יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

ניסים - נס רפואי נס משמים

מכתבה של אביגל אמה של עטרה - שזכתה משמים שביתה תינצל מהחיידק הטורף
סיפור אישי!


להלן מכתב שקיבלתי מאביגל - אמא של עטרה
הנה המכתב ככתבו וכלשונו:
 

ב"ה

שמעון שלום.

לפני כחודשיים חלתה בתנו בת ה-4 בחיידק טורף. היא הגיעה לבית החולים עם שטפי דם על כל גופה. הרופאים אמרו לנו שהסכוי שתחיה אפסי. היום אני יודעת הרבה יותר על המחלה הזו וברור לי ביותר מ-100 אחוזים שזכינו בהתערבותו הפעילה ביותר לטובתנו של רבונו של עולם.

הכנסתי את המילים חיידק טורף לגוגל וקבלתי את האתר שלך עם סיפור כל-כך עצוב על המשפחה ששני בניה חלו ,כאשר הראשון נפטר. הסיפור מאד מצמרר ונוגע ללב. אני רוצה לצרף לך 2 קבצים: אחד, שכתבתי בעצמי לאחר הנס שנעשה לנו ושמו "על הניסים ועל הנפלאות" ושני שכתב בחור בשם שמעון כהן (כן, כן) מבית אל באתר של ערוץ 7 בשם: "נס רפואי: גברה על המינגוקוק ושבה לגן". אני מקווה שתדאג להפצת הסיפורים המדהימים האלה מתוך מטרה להאדיר את שמו של הקדוש ברוך הוא.

תודה

בברכה , אביגל, שזכתה להיות אמא של עטרת המקסימה.

אשמח אם תעדכן אותי במה אתה הולך לעשות עם המאמרים.

 שוב תודה. 

המכתב של אביגל כפי שהיא מספרת אותו באופן אישי , ולאחר מכן הסיפור כפי שהופיע באתר ערוץ 7

 

ב"ה

 

על הניסים ועל הנפלאות.                                                                                חנוכה, תשס"ח

 

 

בתנו עטרת נולדה לפני 4 שנים בט' בתשרי, ערב יום הכיפורים, לכן קיבלה שם כ"כ גדול וחזק, שם שמכתיר את הקדוש ברוך הוא, "עטרת".

מיום הולדתה ועד לפני כחודש וחצי הייתה ב"ה ילדה בריאה לחלוטין. ביום שלישי לפני כחודש וחצי היו לה חום והקאות שאובחנו כווירוס. בבוקר יום שני שלאחר מכן נראה היה לי שמצבה הוחמר. מדידת חום הראתה שיש לה 40.2 מעלות חום. לאחר התייעצות נסענו איתה ל"ט.ר.ם", שם נבדקה בבדיקות שגרתיות. הייתה לי הרגשה לא טובה ובקשתי מהרופא, שיבדוק קשיות עורף, כדי לשלול דלקת קרום המוח. הוא סרב. חזרתי על בקשתי והוא סרב בשנית ושלח אותנו הביתה. בבית עטרת הרגישה מאד לא טוב והלכה לישון. בערב הופיעו על פניה שטפי דם שלא הכרנו. מתוך בורות חשבנו שזה בגלל חום גבוה, נתנו לה אקמול  והשכבנו אותה לישון. בבוקר היה כבר כל גופה מכוסה שטפי דם. לאחר התייעצות טלפונית עם דר' מתי ארליכמן נסענו למיון ילדים בשערי צדק.

לפני שנכנסנו חשבנו שבטח נחכה עוד כמה שעות עד שנטופל.

נכנסתי עם עטרת למיון ילדים.

