יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

רפואה שלימה

הדברים שלהלן נמצאים מודפסים בחוברת להפצה- בסוף עמוד זה ניתן לקרוא כיצד להזמין חוברת זו להפצה

 

רפואות רוחניות למחלות גשמיות.

 

מה בחוברת זו?

\     מה לבדוק על מנת להסיר את המחלות?

\     סגולות רוחניות לרפואה.

\     תפילות לבריאות ולרפואה.

\     הנהגות רוחניות לבריאות.

 

אחי היקר, התבונן נא מחלון ביתך על העץ הקרוב, הינך רואה עץ- עלים, ענפים, האם אתה רואה את השורשים של העץ? לא, איננו יכולים לראות את השורשים של העץ.

 

כתוב "האדם- עץ השדה", כי האדם בבחינות מסויימות דומה לעץ , כמו שלעץ יש שורשים באדמה שאותם אנחנו לא רואים, כך גם לכל מצב ומקרה בחיינו הגשמיים יש שורשים רוחניים בעולמות העליונים.

על כן גם כל מחלה גשמית יש לה שורש ומקור רוחני שמשם השתלשל החולי וכמו שבעץ כאשר אנו עוקרים את השורשים שלו- אנחנו בעצם עוקרים את העץ כך גם במחלה אם אנחנו מתקנים את השורש הרוחני של המחלה – בידינו לעקור את המחלה.

ליקטנו למענך עצות תפילות וסגולות ממקורות היהדות והקבלה שיש בידם כדי לתקן את השורשים הרוחניים של המחלה וכך להסיר את המחלה מקרבנו.

 

מה לבדוק כדי להסיר מחלות מביתנו:

ü      בדיקת מזוזות- כתוב בשולחן ערוך (סימן רפה,א) שכל הזהיר במצוות מזוזה יאריכו ימיו ושנותיו, ישנם מאות מקרים ועדויות כיצד החלימו חולים רבים בזכות תיקון המזוזה,  לדוגמא: חולה שהיו לו כאבי רגליים והנה בדקו את המזוזה בביתו וגילו שיש בעיה במילה "ובלכתך" וכן אשה שהיה לה בעיה בלב והנה בדקו את מזוזותיה וגילו להפתעתם שהמילה לבבך לא כתובה כלל במזוזה. ועוד מאות מקרים כאלה.

יש לדעת שהמזוזה היא כמו כובע מגן לחייל כנגד הכוחות הרוחניים המזיקים שמסתובבים בחוץ ועל ידי שהמזוזה אינה תקינה אז יכולים הכוחות השליליים להיכנס לבית ולהזיק במחלות שונות את בני הבית, לכן חשוב לבדוק את המזוזות אצל בודק מוסמך ואמין, וכן לקנות מזוזות רק מאדם ירא שמים בתכלית. (סגולות ישראל, מערכת ח' אות א')

ü      תשלום נדרים - כתוב במסכת שבת דף לב: רבי נתן אומר בעוון נדרים מתה אשתו של אדם ,רבי אומר בעוון נדרים בנים מתים כשהן קטנים.

לכן חשוב שיבדקו האם החולה או קרובי משפחתו כמו: הוריו או בן הזוג שלו התחייבו בעבר לקיים מצווה מסויימת והוא עדיין לא קיים אותה, או אם היתה הנהגה טובה שנהג החולה לעשות והוא הפסיק לקיימה ואז המלאכים שעד היום קיבלו שפע מהמצווה שהוא עשה הם מקטרגים עליו מדוע הוא לא ממשיך לקיים את המצווה, וכדי לעשות התרת נדרים.

כמו כן על כל הנהגה טובה שאדם עושה בקביעות חשוב שיאמר "בלי נדר".

ü      תשלום התחייבויות לצדקה- יש לבדוק אם החולה או בני משפחתו ההורים או בן הזוג התחייבו לצדקה ועדיין לא שילמו, הסיבה מדוע לבדוק היא כמו שכתוב בסעיף הקודם.

ü      ניקוי הבית מטומאה רוחנית- חשוב להרחיק מהבית כל דבר שהוא כנגד רצון ה' כל מיני כלי תקשורת ועיתונים עם תמונות תועבה וכדומה, לפעמים מבלי משים נכנסים לתוך ביתנו כל מיני חוברות או דברים שאינם מתאימים לבית היהודי ואז המזיקים הרוחניים יכולים להיכנס יחד עם דברי תועבה אלו, כי טומאה נדבקת לטומאה, לכן כשאנו מנקים את הבית מדברים אלו אנחנו מנקים את הבית גם מהמזיקים וכך נוכל להירפא בעזרת ה'.

