יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 אתר "הפצת יהדות"
 

אתר "הפצת יהדות" 

אני מעוניין בקרוב לפתוח אתר להפצת יהדות- אני מקווה שביחד עם צוות חשוב של אחים יקרים נזכה לעשות אתר שיעודד ויהווה מקור השראה, עידוד וחומר להפצת יהדות בכל העולם כולו- האינטרנט הוא כלי חוצה גבולות ותרבויות וניתן להגיע איתו לכל יהודי בעולם! לכן אנחנו צריכים לנצל זאת במלוא העוצמה לצד הקדושה.


כל אחד מאיתנו נקרא להפצת יהדות ועל ידי שאנחנו (כן גם אתם יכולים להיות מצוות האתר) נקים אתר כזה עם חומר להורדה בחינם בנושאים שונים ועם הדרכות והתיעצויות יחד , נוכל להגיע לעשרות אלפי יהודים ברחבי הגלובוס שידעו על יהדותם, וימנעו מהתבוללות.

אני בונה את האתר בצורה כזו שניתן יהיה להיות כצוות שינהל את האתר מכל מחשב בעולם, וזה על ידי מערכת ניהול תוכן שקוראים לה ג'ומלה (כך שמה של המערכת הזו)

  

(המאמרים הם עדיין בשלבי סיום אבל בכל זאת לצורך זיכוי הרבים וקירוב הגאולה אני מפרסם אותם כאן ועכשיו)

 מה מטרת אתר הפצת יהדות?  

ובכן, תארו לכם בעיני רוחכם את הדברים הבאים:

 תארו לכם קהילה שוקקת של 500 מפיצי יהדות– בעשרות מדינות בכל העולם כולו! יהודים יקרים אלו נעזרים זה בזה מתייעצים זה עם זה כיצד למנוע התבוללות, כיצד לעורר ולעזור למיליוני אחינו היהודים הנמצאים ברחבי תבל, כיצד לקרב את הגאולה כיצד להגביר את נוכחות אלוקינו אבינו בעולם כיצד להגביר את הקדושה הטוב והאור בכל העולם כולו.  

זה לא רק חלום! זה יכול להיות מציאות!

תארו לכם אתר שניתן להשיג דרכו את הדברים הבאים:

 הרצאות וסרטים להורדה והפצה חינם.

 דפים ומידע לפרשת שבוע וחגי ישראל.

 ייעוץ והדרכה לארגון הרצאות וכנסים.

 ייעוץ והדרכה להקמת ארגונים לזיכוי הרבים.

 ייעוץ והדרכה לכתיבה נכונה של דברי תורה וחיזוק.

 עיצות והכוונה לזיכוי הרבים וקירוב רחוקים.

 דרכים להיכנס לליבם של אחינו היקרים.

 זה לא רק חלום! זה יכול להיות מציאות!

 אם אתה בעל אתר ביהדות לזיכוי הרבים אז אני מתכוון לעשות מחלקה מיוחדת להדרכה, תוכנות ועיצות על מנת שנוכל כולנו להצליח ולהגביר את זיכוי הרבים וקירוב אחינו.

 זה לא רק חלום! זה יכול להיות מציאות!

 תארו לכם אתר עם פורום שבו אתם יכולים להתייעץ בפורום ולקבל תשובות עידוד וחיזוק בענייני זיכוי הרבים, מידע והכוונה ודיבוק חברים בקירוב אחינו בני ישראל אל אור התורה והקדושה בכל מקום שהם.

 זה לא רק חלום! זה יכול להיות מציאות!

 תארו לכם אתר שבו אתם יכולים להוריד בחינם ולהדפיס דפי חיזוק אקטואליים לפרשת שבוע ולחגי ומועדי ישראל.

 זה לא רק חלום! זה יכול להיות מציאות!

 ביד כל אחד מאיתנו להפוך את החלום למציאות!

 אתם יודעים איזה עוצמה זה יביא לכולנו?