אחות בשם תקווה שראתה אותנו, קלטה מיד את מצבה של עטרת, לקחה אותה ורצה איתה לחדר טיפולים עוד לפני שנרשמנו בקבלה. תוך שניות היה החדר מלא מפה לפה ברופאים ואחיות. כולם לבשו על פניהם מסיכות בד וכפפות על ידיהם . התחילו לחבר את עטרת לאין ספור מכשירים ועירויים . אחד הרופאים אמר לנו שהמצב אינו טוב  ושאין לה הרבה סיכויים לחיות יותר מ24 שעות כיון שפגע בה חיידק טורף האלים ביותר שיש (מנינגוגוקוס). הוא הוסיף שהסיכוי להחלמה במצב בו היא הגיעה שואף לאפס. ( כיום אנחנו כבר יודעים שחיידק המנינגוקוק תוקף 3 מתוך 100000 אנשים בממוצע . הוא פוגע באיברים  כמו לב וראות אזניים מפרקים מעי כליות, לאחר מכן עושה דלקת קרום המוח וקריסת מערכות מהירה ביותר .לקינוח הוא יוצא בצורת שטפי דם, כך שלאחר שהכתמים יצאו זה לרוב עניין של כמה שעות עד שהחולה הולך לעולמו ל"ע.)

קשה לתאר את תחושותינו אז. לא העלנו על דעתנו שבתנו האהובה נמצאת במצב כ"כ קשה. הוציאו אותנו מהמיון, ישבנו בחוץ ובכינו כפי שלא בכינו מעולם. ואז קרה לי משהו שאני מתקשה מאד להסביר. פתאום הרגשתי תחושה מאד חזקה של אמונה פשוטה ותמימה ואמרתי לאלדד: לרופא יש את הידע הרפואי והוא חייב למסור לנו אותו. לנו יש את ריבונו של עולם ,שהוא קובע מי יחיה ומי ימות , והקדוש ברוך הוא, רחמן הוא. אני בטוחה ב100 אחוזים ולא רק ב99.9 שעטרת תבריא ותחזור להיות אותה ילדה מקסימה כפי שהייתה. מאותו רגע הרגשנו שנינו תחושה גדולה של כוח ועוצמה ולא הפסקנו לרגע להתפלל ולקרוא תהילים.כמו כן העברנו הודעות לאנשים שונים בבקשה שיתפללו עליה.

 

כפי שהסתבר מאוחר יותר ,התפילות אכן התקבלו.

 

עטרת טופלה בידי צוות רופאים מקצועי מיומן ומסור ביותר שעשו עבודה נאמנה .היא אושפזה במחלקת טיפול נמרץ ילדים, מורדמת ומונשמת, מחוברת לאין ספור מכשירים כשרופא ואחות צמודים אליה 24 שעות ביממה, בודקים אותה כמעט ללא הפסקה.

ביום שבת החליטו להוריד את המינונים של ההרדמה ולנסות להעירה. עטרת הגיבה יפה ולאט לאט החלה להגיב מעט לסביבה. ביום שני בבוקר אמרה "מודה אני" יחד עם אלדד. מצבה הלך והוטב, בשלב מסוים הורדה למחלקת ילדים ואז עברו עליה  48 שעות קשות   : גופה היה רפוי לגמרי, כשהיא מקיאה ומשלשלת ללא הפסקה, בנוסף על כך היא לא הפסיקה לצעוק במשך יותר מ 48 שעות עם שני קטעי שינה קצרים של כ 45 דקות בלבד. 

לאחר שלא ישנתי יותר מ 48 שעות רצוף חזרתי הביתה ,אל משפחת עוז היקרה כ"כ ,שכל ילדיי, גרו אצלם באותה תקופה וסיפרתי על מצבה. נעמי, תוך כ 5 דקות אספה 12 נשים. ישבנו יחד וקראנו את התהילים המחולק. לאחר מכן ברכנו על מזונות, גפן, עץ, אדמה ושהכול (מגע א"ש) כשכל אחת מברכת לחוד וכולן עונות  "אמן". לאחר מכן קראתי את "נשמת כל חי". אני חייבת לספר שהרגשתי עוצמה מאד חזקה בתפילה זו. הרגשתי את ליבן של כל הנשים המדהימות שהיו שם איתי.

למחרת בבוקר אלדד התקשר אליי ואמר לי שעטרת נרדמה בסביבות 22:00 לאחר שדיברה איתו קודם לכן, על הקב"ה. מבחינתי אז, אפילו עצם ההרדמות היה נס .הוא הוסיף וסיפר  שהיא אמרה לו שיש רק ה' אחד, הוא שקוף ולא בצבע כחול (כפי שחשבה עד אז), לא רואים אותו, שהוא נמצא בכל מקום ושהוא אוהב אותה ושומר עליה.כך אמרה.  היא ישנה כל הלילה, אמר אלדד, והיא רוצה לדבר איתך. שאלתי אותה: עטרת, מה שלומך? והיא ענתה לי , מאד בלחש ובקושי , אבל ענתה: "ברוך ה' " .