 

(להזמנת 120 חוברות בנושא זה לחיזוק סביבתך  לחץ כאן)

סגולות רוחניות לרפואה

¨      ותרנות- כשיש חולה בתוך ביתו של האדם יהיה ותרן אפילו עם עופות השמים, ובדוק ומנוסה שיבקשו העופות רחמים על החולה. (רפואה וחיים פרק יב' אות עד')

¨      שיר השירים- שמעתי מזקני ירושלים שאם יש חולה בתוך הבית- יש לקרוא שיר השירים לרפואתו. (מעם לועז – שיר השירים בסוף הפתיחה)

¨      תיקון כרת- יעשו 10 בני אדם תיקון כרת לרפואת החולה. (דהיינו שיעסקו בתורה ובתפילה במשך לילה שלם בלא לישון) והרבה חולים נושעו והבריאו בזכות תיקון זה. (אביע"ה סגולות 171)

¨      נשמת כל חי- שיקבל עליו החולה שלאחר שיבריא יאמר נשמת כל חי יחד עם עשרה בני אדם. (דבק מאח, מערכת ח' אות לג')

¨      חסידות- סגולה נפלאה לחולה כדי שיקום מחוליו- שיקבל עליו מידת חסידות לעשותה. (הבית היהודי, חלק י' סימן מ' סעיף כה')

¨      צדקה- ירבה החולה ובני משפחתו בצדקה וזיכוי הרבים, כי הצדקה דוחה גזירות ומחלות ומצילה ממיתה ומוסיפה חיים (סגולות ישראל מערכת ח' אות ה')

¨      תלמיד חכם- ילך אחד מבני הבית לתלמיד חכם על מנת שיבקש עליו רחמים במרומים, כמו שכתוב במסכת בבא בתרא: כל מי שיש לו חולה בתוך ביתו, ילך אצל חכם שבעיר. (ויש להיזהר ממקובלים מזויפים הלוקחים כספים תמורת ברכות וכדומה) (אביע"ה סגולות 165)

¨      אופטימיות- אומרים בשם האדמורים: "חשוב טוב- יהיה טוב" כאשר אדם בוטח בבורא שינהיג אותו באופן הטוב והבריא ביותר, אז מתבטלים מעליו גזרות רעות ויהיה לו באמת טוב.

¨      לא לפתוח פה לשטן- אדם שמרגיש מעט לא טוב עדיף שלא יפרסם שהוא חולה כי בכך הוא כביכול פותח פה לשטן, כמו שמסופר בגמרא על רבא שביום הראשון למחלתו לא פרסם את מחלתו ורק ביום השני כבר ביקש מאחרים שיתפללו עליו שיבריא. (גמרא ברכות נה:)

¨      שינוי השם – כאשר המחלה קשה יש להוסיף שם לחולה, אבל חשוב לדעת ששינוי  השם הוא לא פשוט ויש לעשותו רק לאחר התייעצות עם תלמיד חכם מובהק ועל פי סדר מיוחד הכתוב בספרים הקדושים. (אביע"ה סגולות 165)

¨      תפילה- להלן מובאים תפילות על החולה כמו כן יקראו 12 פעם מזמור יענך ה' ביום צרה- (תהילים כ') ולאחר מכן יתפלל על החולה שיבריא. (סגולות ישראל מערכת ר' אות כח')

¨      תהילים- לתהילים כוח עצום לרפואה ולהרגעה הנפשית של החולים ובני משפחתם לכן חשוב להרבות בתהילים לרפואת החולה ומומלץ לחלק את כל מזמורי התהילים כך שכמה אנשים יחד יגמרו את התהילים באופן קבוע עד לרפואת החולה.

כמו כן מומלץ שילדים שיאמרו תהילים לרפואת החולה.

¨      תשובה- כוח התשובה הוא כוח עצום, כשאדם מתחרט על מעשיו הוא בעצם מוחק את המזיקים שנבראו מהחטאיו ולכן הרבה חולים נתרפאו בזכות חרטה ותשובה, ולכן חשוב שהחולה יפשפש במעשיו ויחליט החלטה נחושה לתקן את הטעון תיקון.
ויש לדעת שאין להתייאש וכל תיקון הכי קטן מועיל החולה, כמובן שהכי טוב להחליט לתקן הכל אבל גם תיקון חלקי וחרטה על העבר מועיל ואט אט האדם יחזק את הקשר שלו לבורא עולם ולתורתו.

 

¨      השפעה רוחנית- לפעמים אדם נחלה ומגיע לבית חולים על מנת שיזכה את הרבים בהנחת תפילין ויעודד אותם לקיום מצוות ועל ידי שהחולים יוסיפו בבריאותם הרוחנית, ה' יוסיף לו ולהם בבריאות הגשמית. ועל ידי זיכוי הרבים בבית חולים, יראו כוחות הרע והמזיקים שלא "שווה" להם להזיק לחולה כי על ידי שהוא חולה – יהודים אחרים מוסיפים במצוות...

