יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

אחים יקרים בידינו להפוך את העולם!

אחים יקרים בידינו להפוך את העולם

כן אתה כן את שקוראת את המאמר הזה עכשיו!

דעו לכם שלכל אחד מאיתנו אלוקים נתן נשמה אלוקית, נשמה יהודית!

נשמה זו היא חלק אלוקה ממעל – דהיינו חלק ממנו יתברך

ואנחנו נמצאים בדור אחרון לגלות ודור ראשון לגאולה

וזה אומר שאלוקים נתן בנו את הכוחות להחזיר את הבריאה למקום הגבוה שהיא היתה לפני חטא אדם הראשון.

נכון, אנחנו רואים מסביב הרבה דברים נגד התורה ונגד רצון השם, אבל הכיוון הכללי של העולם הוא לכיוון תיקון העולם, ישנם עכשיו בירורים אחרונים גם בעם ישראל וגם בגויים, כולם לאט לאט מבינים שאלוקים הוא השולט בכל העולמות, האמת מתגלה לאט לאט.

לא לחינם ישנו גל עצום עצום של נהירה המונית לכיוון הרוחניות לכיוון תורת הקבלה, גם הגויים מרגישים זאת שהעולם עומד להיות רוחני יותר ויותר.

גם היהודים בכל העולם מרגישים זאת,הם מרגישים שעומד להיות משהו גדול והוא מתקרב אלינו בצעדי ענק!

הסיבה שאצל היהודים יש גם התדרדרות אבל גם התחזקות כי כנגד כל דבר קדוש בעולם נברא דבר טמא, ולכן נשמות ישראל הן קדושות מאוד מצד עצמן אבל היצר הרע שיש לנשמות ישראל הוא גם חזק וגבוה מאוד ולכן הוא מלפף את נשמות עם ישראל ורק על ידי חיבור לרוחניות ולבורא ולימוד תורה באופן קבוע אנחנו נוכל להשתחרר מלפיתתו ולפרוץ קדימה! לפרוץ את מחסומי החומר ולגעת ברוח לגעת בקרבה לבורא.

אנחנו זכינו ! אנחנו זכינו כי אנחנו בניו של בורא עולם והוא לא השאיר אותנו לבד, הוא נתן לנו את התורה, הוא נתן לנו את פנימיות התורה את החסידות ואת הקבלה, ודרך התורה אנחנו יכולים להבין יותר ברור את המציאות ולראות דברים שהגויים לא יכולים לראות ולהבין כי אין להם את התורה.

נכון שהתורה דורשת ומחייבת אבל היא זו שהצילה אותנו בכל הדורות והיא זו שתלמד אותנו כיצד להתכונן לגאולה, כיצד לשרוד אחרי שכל השקר לאט לאט קורס.

ויש לנו לדעת שיש לנו את הכוח ואת היכולת העצומה שאפילו אנחנו לא יכולים לדמיין – אנחנו מנצלים אחוזים קטנים מהיכולות שאלוקים העניק לנו.

אנחנו חייבים לפתח את עצמינו רוחנית להתקדם בכל הכוח, מומלץ לעשות את הדברים הבראים:

1)     תוכנית מנצחת- לערוך תוכנית מסודרת על מה לעבוד ולהתחזק אם זה בתפילה אם זה בלימוד אן זה ביחסי בין אדם לחבירו – לבחור דברים חשובים ולהתמקד עליהם.

2)     עזרה לאחרים- נשמת עם ישראל היא בת אלמוות והיא מעוניינת להתדמות אל הבורא והרבה שמרגישים דיכאון ועצבות זה פשוט כי נשמתם מרגישה כך, והסיבה שנשמתם מרגישה כך – כי הם לא עוסקים בגמילות חסדים באופן שתספק את נשמתם, אם היינו יותר ויותר עוסקים בחסד היינו מרגישים איך נשמתינו פורחת מסיפוק ושמחה, ואלוקים היה מזרים בתוכינו את אורו הנפלא, חסד לא מחייב להקים ארגון או מפלגה, כל אחד בפעולות הקטנות שלו יכול לעשות עוד ועוד חסד עם אחרים.

