יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

איך נמנע את ההיתנתקות הבאה?

איך נמנע את ההיתנתקות הבאה?

ראשית עלי להקדים שאין מאמר זה מקיף, אבל כיוון שממש עולים בי שוב ושוב המסקנות מהמצב אני מרגיש חובה לשתף אתכם במה שנראה לי המצב היום, יתכן שאני טועה אבל כך אני מרגיש וכך אני מסיק מהנתונים והמצב היום.

ובכן בוא נדבר על העובדות, שרון ועוד אנשים מהדור ה"קודם" שהיו פעם בעד ארץ ישראל השלימה פתאום זונחים את הרעיון הזה ומוכנים לוותר על חבלי ארץ שפעם הם היו מוכנים להלחם עבור חבלי ארץ אלו.

לדעתי הסיבה היא כי היה להם עוד קשר לתורה וקשר לתנך, וסיבה שנייה היא הציונות החילונית כפי שזה נקרא, דהיינו שהם רצו חבל ארץ לא בגלל שזה ארץ ישראל אלא כדי לתת מקום מפלט לבני עמם שבמקרה זה הם היהודים.

לאט לאט התרחקו הציבור מעניין ארץ ישראל על פי התנך והיום רוב האנשים רוצים שקט, רוצים נוחיות בלי הפרעות ופיגועים, זהו זה מה שאנשים רוצים.

הבעיה ששקט שאנשים רוצים בכלל לא מביא אותם לשקט אלא לרדיפה אחרי החומריות בעולם הזה וממילא נגרר מזה הפשעים גניבות שוחד מעילות, כי בלי תורה בלי הדרכה בלי האמונה שאנחנו העם שצריך להראות דוגמא לעולם, לא מלמדים כיצד עם יכול להיות קשור לאלוקיו, כיצד להיות עם ישר ואמיתי, ואז ההתדרדרות עוד ועוד.

גם אלוקים רוצה שקט, אבל השקט שאלוקים רוצה הוא שכולנו נהיה מחוברים לרוחניות ולא רק לחומריות , אלוקים רוצה שכולנו נהיה מוכנים לגאולה השלמה, וכיוון שיש עוד הרבה שלא מבינים עד כמה חשוב להיות קשור לאלוקים, לא לימדו אותם, והרבה מאחינו היקרים לנו מאוד!

בכלל לא יודעים שהפיתרון נמצא בדת שלנו בדת היהודית היקרה שכל כך מרבים ללכלך עליה ועל מקיימיה ברדיו ובטלוויזיה, ולכן הרבה יהודים יקרים מאוד מחפשים אמיתות ותובנות בתורות המזרח והמערב או סתם משקיעים את עצמם ברדיפה אחרי תענוגות חומריים.

ואלוקים רוצה שקט, השקט והמנוחה של הגאולה, אבל אנחנו לא מוכנים אנחנו עוד עסוקים בעניינים אחרים, ולכן אלוקים מעורר אותנו שוב ושוב על ידי כל מיני מקרים כואבים, כמובן שכל מקרה לגופו, כל נזק הכי קטן והכי גדול, הכל מושגח בפרטי פרטים, וכל המזיקים יענשו על ידי הבורא, אם זה בעולם הזה או בעולם הבא. וגם מי שקרא לו המקרה המצער הכל לטובתו, גם אם אנחנו לא מבינים ואין כאן המקום להרחיב הסבר בזה.

 

יש שתי אפשרויות שנגיע לשקט או שנפיץ יהדות ונעזור לעם ישראל לדעת את ייעודו בעולם, את ייעודו בחיים וכיצד להיות מוכן לגאולה וכיצד לזכות לחיי נצח, או שאלוקים יצטרך לעורר את עם ישראל, לפעמים אלוקים מעורר כשהוא נותן שפע לאדם ולפעמים זה על ידי מניעת שפע או מקרים קשים.