 אתם יודעים איזה אור וקדושה זה יוריד לעולם!

 אתם יודעים איזה כוח נוכל לעשות כשאנו יחד!

 אתם יודעים כמה יהודים יזכו לדעת על יהדותם ותורתם.

 אתם יודעים כמה אבא שבשמים בוכה על כל יהודי שהתרחק ממנו והלך לרעות בשדות זרים.

 אתם יודעים כמה אבינו שבשמים שמח על כל צעד וכל התקרבות וכל מאמץ להתקרב אליו.

 אתם יודעים כמה אלוקינו אבינו רועינו חפץ שנחזיר את בניו אל המקורות האמיתיים והמרווים שיש בתורה ובמצוות.

 זה לא רק חלום! זה יכול להיות מציאות!

 הגיע הזמן לפתוח אתר הפצת יהדות שירכז את נושא זיכוי הרבים ויהיה בית חם למזכי הרבים.

אם אתה שואל את עצמך היכן אתה בתמונה? במה את יכול להיות שותף? תוכל לעיין כאן בדברים שבהם כל עם ישראל זקוק לך!

 להלן רשימה של רעיונות שתוכל לבחור כיצד תוכל להשתלב בזיכוי הרבים ולהיות שותף בקהילת מזכי הרבים, מקרבי הגאולה.

 דע לך! שגם אם אתה עדיין לא שומר מצוות בשלימות, בכל זאת אם אתה יודע את החשיבות ומכוון את עצמך לעלות ולהתקדם יותר במצוות, אתה מוזמן להיות שותף ולתרום מהכישורים והיכולות שאלוקים חנן אותך.

תוכל לבחור מהרשימה שלהלן סוגי פעילויות שיתאימו לך על מנת לעשותם בכל זמן שהקצבת לך, אין פה עניין של חובה אלא של התנדבות ורצון אמיתי לקירוב הגאולה- כי חובת השעה היא זיכוי הרבים וקירוב הגאולה.

 להלן רשימת הדרושים על מנת שנוכל להגביר את אור היהדות ואור הגאולה שיאיר מאתר הפצת יהדות לעולם כולו:

 1)      אתה יכול ומוזמן להיות איש צוות לאתר שיהווה רכז מזכי הרבים ויהיה איתם בקשר לכל הפניות והבקשות – כישורים נדרשים: זמן קבוע מול המחשב, יחסי אנוש טובים, וכמובן רצון אדיר לקירוב ועזרה עם ישראל.

 

2)      אתה יכול ומוזמן להיות איש צוות שיתאים לכל אחד את החלק שהוא יכול לתרום לזיכוי הרבים באתר ומחוץ לאתר- כישורים נדרשים: זמן קבוע מול המחשב, יכולת התאמת אנשים, סבלנות ופרגון לכל המתנדבים. וכמובן רצון אדיר לקירוב ועזרה עם ישראל.

 3)      אתה יכול ומוזמן להיות איש גרפיקה על מנת לעצב לוגואים, דפי חיזוק ועידוד של פרשת שבוע וחגי ישראל-  כישורים נדרשים: ידע בתוכנת וורד ידע בתוכנת עיבוד תמונה , חוש לאסתטיקה, וכמובן רצון אדיר לקירוב ועזרה עם ישראל.

 4)      אתה יכול ומוזמן להיות מאשר תכנים – דהיינו שאתה תקבל מאמרים וחדשות בעניני יהדות וזיכוי הרבים ואתה תחליט אם לאפשר להכניס אותם לאתר או לא, כמו כן תוכל לתקן אותם מבחינה לשונית או תורנית. כישורים נדרשים: חוש ביקורת, ידע תורני, וכמובן רצון אדיר לקירוב הגאולה.