¨      הפצת חוברת זו -מצווה גדולה להפיץ חוברת זו כי בזכות חוברת זו אנשים רבים יוסיפו במצוות ויוסיפו בבריאותם הגופנית והנפשית וכל מעשה שעושים בזכותך זה נזקף גם לזכותך כאילו אתה עשית ולכן מצווה להפיץ חוברת זו לכל אחד שינצל ממחלות ויזכה לבריאות ואריכות ימים, לפרטים להזמנת החוברת להפצה עיין בסוף החוברת.

 

(להזמנת 120 חוברות בנושא זה לחיזוק סביבתך  לחץ כאן)

תפילות לבריאות ולרפואה.

תפילה לחולה עצמו:

יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ ה' אֱלֹקֵינוּ וֶאֱלֹקֵי אֲבוֹתֵינוּ שֶׁתִּשְׁלַח לִי רְפוּאָה שְׁלֵמָה, בְּתוֹךְ 

תפילה לאחרים להתפלל בעד החולה:

כשמתפללים על החולה, המנהג שכל אחד מהמתפללים יתן צדקה בעבור החולה ויאמר: "אני מקדיש מצוות צדקה זו לרפואת פלוני בן פלוני, ובזכות מצוות הצדקה, ה' יתברך ירפא אותו רפואה שלימה, ויתן לו בריאות איתנה, אמן" (סגולות ישראל מערכת ח' אות ד')

 

יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ הַשֵּׁם הַקָּדוֹשׁ אֶהֱיֶה אֲשֶׁר אֶהֱיֶה, אֲשֶׁר הוּא יִחוּד הַכֹּל וְשֹׁרֶשׁ הַכֹּל, שֶׁתִּשְׁלַח רְפוּאָה שלימה לַחוֹלֶה הַזֶּה (פְּלוֹנִי בֵּן פְּלוֹנִי) וְתַעֲמִידֵהוּ עַל עָמְדּוֹ, וְיִחְיֶה מֵחָלְיוֹ.

וְיַדְעָנוֹ, שֶׁאֵין אָנוּ כְּדָאִים לְהִתְפַּלֵּל לְפָנֶיךָ עַל עצמינו וְכֹל שֶׁכֵּן עַל אֲחֵרִים, אֲבָל שַׂמְנוּ רַחֲמֶיךָ נֶגֶד עֵינֵנוּ, כִּי רַחוּם אַתָּה, כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כֹּל פֶּה, לָכֵן בְּבֹשֶׁת פָּנִים בָּאנוּ לְפָנֶיךָ לְבַקֵּשׁ רַחֲמִים עַל (פְּלוֹנִי בֵּן פְּלוֹנִי) אֵל נָא רְפָא נָא לוֹ, ותביראהו ותחלימהו וּתְאַמְּצֵהוּ, וּתְמַלֵּא מִשְׁאֲלוֹת לִבּוֹ לְטוֹבָה. עֲשֵׂה לְמַעַן שִׁמְךָ, עֲשֵׂה לְמַעַן יְמִינְךָ, עֲשֵׂה לְמַעַן תּוֹרָתְךָ, יִהְיוּ לְרָצוֹן וכו'

(רפואה וחיים פרק א, אות ו')

 

 

הנהגות רוחניות לבריאות

Y    מניעת מחלות- יותר קל למנוע את המחלה מאשר לרפא אותה לכן חשוב לשמור את המלצות הרופאים כמו שכתוב ו"נשמרתם מאוד לנפשותיכם" לכן יש להמנע מעישון ומאכילת מאכלים עתירי שומן ולעשות התעמלות באופן קבוע- וכאשר האדם מתכוון לשמור על בריאותו כדי שיוכל לעבוד את ה' ולקיים מצוות- אז כל שמירת הבריאות ועשיית התעמלות היא נעשית למצווה.

Y    זהירות מעין הרע- כאשר אדם מתגאה במה שאלוקים נתן לו הוא גורם קינאה וצער לבני אדם אחרים, ואז בשמים בודקים שוב האם מגיע לו מה שיש לו או גורמים לו מחלות וצער, לכן חשוב שאדם לא יתגאה בעושרו או בקניית מכונית נוצצת או בביגוד מפואר כי הוא גורם קינאה וצער לאחרים וזה יכול להביא עליו מחלות.

Y    נתינה- כאשר אדם נותן משלו לאחרים כמו צדקה או משאיל מכליו לאחרים הוא גורם שאחרים יברכו אותו ואז בשמים גם רואים שהוא משתמש בברכות ובהצלחות שנתנו לו על מנת לתת לאחרים ולכן זו הגנה כנגד מחלות ובעיות

Y    סת"ם- לבדוק באופן קבוע מזוזות ותפילין- לפעמים במשך הזמן המזוזות או התפילין יכולים להתקלקל ולכן חשוב פעם בכמה זמן לבדוק אותם.

