שאלות נפוצות בעניין הפצת יהדות

שאלות נפוצות

שאלה: מי יכול להיות מפיץ יהדות?
כולם, כל אחד יכול, כל יהודי שאיכפת לו מעם ישראל, דתי, חילוני, חרדי, הרב קוק , ברסלב, חב"ד, גם חילוני או מסורתי שמבינים את חשיבות היהדות לעם ישראל מוזמנים להפיץ יהדות.
בקיצור כל מי שאיכפת לו מעם ישראל.

שאלה: אני חילוני / מסורתי – אני לא מרגיש נוח להפיץ יהדות כי עדיין אני לא מקיים?
תשובה: אם היתה לך תרופה להצלת חולים, האם היית נמנע מלעזור לחולים בתרופה שיש לך רק בגלל שאתה לא משתמש בה? ודאי שלא, אין קשר בין אם אתה עדיין לא מקיים לבין להפיץ, אין אשמתו של יהודי אחר שעדיין אתה לא מקיים , עצם זה שאתה מכיר בחשיבות המצוות וחשיבות שמירת שבת זה מצוין וטוב שתעזור לעוד יהודים לקיים מצוות.
צביעות זה מתי שאתה אומר לאחרים לקיים משהו שאתה לא מאמין בו כלל, אבל אתה כן מאמין ! רק כרגע מכורח הנסיבות אתה עדיין לא מרגיש שאתה מסוגל לקיים מצוות מסויימות.

דבר שני, אתה יכול להתחיל לנסות לקיים עוד מצווה ועוד אחת, ולהתקדם עוד ועוד, אלוקים לא מבקש שמיד נהפוך לצדיקים הכי גדולים, צעד צעד, עוד הלכה ועוד אחת , כך זה יהדות להתקדם עוד ועוד, העיקר שהשאיפה להשתלם עוד ועוד.

דבר שלישי, ייתכן שבמשך הזמן בזכות זיכוי הרבים תראה שנכנסים בך כוחות לקיים עוד ועוד, וייתכן שבזכות הפצת היהדות שלך כל הקטרוגים והמניעות וההפרעות שיש לך בקיום מצוות ייעלמו שלא היו, העיקר שאיכפת לך מעם ישראל ואתה רוצה לעזור לעם ישראל.

דבר רביעי, יש מצוות רבות שאתה כן מקיים, אתה מאמין בבורא, מאמין בתורה, אז אין לך להימנע מלהפיץ מסרים אלו שיש להיות מוסריים על פי התורה כי זה הפיתרון לעם ישראל.
תאר לך שזכית בסופר מרקט ואתה מעוניין לחלק חינם אוכל לכל אדם רעב, שום דבר לא צריך למנוע ממך מלחלק, גם כיום יש לך כאן באתר עשרות דפים לחלוקה ולהפצה, אל תימנע מלהפיצם, ובזכות ההפצה תזכה לשבור את המניעות ולקיים עוד ועוד מצוות.
ועל זה נאמר במסכת אבות: במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש- כלומר, במקום שאתה נמצא אין מי שיפיץ יהדות אין מי שיש לו את הכוחות והכישרונות שלך להפצת יהדות אז תפיץ אתה, והשם יעזור לך להתעלות עוד ועוד.

שאלה: נפלתי באינטרנט, ראיתי מראות אסורות, אני לא מרגיש נוח להפיץ יהדות?
תשובה: עיין בשאלה הקודמת, וייתכן שנפלת כי לא היה לך תכלית ברורה, התבזבז לך זמן בשיטוט באתרים, ובחיפוש דברים שיפיגו את השעמום, עכשיו הזמן להפיץ יהדות בכל כוחותינו ובזה אנחנו מראים לבורא עולם שאנחנו מהחיילים הנאמנים שלו.
ובלי קשר לזה, אם אדם רואה שהוא נופל באינטרנט הוא צריך לבדוק אם הוא עשה את הדברים המתאימים על מנת להגן על עצמו מסכנת האינטרנט  שאין להתעלם שהיא סכנה עצומה מאוד לכל אחד, ומותר ואפשר לשקול גם ניתוק מהאינטרנט, אפשר להפיץ יהדות גם בלי אינטרנט, אפשר לחיות גם בלי אינטרנט, עד לפני 10 שנים כל אנשים חיו את חייהם טוב גם בלי האינטרנט.
מומלץ לעיין בעמוד זה המכיל מידע כיצד לנסות להינצל מהסכנות באינטרנט.  