 המציאות היא שכשאלוקים נותן שפע אז לפעמים אנשים משתמשים בשפע בלא להבין שזה מהבורא ומבלי להודות לו על כך ומבלי לחזק את הקשר איתו, או יש אפילו שמשתמשים בשפע נגד אלוקים נגד ציוויו ולכן לפעמים אלוקים על מנת לעורר אותנו מונע מהפשע כדי שנתעורר ונבקש ממנו ונבין שהכל ממנו יתברך והכל לטובתינו כי אלוקים רוצה שנזכה בטוב ביותר, לא חיי תענוגות רגעיים כמו חתולים בפח זבל אלא אלוקים מעוניין שזכה לחיי נצח שנזכה להיות מוכנים לגאולה השלמה ולכן הוא מעורר אותנו שוב ושוב.

זה התחיל לאט לאט בסכינים, פיגועים קטנים ואז פיגועים יותר גדולים כמו לפני כמה שנים.

ברוך השם, כנראה שיש התעוררות והתחזקות ויותר ויותר יהודים מתקרבים לבורא עולם ולכן הפיגועים פחתו מאוד אבל זה לא אומר שצריך לשבת בשקט! אנחנו חייבים עוד ועוד להפיץ יהדות וללמד את העם את הדרכת התורה.

מי שרוצה למנוע את ההיתנתקות  הבאה חייב להבין שלא יועיל כיום הסברים של ביטחון העם ועוד טענות חומריות למה להחזיק חבל ארץ זה או אחר, כי טענות מסוג זה לאט לאט לא יעבדו על האנשים, בתי הספר החילונים לא מסבירים כיום למה צריך את העם היהודי כי אין הסבר חילוני למה צריך את העם היהודי ולכן הילדים והנוער גודל בלי הסבר למה צריך את העם היהודי ושזה גיזענות לטעון שיש הבדל בין יהודי לגוי ולכן המסקנות של הנוער שאין הבדל בין יהודי ללא יהודי ולכן למה בכלל צריך את ארץ ישראל? למה להחזיק בחבלי ארץ שמפריעים לנו לחיות מפריעים לשקט ,האנשים רוצים שקט ואם יובטח להם על ידי ה"מומחים" שויתור על חלק ארץ זה או אחר יביא שקט אז הם ימסרו אותו למרות ההתנגדות שתהיה מצד חלק משומרי המצוות, שום הסבר לא יעזור! כי האנשים רוצים שקט!

רק אם אנחנו נסביר להם את הדת היהודית שלנו של כולנו, נתחיל לתקן מהשורש! חובה עלינו כיום להפיץ יהדות בכל כוחינו לא רק בגלל הדאגה לארץ ישראל, אלא בגלל הדאגה לאחינו הדאגה לבשר מבשרינו ! כולנו אחים ועל כולנו לעודד יהודים להתקרב לבורא עולם שיזכו לחיי נצח ויזכו להיות מוכנים לגאולה השלימה.

כל הרבנים מכל החוגים מסכימים שאנחנו לקראת הגאולה ! כולם מכל הזרמים הדתי החרדי המזרחי, חב"ד ברסלב כולם כולם מסכימים שהגאולה קרובה מאוד. תפנה לכל רב והוא יאמר שאנחנו לקראת הגאולה, אמנם יש הסברים שונים איך תהיה הגאולה ומה נחשב כחלק מהגאולה ומה לא, אבל ההסכמה שאנחנו כבר בתהליך מואץ לקראת הגאולה זה כולם מסכימים!

לכן כדי להכין את העם לגאולה חובה עלינו לדאוג להפיץ יהדות בכל כוחינו בכל אפשרויותינו, לכל אחד מאיתנו יש את היכולת.

צריך רק לחשוב לתכנן  מעט ולפעול.

לדעתי זו הסיבה שאלוקים מגלגל שירצו לגרש יהודים מגוש קטיף- כי עד היום היו דיעות בציבור של הדתי לאומי שאין להשפיע על הציבור החילוני בדרך אקטיבית אלא בדוגמא אישית ובהתערבות עם הציבור אז הציבור יתעורר.

לדעתי אלוקים מראה אחרת, אלוקים מראה שהוא רוצה שנשפיע באופן אקטיבי ! באופן מעשי לפעול להשפיע לתת חומר ולהפיץ יהדות בכל מקום ודרך אפשרית.