Y    תנא דבי אליהו- להקפיד בכל יום ללמוד בספר הקדוש "תנא דבי אליהו" והוא מסוגל לרפואות וישועות (סגולות נפלאות עמ' יא')

Y    שמירת לשון- ללמוד בכל יום 2 הלכות בספר חפץ חיים – ספר הלכות לשמירת לשון. (כנ"ל)

Y    ברכת כוהנים- יקפיד להתברך בכל יום ברכת כוהנים (בחזרת הש"צ, בתפילת שחרית במניין)

Y    יטבול במקווה- טבילה במקווה לשם טהרה מורידה קליפות ומזיקים וזו סגולה גדולה לרפואה. (ליקוטי עיצות)

Y    שבת- על ידי שמירת וכבוד שבת אדם יהיה בריא, והשבת היא קמיע כנגד כל התחלואים. (סגולות ישראל מערכת ש' אות א')

Y    חסד- כאשר אדם עושה חסד בגופו אז זכות מצוות חסד מגינה עליו מפני מחלות ובעיות כי הגוף שלו מקודש במצוות החסד שהוא עושה.
כיום ישנם הרבה ארגוני חסד שישמחו להתאים כל אחד לפי זמנו הפנוי.

Y    לימוד תורה- לימוד תורה מועיל לבריאות הנשמה ובגוף, כי הוא המזון של הנשמה והוא גם מזכך את המוח ומרגיע את הנשמה.

 לכן חשוב שכל איש ואשה יהיה להם שיעור קבוע של לימוד תורה.

ניתן לברר היכן באיזורכם יש שיעור תורה ולהתחיל לבוא פעם, פעמיים ועד שמתרגלים ונהנים מלפגוש אנשים ולשמוע דברי חכמה וערכים.

כשאדם לומד תורה הוא לומד על השגחתו של הבורא בעולם ואז הוא גם יותר נרגע ונהיה שמח שיש לו על מי לבטוח ועל מי לסמוך ולכן אין כמו שיעורי תורה כדי לעזור לגוף ולנשמה ולהוציא מהדיכאון ולהכניס שמחה ותקווה לאדם הלומד את התורה הקדושה.

הפצת חוברת זו -מצווה גדולה להפיץ חוברת זו כי בזכות חוברת זו אנשים רבים יוסיפו במצוות ויוסיפו בבריאותם הגופנית והנפשית.

כל מעשה שעושים בזכותך זה נזקף גם לזכותך כאילו אתה עשית ולכן מצווה להפיץ חוברת זו לכל אחד שינצל ממחלות ויזכה לבריאות ואריכות ימים.

 

 

הערה חשובה לפני שאתם מחליטים להזמין - ובכן:

החוברות נעשות על מנת להפיץ כמה שיותר יהדות , ולכן אני משתדל שהן יהיו במינימום מחיר ולכן אני מדפיס בבית דפוס את הדפים ונותן לנערים להדק את החוברות.

ולכן יכולות להיות חוברות עם הידוק קצת לא מדויק.

לכן מי שהוא פדנט וחושב להפיץ באירוע יוקרתי, אז שיחפש בגוגל מזכרות לאירועים וימצא שם חוברות במחיר הרבה יותר יקר אבל גם עם גימור יותר מושלם.

 

להלן הדגמה של חוברות שההידוק יצא לא כל כך מדוייק.

 

סימנתי בריבוע אדום , היכן נראה שההידוק לא היה הכי מדוייק.

לכן אם אתם מחליטים להזמין אז תיקחו זאת בחשבון.

גודל החוברות הן:

5.5 ס"מ - רוחב

10.5 ס"מ גובה.

 

גם אם הזמנתם , ולא מצא חן בעיניכם - אתם יכולים להחזיר ואני אחזיר לכם את הכסף.

המטרה היא הפצת יהדות יחד עם שביעות רצון.

אילו הייתי עושה את ההידוק בבית דפוס אז החוברות היו עולות לפחות פי שתיים.

עד כאן הערות חשובות לפני שאתם מזמינים.

עכשיו ההחלטה שלכם.

 

  דמי עלות ל- 40 חוברות – 20 ₪ כולל משלוח

דמי עלות ל- 120 חוברות 50 ₪ כולל משלוח

להורדת דף הזמנת החוברת לחץ כאן
 

לעמוד הראשי הפצת יהדות   /   לעמוד רשימת חוברות להפצה / לעמוד הקדשה הנצחה של חוברות ליקירך / לעמוד מוצרי פרסום לבעל עסק / לעמוד מזכרות לאירועים של חוברות לזיכוי הרבים/ לעמוד הראשי