 5)      אתה יכול ומוזמן להיות מידען של מקורות יהדות באינטרנט על מנת להרחיב את המידע באתר הזה ובאתר "עולם היהדות והקבלה" שזכיתי לבנות – דהיינו אם אתה מכיר עוד מקורות ואתרי יהדות בנושאים שונים שניתן להוסיף להם קישור או תוכן באתר תוכל להודיע על מנת שיוסיפו זאת  ומידע נוסף על הרצאות וסרטים הנגישים באינטרנט.

 6)      אתה יכול ומוזמן להיות מזמין מפיצי יהדות- דהיינו אם נתקלת במישהו שיש לו אכפתיות לזיכוי הרבים וקירוב הגאולה , אתה יכול להפנות אותו לאתר על מנת שיהנה משירותי האתר ויזכה את סביבתו.

 7)      אתה יכול ומוזמן להיות שותף פעיל בפורום  על מנת לתת מעצותיך, לתת עידוד וחיזוק לכל מזכה הרבים, כל אחד יכול לתרום מידע גם אתה! 

8)      אתה יכול ומוזמן להיות (לאחר לימוד קל מאוד) להיות מנהל הכנסת התכנים לאתר- דהיינו שאתה מקבל מאמר ומכניס אותו לאתר בקטגוריה הנכונה וכדומה ואם תרצה תוסיף גם תמונה או גרפיקה תואמת. כישורים נדרשים: ידע בוורד , ורצון ללמוד דברים חדשים, וכמובן רצון אדיר לקירוב הגאולה.

 9)      אתה יכול ומוזמן לכתוב מאמרי הדרכה לזיכוי הרבים וקירוב הגאולה

 10)  אתה יכול ומוזמן לכתוב מאמרי פרשת שבוע שמתאימים לציבורים שונים על מנת שיוכלו להוריד אותם חינם

 11)  אתה יכול ומוזמן לצלם במצלמה שלך רבנים או כל דברי קודש על מנת לשים באתר שישמשו בזה להוספת גרפיקה ותמונות תואמות לאתר.

 

12)  יש לך אתר באינטרנט? אתה מוזמן לתת ולקבל מידע על בניית אתרים, קידום אתרים אכסון עיצוב וכדומה- כישורים נדרשים – ידע בבניית אתרים להיות בעל אתר באינטרנט ורצון אדיר לקירוב הגאולה.

 13)  אתה מוזמן ללקט דברי חיזוק ועידוד בנושאים שונים ולסדר אותם בצורה של דף וורד דו צדדי ולשלוח לאתר על מנת שנשים אותו במדור הורדות שעוד ועוד יהודים יוכלו להוריד להדפיס ולחזק את עם ישראל. כישורים נדרשים- חוש ליקוט של דברים טובים ומחזקים (כל דבר שחיזק אותך יכול לחזק אחרים) וכן נדרש כמובן רצון אדיר לקירוב הגאולה.

 14)  אתה יכול ומוזמן להציע הצעות לייעול ושיפור האתר למען זיכוי הרבים. 

15)  אתה יכול ומוזמן לכתוב מדריכים לתוכנות חינם שונות שיוצעו באתר על מנת לייעל את הפצת היהדות והגנת המחשב. 

16)  אתה מוזמן לרשום את עצמך להיות מפיץ יהדות באיזורך דהיינו אם וכאשר יהיו אנשים שיש להם רצון וממון להדפסת חומר לזיכוי הרבים והם מחפשים מפיצי יהדות בכל הארץ הם יוכלו לפנות אליך. 

17)  את יכולה ומוזמנת להיות רכזת של מפיצות יהדות על מנת להתאים לה את התפקיד המתאים מתוך צניעות וכבוד לבת מלך!

18)  אתה יודע טוב שפה נוספת חוץ מעברית? אתה מוזמן לתרגם בזמנך הפנוי דברי חיזוק ועידוד על מנת שיהודים שיודעים שפות אחירות יוכלו גם לטעום מאור היהדות ולהיות מוכנים לקראת הגאולה הקרובה.