שאלה: האם ניתן להחזיר את כולם בתשובה? הרי יש מיליוני  יהודים בכל רחבי העולם שרחוקים ממצוות ומאלוקים?
תשובה: אלוקים יודע את כוחותינו ואנחנו מצווים לעשות ואלוקים יעזור לנו, אין מצווה להצליח יש מצווה לנסות, אנו נעשה ואלוקים יעזור, יש לך כאן הזדמנות לעזור ליהודים לדעת את האמת ולזכות לחיי נצח, כל מצווה נוספת שיקיימו בזכותך, זה שכרך לנצח, כל שלום בית  שיהיה אתה הרווחת לעשות שלום, כל ילד שיגדל ולא ישתמש בסמים או לא יאבד במזרח הרחוק- זוהי זכותך כי עזרת לו. 

שאלה: האם פעולה אחת שלי יכולה לעזור? יש מאות אלפי יהודים שצריכים חיזוק?

תשובה: האם כשאתה מניח תפילין או עושה כל מצווה אחרת אתה גם שוקל מה יועיל עוד הנחת תפילין אחת, זכור את דברי הרמב"ם "לעולם צריך אדם לראות את עצמו כאילו חציו זכאי וחציו חייב - עשה מצווה אחת הכריע את עצמו ואת על העולם כולו לכף זכות וגרם לו ולהם תשועה והצלה!"
ה"חפץ חיים ממשיל את זה לקבוצת אנשים שנפלו מהגשר לנהר וטובעים והנה אחד קופץ להצילם ואז "חכם" אחד אומר לו מה לך להציל הרי בטוח לא תציל את כולם? עונה לו ה"מציל": וכי מפני כך אשב בחיבוק ידיים הרי כתוב: "כל המקיים נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא"

שאלה: אני לא מרגיש שאני יכול לעזור, הרי אני לא יודע הרבה יהדות?

תשובה: עיין בעמוד רעיונות להפצת יהדות ותופתע לגלות עד כמה גנוז בתוכך את הפוטנציאל לעזור ליהודים להתקרב לה', יש שם עשרות רעיונות לכל מצב ולכל מקרה כמעט, אנחנו צריכים רק להבין את הזכות הגדולה שנפלה בחלקינו ולפעול בכל כוחינו.

שאלה:אין לי הרבה זמן?

תשובה: ככל שיותר תקרא על חשיבות הפצת יהדות ועזרה רוחנית לעם ישראל תראה כמה יש לך יותר ויותר זמן, וכמה חשוב להפיץ יהדות, וכן תבדוק בעצמך מה עדיף לקרוא חדשות לטייל באתרים ולחפש דברים מעניינים אבל כמעט מועילים לאף אחד חוץ מלהעביר את הזמן או עדיף לך לעזור לעוד יהודים להכיר את יהדותם להכיר את בורא עולם לדעת על המסורת שלהם.

שאלה: האם אפשר להדפיס את המאמרים להפצה מכספי מעשר? רשימת מאמרים להורדה והפצה עיין כאן

תשובה: בודאי ! זו מצווה גדולה, אם בשביל להאכיל את יהודי בגשמיות מותר ומצווה להשתמש בכספי מעשר אז ודאי שמותר ומצווה גדולה להדפיס במדפסת שלך וכן גם לפנות לבית דפוס להדפיס כמות של דפים להפצת יהדות.
אם אין לך את הזמן להפיץ, תוכל תמיד לשים בתיק שלך ולהפיץ לאט לאט, ואם תרצה יש לי רשימת מפיצי יהדות מכל הארץ שיהיו מוכנים לקבל חומר ולהפיץ באיזור מגוריהם, ואפשר גם לתרום כסף ואני אפנה לבית דפוס ואדפיס ואשלח לרשימת המפיצים- העיקר שעוד יהודי ועוד יהודי ידע את האמת, ידע להתחבר לבורא עולם.
 