3)     ניצול זמן- הזמן הוא הדבר החשוב ביותר בחיים, אנחנו צריכים להתאמץ בכל כוחינו להתאמץ לברוח מכל מיני מוצרים ומקרים שיכולים לגזול את זמנינו, ישנם אלפי אתרים שיכולים להיות מעניינים אבל אנחנו צריכים לדעת למקד את עצמינו למקד את כוחותינו, נניח קראנו מאמר בוואלה או נענע או ידיעות או מעריב , נשאל את עצמינו מה הועיל לנו? האם אנחנו יותר מאושרים מזה? האם אנחנו יותר מתוקנים ממאמר זה? אנחנו צריכים לא להסתנוור מהברק החיצוני של התרבות המערבית, התרבות הזאת היא ריקה והיא בנויה היום כיצד לבזבז לאנשים את החיים ואת הכסף ואת הזמן היקר, אנחנו חייבים להחליט לא עוד! זהו גמרנו עם בזבוז זמן ואנחנו מתמקדים בשיפור עצמינו ושיפור העולם! המטרה שלנו להכין את העם לגאולה! להכין את העולם כולו שיהיה ראוי לגילוי כבוד השם בעולם, שיהיה מוכן למשיח.

4)     ניתוק מטומאה חיבור אל הקדושה- ככל שאנחנו יותר מחוברים אל הקדושה, כך הטומאה נראית בעיננו כדבר זר ולא מתאים, וככל שאנחנו פחות מחוברים אל הקדושה ואל הבורא, כך הטומאה וחיילותיה נראית לנו כדבר טבעי מובן ומקובל.
ככל שיותר נרבה בתפילה אישית לבורא ובקריאת חומר תורני רוחני וככל שיותר נקיים את מצוות הבורא באופן יותר פנימי ועמוק, כך לטומאה תהיה פחות אחיזה בנו ויינתן כוח לנשמתינו לעמוד כנגד הפיתויים שנשלחים מכל עבר כדי להפילנו ברשתות הטומאה המפוזרות בכל פינה בדורינו זה- הדור האחרון.
לכן עלינו בכל כוחותינו לחבר את עצמינו כמה שיותר זמן ובכל רגע פנוי אל הבורא יתברך, לבקש ממנו על כל דבר ולהתאמץ לנתק ולהפחית את צריכת הטומאה , הכי טוב לזרוק את הטומאה שלא תיכנס לגבולינו, אבל מי שאין באפשרותו אז ינסה בכל יכולתו להפחית במינון עד לניצחון שבו נהיה כולנו מחוברים אל הבורא ללא תוספות של הטומאה.

5)     יש לנו גם נשק- כוח הרע יודע שהוא בסוף ימיו ולכן הוא פורס את טלפיו בכל איזור ובכל פינה, לכוחות הטומאה היום ניתנו כלי נשק החזקים ביותר מאז בריאת העולם אבל כנגד זה אנחנו ניתנו לנו גם נשמות מיוחדות שמסוגלות להתמודד כנגד זה וכן ניתן לנו אוכל רוחני והוא כל התורה כולל הקבלה ופנימיות התורה שהם מסוגלים להכניע את כוחות הטומאה ואת כלי הנשק הטמאים שבידיה.
לכן עלינו להשתמש בכלי נשק הטובים שבידינו וללמד את בני ישראל את הקרב כיצד לנצח במלחמה האחרונה לפני הגאולה, והיא המלחמה על האמונה ועל הקדושה! יש לנו הנשק מאת בורא עולם עלינו להשתמש בו וללמד בו את עם ישראל כיצד להשתמש בו.

6)     לא להתייאש- בידינו לנצח, אבל גם בדרך לניצחון יש נפילות , גם נפילות איומות, ככה זה הדור וככה זה המצב והצדיק הוא לא זה שלא  נופל לעולם, אלא זה שקם מהנפילה וממשיך להלחם ומתאמץ לומד מניסיון ושוב מתאמץ לנצח וגם אם נופל שוב קם כארי ושוב נלחם, לומד לקחים מתאמץ ונלחם וגם אם נופל שוב ממשיך להלחם, זהו זו המלחמה בדור שלנו , כוחות הטומאה מעוניינים להתיש את כוחינו להתיש אותו בנפילות ובפיתויים אבל אנחנו נמשיך להתאמץ ולקום ולתת לעוד נשמות את האמת ואת האור ולמלאות את עצמינו באור, ולהפיץ את האור לכל מקום אפשרי.
לא לחינם תורת ברסלב מופצצת כיום באופן המוני כי אלוקים יודע את המצב ומעוניין שנחזיק מעמד וזכה רבי נחמן לגלות את בעיות הדור וללמד אותנו שחייבים לקום אפילו אחרי אלף או מליון נפילות כי אלוקים רוצה לחשל אותנו ולתת לנו את הניצחון הסופי , אלוקים רוצה לראות עד כמה אנחנו נאמנים לו והאם אחרי נפילה ניפול לייאוש או שנמשיך לעבר הניצחון הסופי בגאולה הקרובה.