לכן אלוקים גלגל את גזירת הגירוש על גוש קטיף כי אלוקים רוצה שגם הציבור הדתי לאומי יבין שאין מספיק בדוגמא אישית ואין מספיק בהתערבות בחייהם של החילונים (מה גם שזה מסוכן רוחנית למתערב בחיי החילוני)

אלוקים רוצה תשובה ! תשובה של כולנו של כול הציבורים מכל הסוגים ומכל המינים כי אלוקים שאוהב אותנו רוצה שנזכה לחיי נצח אלוקים שאוהב אותנו רוצה שנהיה מוכנים לגאולה השלימה ! שנחיה על פי התורה שזו הדרך לזכות לחיי נצח ולזכות להיות מוכנים לגאולה.

פעילויות השפעה בלא תיקון השורש לא יעזרו בצורה המושלמת , גם אם כיום יסבירו למה לא להחזיר את גוש קטיף אז מחר יצטרכו להסביר למה לא להחזיר את הגולן או כל מקום אחר.

אבל אלוקים רוצה שקט, שקט ושמחה של הגאולה ולכן בלי תיקון השורש בלי שנעזור לעם ישראל להתחבר לבורא, להתחבר לרוחניות לעבוד עבודת האלוקים בלי זה אנחנו שוב ושוב נאלץ להלחם על דברים צדדיים.

אין זמן להתעסק בשטויות אין זמן לטייל באתרים סתם כך ולחפש דברים מעניינים אין זמן להעביר את הזמן סתם כך בפורומים, אנחנו צריכים להשפיע בכל כוחינו להפיץ יהדות ככל יכולתינו.

לא בכוח ולא בצעקות אבל בדרכי נועם אבל כן להפיץ כן להשפיע כן לגרום לעוד ועוד יהודים להתקרב לבורא.

אנא אתה הקורא נצל את זמנך להשפיע על עוד ועוד יהודים שיבינו כמה חשוב כיום להפיץ יהדות ולהתחזק בעצמינו בכל כוחינו כי זה הפיתרון לכל בעיותינו, כמה שזה נשמע יומרני שזה הפיתרון, אבל מי שיעיין בספרי מוסר מחשבה וחסידות יראה שאין ייסורין בלא עוון ושהמזור למחלותינו מתחיל מהשורש הרוחני ולא מהשורש הגשמי שהוא רק משתלשל מהרובד הרוחני.

פיתרון גשמי יכול להביא מזור רק באופן רגעי אבל הפיתרון המוחלט יבוא מהתיקון המוחלט שהוא תיקון השורש והוא התיקון הרוחני.

אז בואו נתקן כולנו יחד את עצמנו את קרובינו, נשקיע מהשפע שהבורא נתן לנו על מנת לעשות לו נחת רוח.

הנחת רוח שלו היא שעוד ועוד יהודים יהיו מוכנים לגאולה, שעוד ועוד יהודים יזכו לצאת ממלכודת המוות של הרדיפה אחרי חומריות העולם הזה, זו רדיפה שלא נגמרת ולא גורמת לאושר אלא רק לצימאון גדול עוד ועוד.

הנחת רוח של הבורא זה שהוא רוצה שכמה שיותר יהודים יזכו לחיי נצח על ידי בחירתם בטוב ואז יזכו לטוב הנצחי מבלי להתבייש, אבל איך ידעו לבחור בטוב מבלי שאנחנו נלמד אותם מה הבורא ציווה ומהו הטוב שאלוקים רוצה. איך ידוע אחים יקרים שיש להם אבא אוהב ואהוב שרוצה בטובתם ומחכה להם יותר מאבא שמחכה לבן ויותר מבעל המחכה לאשתו האהובה.

אז בואו אחים יחד בכל כוחינו נפיץ יהדות בכל הדרכים ובכל האפשרויות

בקרוב אני מקווה לעשות מאמר איך ניתן להפיץ יהדות בכל מקום ובכל מצב- המאמר יתן עצות איך להפיץ יהדות גם אם אתה חילוני דתי או חרדי וגם באינטאנט וגם מחוץ לאינטרנט – אם יש לך עצות תכתוב לי.