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.

מבצע מיוחד למפיצי יהדות 100 דיסקים , עשרות שעות של הרצאות רק 1 ש"ח לדיסק - בהזמנה של 100 דיסקים לזיכוי הרבים.
לפרטים נוספים קרא כאן
אתר לוחמי הגאולה - אני מעוניין בקרוב לפתוח אתר קירוב רחוקים- כנראה שמו יהיה אתר לוחמי הגאולה- להלן אני מביא לכם כמה מאמרים שהכנתי לאתר וכן פרטים על האתר – אם תרצו תוכלו להיות גם מצוות האתר, לפרטים כאן
הפצת יהדות בפורומים- מי שנמצא כבר בפורומים יכול להפיץ יהדות לפרטים כאן
 
יתכן בעתיד פורום עולם היהדות והקבלה
אני שוקל פתיחת פורום לאתר - אם את/ה  יראי שמים , לא מתפשרים ומעוניינים לזכות את הרבים- אשמח מאוד שתהיו מנהלי פורומים באתר "עולם היהדות והקבלה"
מניעת שימוש בסמים והפצת יהדות- מה הקשר? למה הפצת יהדות תגרום להפחתת שימוש בסמים במדינת ישראל. לחץ כאן
 
הפץ חוברות לחיזוק עם ישראל  12 חוברות לזיכוי הרבים על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לחזק את סביבתו משפחתו, ידידיו ומכריו-  כדי לקרוא את החוברות לחץ כאן
 
המירוץ כבר התחיל- קו הסיום הוא הגאולה, דברים על המצב היום ועל כך שכולנו יכולים וצריכים להיות "לוחמי הגאולה - לקריאה לחץ כאן
 
מכתב אישי ממני למפיצי יהדות
 
מדוע הפצת יהדות- רוחניות , מועילה גם לגשמיות?
 
מכתב לבעלי תשובה ולכל מפיצי היהדות
 
על מה לכתוב מאמרי יהדות- 8 נושאים שונים עליהם אתה יכול לכתוב מאמרי יהדות לחיזוק עם ישראל.
 
איך להפיץ יהדות- רעיונות מה ניתן לעשות כיצד להפיץ יהדות בסביבתך הקרובה והרחוקה- עצות מעשיות ורעיונות להפצת יהדות וחיזוק וקירוב רחוקים- לחץ כאן
 
היכן להפיץ את הדפים ואת החומר ביהדות שאת מורידים מהאתר- רעיונות מעשיים- לחץ כאן
 

איך נמנע את ההתנתקות הבאה? לחץ כאן
 

איזה זכות יש לך אם השפעת לקיים עוד מצווה לחץ כאן
 

כשאתה מעודד מפיצי יהדות אתה מפיץ יהדות בעצמך, מאמר על חשיבות העידוד לכולנו- לחץ כאן
 

למה הפצת יהדות היא פיקוח נפש ממש לחץ כאן
 

מסרים מן השמים על חשיבות הפצת יהדות
 

12 עצות   מעשיות איך תוכל גם אתה לכתוב מאמר יהדות למען עם ישראל- לזיכוי הרבים. לחץ כאן
 
שאלות נפוצות בעניין הפצת יהדות.
מי יכול להיות מפיץ יהדות? 
אני לא מרגיש נוח להפיץ יהדות כי עדיין אני לא מקיים?
האם פעולה אחת שלי יכולה לעזור? יש מאות אלפי יהודים שצריכים חיזוק?
התשובות כאן

 

כדאי לקרוא את המאמר למה חשוב להפיץ יהדות
 

המלחמה בסיטרא אחרא- מפיצי היהדות הם הלוחמים בחזית כנגד הסיטרא אחרא- מסרים מן השמים בעניין
 
רשימת מאמרים להורדה והפצה עיין כאן
 

לעמוד ראשי של מדור הפצה

הדס ויטמינים , ויטמינים , רפואה הרמב"ם , תזונה נכונה , vitamins forum

 

 לעמוד ראשי מדור הפצת יהדות / לעמוד הראשי של האתר