמים על חבירו, והוא צריך לאותו דבר, הוא נענה תחילה.

 

סגולה טו'- הפצה: הפצת חוברת זו, חוברת מיוחדת זו נכתבה מיוחד כדי לעזור לכל מי שלא זכה למצוא את זיווגו שיזכה לחתונה בקרוב, לכן סגולה להפיץ חוברת זו, וכך כשאנו עוזרים לבניו של בורא עולם למצוא את זיווגם ולהתחזק באמונה וביטחון ובתפילות אז אלוקים רואה זאת ומקרב את זיווגינו.

(להזמנת חוברות בנושא זה לחיזוק ועידוד סביבתך  לחץ כאן)

 

סגולה טז'- שמחה ובטחון: להשתדל להיות בשמחה ובביטחון בבורא עולם, נכון שזה קשה כאשר לא מוצאים את בן הזוג, וישנם ניסיונות לא קלים ברחוב ולפעמים גם בבית, ככל שנתחזק בשמחה ובביטחון בבורא עולם שכל מה שהוא עושה לטובה הוא עושה, כך זה ימהר זיווגינו.

סגולה יז'- שמירת הברית והצניעות:

הרחוב כיום מלא סכנות רוחניות (ולפעמים גם הבית) וכאשר אדם מתחזק בשמירת הברית, ה' משפיע לו שפע של הצלחה ומקרב זיווגו.

 

תפילות למציאת הבן/ת זוג:

חיזוק ומעלת התפילה:

א.      כל המרבה בתפילה נענה. (ירושלמי, ברכות עמ' פד ה"א)

ב.      אמר להם הקב"ה לישראל : הוו זהירין בתפילה, שאין מצווה אחרת יפה הימנה, והיא גדולה מכל הקורבנות... ואפילו אין אדם כדאי להיענות בתפילתו ולעשות חסד עמו, כיוון שמתפלל ומרבה בתחנונים, אני עושה חסד עמו. (מדרש תנחומא, וירא א')

 

 

תפילה לבן למציאת הבת זוג

רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלַם, בְּחַסְדְּךָ יָצַרְתָּ עוֹלָמְךָ, וּבָרָאתָ אָדָם, וְעָשִׂיתָ לוֹ עֵזֶר, וְצִוִּיתָנוּ לִישַא אִשָּׁה וּלְהוֹלִיד בָּנִים, וְהֶחְמִירוֹ עֲבָדֶיךָ רַבּוֹתֵינוּ זִכְרוֹנָם לִבְרָכָה שֶׁלֹּא לְאַחֵר מִצְוָה זוּ, וְיַעַן חַיֵּי הָאָדָם בָּעוֹלָם הַזֶּה וּבָעוֹלָם הַבָּא תְּלוּיִים כִּמְעַט בָּאִשָּׁה, וּבַעֲווֹנוֹתֵינוּ הָרַבִּים אֵין עוֹד נָבִיא וְלֹא בַּעֲלֵי רוּחַ- הַקֹּדֶשׁ, לַדַּעַת אֵיזוֹ רְאוּיָה כְּדֵי לְקַיֵּם מִצְווֹתֶיךָ.

לָכֵן בְּלֵב נִשְׁבָּר בָּאתִי לְהַפִּיל תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ אָב הָרַחְמָן, וִיהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ א:דוני אֱלֹהַי וֶאֱלֹהֵי אֲבוֹתַי שֶׁתִּתְמַלֵּא רַחֲמִים עָלַי וְתַּזְמִין לִי בַּת- זוּג נָאָה, יְרֵאַת ה' וּבַעֲלַת מִדּוֹת טוֹבוֹת וּבַעֲלַת מַזַּל טוֹב, וְטוֹבַת שֵׂכֶל וּמֻצְלַחַת וּמְבֹרֶכֶת, כִי בַּזֶּה אוּכַל לַעֲבֹד עֲבוֹדַת הַקֹּדֶשׁ בְּלִי טִרְדָּה, וְהָיָה הַנַּעֲרָה אֲשֶׁר יְדַבְּרוּ לִי עָלֶיהָ וְהִיא רְאוּיָה, וְיֵשׁ לָה יִרְאַת- ה' וּמִדּוֹת טוֹבוֹת וּמַזָּל טוֹב וְהוֹגֶנֶת לִי, בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים תָּחֹן עָלַי וְתַטֶּה לִבִּי לִגְמֹר הַדָבַר בְּאֹפֶן שֶׁאוּכַל לְקַיֵּם  מִצְווֹתֶיךָ וְטוֹב לִי בָּעוֹלָם הַזֶּה וּבָעוֹלָם הַבָּא.