  אתה מוזמן לשלוח אלי אימייל על מנת שאעדכן אותך מתי שהאתר יפתח וכן אם מתאים לך להיות כחלק מהצוות תוכל גם לכתוב זאת וכן פרטים על עצמך האימייל שלי   olam@olam-jew.com

 

אני יודע שיתכן שבהתחלה לא נהיה הרבה אבל כיוון המטרה של כולנו היא לפעול ולעזור ולקרב את עם ישראל  ואת הגאולה בכל כוחינו אז אין לנו להסתכל כמה יש עוד איתנו אלא לדעת שמעט מן האור דוחה הרבה מן החושך, ולאט לאט יצטרפו רבים להדליק את האור האלוקי בעולם כולו לקראת הגאולה השלימה.

 

נכון שיש לכל אחד מאיתנו מניעות והרבה פעמים אנחנו לא רואים הצלחות מיידיות – אין להכנע אלא להמשיך בכל כוחינו כי אנחנו לוחמי הגאולה, לוחם הוא לוחם הוא לוחם! עד לתבוסה של כוחות הרע בעולם!

 

וכך כותב רבי נחמן את סיבת המניעות שיש לאדם בבואו לקיים מצוות חשובות:

 

כִּי כְּשֶׁאִישׁ יִשְׂרְאֵלִי צָרִיךְ לַעֲשׂוֹת דָּבָר הַצָּרִיךְ לוֹ לְיַהֲדוּתוֹ, בִּפְרָט כְּשֶׁצָּרִיךְ לוֹ לַעֲשׂוֹת דָּבָר גָּדוֹל הַצָּרִיךְ לְיַהֲדוּתוֹ, שֶׁכָּל יַהֲדוּתוֹ תָּלוּי בָּזֶה, כְּגוֹן לִנְסֹעַ לְצַדִּיק אֲמִתִּי, אֲזַי מַזְמִינִין לוֹ מְנִיעָה. וְזֹאת הַמְּנִיעָה הִיא בִּשְׁבִיל הַחֵשֶׁק, כְּדֵי שֶׁעַל יְדֵי זֶה יִהְיֶה לוֹ חֵשֶׁק יוֹתֵר לַעֲשׂוֹת אוֹתוֹ הַדָּבָר. כִּי עַל יְדֵי הַמְּנִיעָה שֶׁמּוֹנְעִין אֶת הָאָדָם מִן הַדָּבָר, עַל יְדֵי זֶה נַעֲשֶׂה הִתְגַּבְּרוּת הַחֵשֶׁק מְאֹד. כְּמוֹ לְמָשָׁל כְּשֶׁמַּרְאִין לְקָטָן דָּבָר הַנֶּחֱמָד לוֹ, וְתֵכֶף וּמִיָּד חוֹטְפִין מִמֶּנּוּ וּמַחְבִּיאִין מִמֶּנּוּ, אֲזַי הוּא רוֹדֵף מְאֹד אַחַר הָאָדָם, וּמְבַקֵּשׁ וְחוֹשֵׁק מְאֹד לְאוֹתוֹ הַדָּבָר, נִמְצָא שֶׁעִקַּר הַחֵשֶׁק נַעֲשֶׂה עַל יְדֵי שֶׁחָטְפוּ מִמֶּנּוּ וְהֶחְבִּיאוּ אֶת הַדָּבָר. כְּמוֹ כֵן מוֹנְעִין אֶת הָאָדָם בִּמְנִיעוֹת מֵהַדָּבָר הַצָּרִיךְ לוֹ, כְּדֵי שֶׁעַל יְדֵי זֶה יִהְיֶה לוֹ חֵשֶׁק יוֹתֵר.