ובינתיים עלינו להשתדל בכל כוחינו להפיץ כי העיקר תלוי ברצון – כי היכולת נמצאת כבר אצל כל אחד מאיתנו.

יש לך הערות, שלח תגובה
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.

לעמוד הראשי 

מבצע מיוחד למפיצי יהדות 100 דיסקים , עשרות שעות של הרצאות רק 1 ש"ח לדיסק - בהזמנה של 100 דיסקים לזיכוי הרבים.
לפרטים נוספים קרא כאן
אתר לוחמי הגאולה - אני מעוניין בקרוב לפתוח אתר קירוב רחוקים- כנראה שמו יהיה אתר לוחמי הגאולה- להלן אני מביא לכם כמה מאמרים שהכנתי לאתר וכן פרטים על האתר – אם תרצו תוכלו להיות גם מצוות האתר, לפרטים כאן
הפצת יהדות בפורומים- מי שנמצא כבר בפורומים יכול להפיץ יהדות לפרטים כאן
 
יתכן בעתיד פורום עולם היהדות והקבלה
אני שוקל פתיחת פורום לאתר - אם את/ה  יראי שמים , לא מתפשרים ומעוניינים לזכות את הרבים- אשמח מאוד שתהיו מנהלי פורומים באתר "עולם היהדות והקבלה"
מניעת שימוש בסמים והפצת יהדות- מה הקשר? למה הפצת יהדות תגרום להפחתת שימוש בסמים במדינת ישראל. לחץ כאן
 
הפץ חוברות לחיזוק עם ישראל  12 חוברות לזיכוי הרבים על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לחזק את סביבתו משפחתו, ידידיו ומכריו-  כדי לקרוא את החוברות לחץ כאן
 
המירוץ כבר התחיל- קו הסיום הוא הגאולה, דברים על המצב היום ועל כך שכולנו יכולים וצריכים להיות "לוחמי הגאולה - לקריאה לחץ כאן
 
מכתב אישי ממני למפיצי יהדות
 
מדוע הפצת יהדות- רוחניות , מועילה גם לגשמיות?
 
מכתב לבעלי תשובה ולכל מפיצי היהדות
 
על מה לכתוב מאמרי יהדות- 8 נושאים שונים עליהם אתה יכול לכתוב מאמרי יהדות לחיזוק עם ישראל.
 
איך להפיץ יהדות- רעיונות מה ניתן לעשות כיצד להפיץ יהדות בסביבתך הקרובה והרחוקה- עצות מעשיות ורעיונות להפצת יהדות וחיזוק וקירוב רחוקים- לחץ כאן
 
היכן להפיץ את הדפים ואת החומר ביהדות שאת מורידים מהאתר- רעיונות מעשיים- לחץ כאן
 

איך נמנע את ההתנתקות הבאה? לחץ כאן
 

איזה זכות יש לך אם השפעת לקיים עוד מצווה לחץ כאן
 

כשאתה מעודד מפיצי יהדות אתה מפיץ יהדות בעצמך, מאמר על חשיבות העידוד לכולנו- לחץ כאן
 

למה הפצת יהדות היא פיקוח נפש ממש לחץ כאן
 

מסרים מן השמים על חשיבות הפצת יהדות
 

12 עצות   מעשיות איך תוכל גם אתה לכתוב מאמר יהדות למען עם ישראל- לזיכוי הרבים. לחץ כאן
 
שאלות נפוצות בעניין הפצת יהדות.
מי יכול להיות מפיץ יהדות? 
אני לא מרגיש נוח להפיץ יהדות כי עדיין אני לא מקיים?
האם פעולה אחת שלי יכולה לעזור? יש מאות אלפי יהודים שצריכים חיזוק?
התשובות כאן

 

כדאי לקרוא את המאמר למה חשוב להפיץ יהדות
 

המלחמה בסיטרא אחרא- מפיצי היהדות הם הלוחמים בחזית כנגד הסיטרא אחרא- מסרים מן השמים בעניין
 
רשימת מאמרים להורדה והפצה עיין כאן
 

לעמוד ראשי של מדור הפצה

הדס ויטמינים , ויטמינים , רפואה הרמב"ם , תזונה נכונה , vitamins forum