אֵל מַלֵּא רַחֲמִים, ר'חום ח'נון ש'ומר ת'ומך מ'ציל י'שר פ'ודה (יְכַוֵּן בַּשֵּׁם רחש תמיף) עָזְרֵנִי עַל דְּבַר כְּבוֹד שְׁמֵךָ עֲשֵׂה לְמַעַן שְׁמֵךָ, עֲשֵׂה לְמַעַן יְמִינְךָ, עֲשֵׂה לְמַעַן תּוֹרָתְךָ, עֲשֵׂה לְמַעַן קְדֻשָּׁתְךָ. חונני וְעַנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי (יְכַוֵּן בְּשֵׁם (לא להזכיר בפה) אראריתא) כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כָּל פֶּה, בָּרוּךְ שׁוֹמֵעַ תְּפִלָּה (יְכַוֵּן (לא להזכיר בפה) אוכץ אזבוגה).

יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ, ה' צוּרִי וְגוֹאֲלִי. (מהחיד"א)

 

תפילה לבת למציאת הבן זוג

יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ ה' אֱלֹהַי וֵאלֹהֵי אֲבוֹתַי, שֶׁתַּמְצִיא לִי בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים וּבַחֲסָדֶיךָ הַגְּדוֹלִים אֶת זִוּוּגִי הָרָאוּי לִי בִּזְמַנוֹ,  זִוּוּג הָגוּן הָרָאוּי לְהוֹלִיד, תַּלְמִיד חָכָם, גָּדוֹל בְּתוֹרָה  וּבְיִרְאָה,  מִזֶּרַע צַדִּיקִים וְאַנְשֵׁי אֱמֶת וְיִרְאַת חֵטְא, כְּמוֹ שֶׁהִמְצֵאתָ זִוּוּגוֹ לְאָדָם הָרִאשׁוֹן,  לְאַבְרָהָם וְיִצְחָק וְיַעֲקֹב וּמֹשֶׁה, כָּל אֶחָד זִוּוּגוֹ בְּעִתּוֹ וּבִזְמַנּוֹ. וְאוֹתוֹ אִישׁ שֶׁתַּמְצִיא לִי לְזִוּוּגִי יְהֵא אִישׁ טוֹב, אִישׁ נָאֶה בְּמַעֲשָיו  בַּעַל מַעֲשִׂים טוֹבִים, בַּעַל חֵן, אִישׁ מַשְׂכִּיל וִירֵא אֱלהִים, רוֹדֵף צְדָקָה  וְגוֹמֵל חֶסֶד. וְלֹא יְהֵא בּוֹ שֵׁמֶץ פְּסוּל וּמוּם וּפְגָם, וְלֹא יְהֵא כַּעֲסָן וְרַגְזָן, רַק בַּעַל עֲנָוָה וּנְמִיכוּת רוּחַ, בָּרִיא וּבַעַל כֹּחַ.

וְאַל יְעַכֵּב אַכְזְרִיּוּת הַבְּרִיּוֹת וְשׂוֹנְאִים וּמַחְשְׁבוֹתֵיהֶם   וְתַחְבּוּלוֹתֵיהֶם לְעַכֵּב אֶת בֶּן זוּגִי שַהוּכַן לִי.יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ, ה' צוּרִי וְגֹאֲלִי. (מהשל"ה)

הערה חשובה לפני שאתם מחליטים להזמין - ובכן:

החוברות נעשות על מנת להפיץ כמה שיותר יהדות , ולכן אני משתדל שהן יהיו במינימום מחיר ולכן אני מדפיס בבית דפוס את הדפים ונותן לנערים להדק את החוברות.

ולכן יכולות להיות חוברות עם הידוק קצת לא מדויק.

לכן מי שהוא פדנט וחושב להפיץ באירוע יוקרתי, אז שיחפש בגוגל מזכרות לאירועים וימצא שם חוברות במחיר הרבה יותר יקר אבל גם עם גימור יותר מושלם.

 

להלן הדגמה של חוברות שההידוק יצא לא כל כך מדוייק.

 

סימנתי בריבוע אדום , היכן נראה שההידוק לא היה הכי מדוייקץ

לכן אם אתם מחליטים להזמין אז תיקחו זאת בחשבון.

גודל החוברות הן:

5.5 ס"מ - רוחב

10.5 ס"מ גובה.

 

גם אם הזמנתם , ולא מצא חן בעיניכם - אתם יכולים להחזיר ואני אחזיר לכם את הכסף.

המטרה היא הפצת יהדות יחד עם שביעות רצון.

אילו הייתי עושה את ההידוק בבית דפוס אז החוברות היו עולות לפחות פי שתיים.

עד כאן הערות חשובות לפני שאתם מזמינים.

עכשיו ההחלטה שלכם.

 

 

 דמי עלות ל- 40 חוברות – 25 ₪ כולל משלוח

דמי עלות ל- 120 חוברות 50 ₪ כולל משלוח

להורדת דף הזמנת החוברת לחץ כאן
 

 

לעמוד הראשי הפצת יהדות   /   לעמוד רשימת חוברות להפצה / לעמוד הקדשה הנצחה של חוברות ליקירך / לעמוד מוצרי פרסום לבעל עסק / לעמוד מזכרות לאירועים של חוברות לזיכוי הרבים/ לעמוד הראשי