 

וְכָל מַה שֶּׁהַדָּבָר הַנֶּחֱשָׁק גָּדוֹל בְּיוֹתֵר, הַמְּנִיעָה יוֹתֵר גְּדוֹלָה כִּי יֵשׁ חֵשֶׁק וְחוֹשֵׁק וְנֶחֱשָׁק, דְּהַיְנוּ הָאָדָם הַחוֹשֵׁק, וְהַדָּבָר הַנֶּחֱשָׁק. וְהַחֵשֶׁק שֶׁחוֹשְׁקִין לַדָּבָר הַנֶּחֱשָׁק. וּכְפִי מַעֲלַת הַנֶּחֱשָׁק, כֵּן צָרִיךְ לִהְיוֹת גֹּדֶל הַחֵשֶׁק. וְעַל כֵּן כְּשֶׁהַנֶּחֱשָׁק גָּדוֹל מְאֹד, נִמְצָא שֶׁצָּרִיךְ שֶׁיִּהְיֶה לוֹ חֵשֶׁק גָּדוֹל מְאֹד. אֲזַי יֵשׁ לוֹ מְנִיעָה גְּדוֹלָה בְּיוֹתֵר, שֶׁעַל יְדֵי זֶה הַחֵשֶׁק גָּדוֹל בְּיוֹתֵר. כִּי כָּל מַה שֶּׁהַמְּנִיעָה יוֹתֵר גָּדוֹל, הַחֵשֶׁק מִתְגַּבֵּר בְּיוֹתֵר כַּנַּ"ל. וְעַל - כֵּן רָאוּי לָאָדָם לָדַעַת כְּשֶׁיֵּשׁ לוֹ מְנִיעוֹת גְּדוֹלוֹת מְאֹד מֵאֵיזֶה דָּבָר שֶׁבִּקְדֻשָּׁה, יֵדַע וְיָבִין מִזֶּה, שֶׁזֶּה הַדָּבָר שֶׁרוֹצֶה לַעֲשׂוֹת, הוּא נֶחֱשָׁק גָּדוֹל מְאֹד, וְדָבָר יָקָר מְאֹד, שֶׁמֵּחֲמַת זֶה הַמְּנִיעָה גְּדוֹלָה מְאֹד כַּנַּ"ל. (ספר ליקוטי מוהר"ן - מהדורא קמא סימן סו)

 לכן אין להכנע מחוסר ראיית הצלחות ומצד שני לשאוף ולהתאמץ לעוד הצלחות ועוד זיכוי רבים ועוד קירוב הגאולה.

 כי קירוב הגאולה תלוי בהכנה הרוחנית שלנו ושל כל עם ישראל- ועל זה אנחנו נלחמים ומתאמצים!

 אני אופטימי כי לדעתי יש פוטנציאל עצום לאתר הפצת יהדות כי כל יהודי יש לו רצון טוב בלב להטיב לזולתו וכל יהודי מעוניין בקירוב הגאולה- לכן אתר זה יכול לצמוח ולהאיר ולעזור לאלפי יהודים בעולם כולו.

  אתה מוזמן לשלוח אלי אימייל על מנת שאעדכן אותך מתי שהאתר יפתח וכן אם מתאים לך להיות כחלק מהצוות תוכל גם לכתוב זאת וכן פרטים על עצמך האימייל שלי      olam@olam-jew.coml

 אנחנו צריכים לשאוף להיות מפיצי יהדות טובים ומועילים!

ואם תשאל מהו מפיץ יהדות טוב ומועיל?

ובכן מפיץ יהדות טוב ומועיל הוא אחד שלמרות שהוא מרגיש רחוק ויודע על נפילותיו וחסרונותיו, אף על פי כן הוא לא מוכן להיכנע לכך שהגאולה עדיין לא באה והוא לא מוכן לכך שיהיו יהודים מחוץ למעגל של הזוכים לגאולה ולכן הוא מוכן להלחם בכל כוחותיו כדי לקרב את הגאולה ולגרום לעוד ועוד יהודים שידעו את האמת, יתחברו לאלוקים,  יכינו את עצמם לגאולה וידעו שבכוח מעשיהם לגאול את עם ישראל ולהביא את אור הגאולה לעולם.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל מתייעץ ומתאמץ בכל מצב ודרך כיצד להגביר את האור והקדושה בעולם.

