יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

בואו נעזור לעם ישראל

ב"ה

בואו נעזור לעם ישראל

כולנו יודעים את המצב של עם ישראל, לא צריך לפתוח עיתונים או רדיו בשביל לדעת את המצב, העם שלנו- עם ישראל הוא עם גדול עם אנרגיות עצומות, אנחנו צריכים לשאול את עצמינו מהיכן האנרגיות המיוחדות שיש לעם ישראל? – התשובה היא כמובן בנשמה- ליהודים יש נשמה מיוחדת, נשמה שאלוקים החדיר לתוכינו במעמד הר סיני, הנשמה שלנו של כל יהודי שואפת בתוכה לתיקון עולם, למלכות הבורא על כל הבריאה, בשמחה ואהבה וקדושה.

הנשמה היא כמו מנוע רב עוצמה שיכול להפעיל כלים רבי עוצמה, אבל צריך לחבר למנוע את הכלים המתאימים, אפשר לחבר למנוע מסור חשמלי ואפשר גם מזגן.

לנשמה היהודית צריך לחבר כלים שיתקנו את העולם, כלים שיביאו שלום ושמחה ואהבה- השורש של השלום והאהבה נמצא בתורה- שאותה נתן לנו בורא עולם, לכן ככל שהנשמה יותר מחוברת לבורא ולתורה כך היא יכולה לפעול גדולות ונצורות, וככל שהנשמה היהודית מחוברת לדברים שלא מתאימים למהותה כך ההרס והנזק יותר גדול, כי אנחנו עם מנוע רב עוצמה, כי הנשמה שלנו עצומה.

אז בואו אחים יקרים בואו כולנו נתחבר אל בורא עולם ואל התורה – וכך נוכל כולנו לחבר אחרים להיות כלים רבי עוצמה לקירוב הגאולה, להבאת השלום האמיתי אל כל העולם.

למה הרבה נשמות נופלות לסמים? למה הרבה נשמות נופלים לזנות תועבה ומעשים לא טהורים? התשובה היא – כי לא קיבלה הנשמה את המזון שלה ואז היא צועקת צמאה ועצובה, הנשמה היהודית רוצה טוהר אמת וקדושה אבל לא הדריכו את עם ישראל כיצד ואיך להגיע לטוהר ולאמת ולקדושה ואז מרוב ייאוש וצימאון הולכים ונופלים מאות ומליוני יהודים- אז אנא אחים אהובים כולנו למערכה להצלת נשמות ישראל, כולנו נקראים להרים את הדגל, לפעול בכל כוחינו להפצת יהדות לקירוב אחים אהובים לקירוב הניצוצות אל האור הגדול.

אנא אחים בואו נפעל בכל כוחינו, נדבר על לב אחים שיתקדמו גם מעט לכיוון הקדושה, שיוסיפו בעוד מצווה, על כולנו להתקדם, אבל יש כאלה שלא יודעים אפילו את הכיוון ואיבדו את הצפון, אז בבקשה אחים יהודים אהובים- בואו כולנו כל אחד במקומו יפעל לקירוב הגאולה, הדפיסו תפילות וחלקו אותם לכל יהודי ויהודיה- תפילות לפרנסה ולרפואה ולכל דבר.
אספו חומר ביהדות ושלחו את זה לכל מכיר, תזרעו את הזרע, אי אפשר לדעת מתי יצמח, העיקר שנעשה מה שאנחנו יכולים. בסוף הניצחון יהיה של הקדושה וכל אחד שהיה שותף לניצחון הקדושה יתוגמל בהתאם ויתקרב אל היקר מכל אל בורא עולמים.

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.
 המאמר
לא ענה על השאלה . המאמר כן ענה
אם תוכל (לא חובה) לכתוב הערה מפורטת מעט אשמח מאוד
(גם אם לא תכתוב בתיבה כלום ותלחץ "שלח" הטופס ישלח)


 

לעמוד הראשי   /   לעמוד רשימת השאלות