7)     הפצת יהדות – אין דבר שיותר חשוב כיום מאשר ללמד את נשמות ישראל את תפקידם ברגעים האחרונים של הגלות, המכה הגדולה שיש היום היא הבורות וחוסר הידע של עם ישראל בתורה ובמצוות ובדרך להתחברות אל הבורא, ישנם מיליוני נשמות יהודיות ברחבי העולם שזועקות למשמעות, הם לא זועקות באופן שנשמע אלא הן זועקות על ידי מעשיהן על ידי הנפילה לדמיונות ותאוות, אילו אותם מיליוני נשמות היו נוגעות קצת ברוחניות היו יודעות את תפקידן לקראת הגאולה היו רודפות כמו אריות אחרי חיבור אל הבורא ואחרי לימוד התורה ואחרי קיום המצוות וקיום תפקידם בעולם.
ועל כן מחובתינו היום להתאמץ בכל כוחינו לעזור וללמד ולהשפיע מתורת ישראל בכל מקופ ומעל כל במה אפשרית, אם זה בעבודה אם זה בלמודים אם זה באינטרנט אם זה באימיילים ועם כל מי שאנחנו מכירים, ישנם אינסוף דרכים להשפיע רוחניות אנחנו חייבים בעדינות אבל בנחישות להשפיע רוחניות ותורה בכל מקום אפשרי ניתן להוריד דפים עם יהדות ולהדפיסם ולהפיצם בכל מקום שאנחנו מגיעים אם זה בנק מספרה או קופת חולים או תחנת אוטובוס או קניון בכל בכל מקום שניתן להשאיר דפי יהדות אנחנו יכולים לשים וכך כל נשמה שתיתקל בזה תתעלה וכל מילה של תורה יש לה כוח עצום לעורר את עם ישראל מעלפונו מהתרדימה שהשטן וחילותיו מנסים להכניס לנו.
הנשק הכי חזק כנגד הטומאה וחילותיה הוא הפצת יהדות ולהשפיע רוחניות לעם ישראל, בידינו הכוח, יש לנו את הכוח להפוך את העולם!
יש לנו את הכוח לנצח במערכה !
יש לנו את הידע להביא את עם ישראל אל הגאולה השלימה!
יש לנו את הבורא שמחכה שנעשה זאת על מנת לזכות אותנו בשכר העצום!
יש לנו את התורה שמדריכה אותנו בכל מצב בחיינו!
יש לנו את הצדיקים שמתפללים לנצחונינו!
יש לנו את המלאכים הטובים שנבראו ממעשינו!
יש לנו את נשמות הצדיקים שמביטות עלינו משמים ומחיילות לנצחוננו!
יש לנו את הנשמות של ההורים של היהודים החיים כיום שמעונינות שנציל את בני משפחותיהם!
יש לנו את השכינה הקדושה שמאז החורבן סובלת סבל נוראי על חורבנה וכל הצלחת הטומאה, היא מחכה שנהפוך את הקערה על פיה, ונעזור לקדושה לנצח!
יש לכל נשמה מאיתנו ניצוץ של נשמת משיח ובידינו ללבות את האור ללבות את הניצוץ!

לסיכום בידינו להפוך את העולם!
 

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.
 המאמר
לא ענה על השאלה . המאמר כן ענה
אם תוכל (לא חובה) לכתוב הערה מפורטת מעט אשמח מאוד
(גם אם לא תכתוב בתיבה כלום ותלחץ "שלח" הטופס ישלח)


 

לעמוד הראשי   /   לעמוד רשימת השאלות