מפיץ יהדות טוב ומועיל פועל לקרב את הגאולה שלא למטרת כבוד או רווח אישי או כלכלי.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל לא מסתכל אחורה כמה יש איתו אלא מתאמץ לפעול לפי הכלים והיכולות שבידו.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל מתאמץ ללמוד לאזן בין מטלות אישיות משפחתיות ורוחניות לבין מטלות זיכוי הרבים וקירוב הגאולה.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל לא מזניח את הרוחניות שלו ואת ההתקדמות הרוחנית שלו כי הוא יודע שככל שהוא יהיה זך ונקי- כך הצלחותיו בזיכוי הרבים יגברו.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל לא נכנע מפני כישלונות  ולא בורח מהמערכה מפני בעיותיו אלא בכל מצב מתאמץ להביא את האור האלוקי לעוד ועוד מקומות בעולם.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל מדבר עם השם כמה פעמים ביום תפילה אישית כי הוא יודע ש-אין פשוט אין מי שאוהב אותו יותר מאבא שבשמים - הבורא יתברך ואליו בעיקר צריך לפנות בכל בעיה ובכל קושי ובקשה.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל מעודד אחרים לדבר עם השם כי רק כך נוכל להיות מוכנים לגילוי השם בעולם ורק על ידי קשר אישי רגשי לבורא נוכל להיות מוכנים לגאולה ולקום מבעיות ונפילות ומלכודות שהיצר טומן לנו.

 מפיץ יהדות טוב ומועיל ממלא את עצמו בתורה בשיעורי תורה קבועים ובנוסף לכל זמן פנוי בזמן שהוא נוסע בדרכים או מחכה בתור – הוא שומע או קורא או חושב מחשבות של תורה והפצה ואהבה לבורא עולם, כי הם חיינו ואורך ימינו ובהם נהגה יומם ולילה!

 מפיץ יהדות טוב ומועיל גם כשהוא במחשב דואג לסובב את עצמו בקדושה וברוחניות כמו: שומר מסך עם תמונת רב או פתגם חז"ל, על שולחנו יש ספרי קודש ובזמן פנוי כמו העלאת והורדת תוכנה הוא מעיין בספר קודש או אפילו אומר תהילים.

 יש לו תיקייה מיוחדת להרצאות ושירי קודש לשמוע בזמן שאין צורך להיות מרוכזים במחשב.

מפיץ יהדות טוב ומועיל יודע את עוצמת כוחו של היצר הרע וחילותיו ולכן הוא מתאמץ בכל כוחו לא ליפול לציפורניהם של כוחות הרע ולכן הוא נזהר לא להכניס את עצמו לניסיונות מיותרים, לא מפתח קשרים שאינם כשרים , הוא לא נכנס לאתרים עם חשש פריצות ובמחשבו מותקנת התוכנה למניעת תמונות ופלאשים כדי שבשעת הצורך הוא ישתמש בה.

  כל אחד מאיתנו יכול להיות מפיץ יהדות טוב ומועיל זה לא תלוי בהצלחה אלא ברצון, גם אם אנחנו לא הצלחנו אבל אנחנו שואפים להיות לוחמים אמיתיים ונאמנים למען בורא עולם אז אבא שבשמים יראה זאת ויקל מעלינו את ניסיונותינו ויאיר לנו את דרכינו כי אנחנו דואגים לבניו היקרים, לבניו שאבדו לו בדרכים עקלקלות...

 

לידיעתכם חלק מהמאמרים (כמו מאמרי הדרכה מבצעיים) ניתן לראות רק לאחר הרשמה לאתר, וזה מסיבות מובנות...

 אתה מוזמן לשלוח אלי אימייל על מנת שאעדכן אותך מתי שהאתר יפתח וכן אם מתאים לך להיות כחלק מהצוות תוכל גם לכתוב זאת וכן פרטים על עצמך האימייל שלי olam@olam-jew.com 

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.

לעמוד הראשי   /   למדור הפצת יהדות באתר