קשה לתאר את התחושות שחשתי באותו רגע. חשתי באופן המוחשי ביותר כמה שהקב"ה שומע תפילה. הרגשתי שהקדוש ברוך הוא בכבודו ובעצמו "יושב" על מיטתה של עטרת, אוחז בידה ומלטף את ראשה. לא פחות.

כשהגעתי אליה באותו בוקר לבית החולים אמרתי איתה יחד : "מודה אני לפניך, מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה , רבה אמונתך" הרגשתי ממש צמרמורות חזקות מעצמת המילים שפתאום הפכו מוחשיות כל כך.

 

מאותו בוקר התחיל שיפור במצבה ותוך שבוע שוחררנו, כשהמשך הטיפול אמור להיעשות מהבית ( בעיקר פיזיותרפיה) שכן היא עדיין לא עמדה והלכה והתקשתה מאד לשבת. כיום ,שבועיים לאחר מכן היא מצליחה אפילו לעלות במדרגות.

 

תוך כדי האשפוז ואחריו קרו לנו כל כך הרבה ניסי ניסים שהטוב שברופאים לא יכול להסביר אלא בעזרת ההסבר הפשוט והאמיתי ביותר – ה' שומע תפילה. ה' עוזר ועושה ניסים. התפילות הרבות שהתפללו עליה גדולי תורה ,תושבי וילדי כוכב השחר ובכל הארץ וגם מחוצה לה השיבו לה את חייה.

 

 

אנו חייבים להודות בראש ובראשונה לבורא עולם על הרחמים הגדולים שריחם על עטרת והוציאה ממש מגיא צלמוות. , שנתן בנו את הכוחות להתמודד עם הניסיון הקשה הזה, ונתן לרופאים כוחות ויכולת להיות שליחים כ"כ נאמנים ושלח להם את מלאכו הטוב שיסייע בעדם.

 

 לרופאים:

 • דר' מתי ארליכמן, המלאך הטוב, שהיה אצלנו כל יום, לפחות 3-4 פעמים, נכנס אליה, התעדכן לפרטי פרטים  ניסה להרגיע ולעודד אותנו בעזרת חוש ההומור שלו ונתן לנו תחושה של אופטימיות ושאנו בידיים טובות  .

 • לדר' שרית שחרור , רופאה מדהימה, מנהלת מחלקת טיפול נמרץ ילדים. אישה מקסימה ,מסורה ומקצועית ביותר המנהלת את היחידה והצוות במיומנות ניהולית נדירה, שהייתה סבלנית ובעלת אורך רוח להסביר, לעודד,ולחזק את רוחנו, ומאידך הבהירה לנו את חומרת המצב, היא עשתה עם עטרת ימים ולילות אף בזמן שהייתה אמורה להיות בביתה .אי אפשר היה שלא לחוש את השמחה האמיתית שחשה כשראתה את עטרת בריאה.

 • דר' רומן בס, יד ימינה של שרית. רופא מקצועי מסור, רגיש, אנושי ומיומן ביותר, שבמקצועיות רבה, ידע להנחות את הרופאים והאחיות ולהסביר בכל פעם שביקשנו לדעת את מצבה ומה נעשה בטיפול .ראינו דמעות בעיניו של הרופא הוותיק כשבאנו עם עטרת ,הולכת על רגליה ,מספר שבועות לאחר שהשתחררה כדי לאמור תודה .

 • האחות המקסימה, תקווה, שרק העיפה בה מבט במיון ומיד זיהתה במה מדובר , התחילה לטפל בה והזעיקה את כל הצוות תוך שניות מעטות.

 • צוות האחיות של טיפול נמרץ ילדים שטיפלו במסירות רבה וידעו גם איך להרגיע, לעודד ולסייע.

 • דר' אורי מימון, שניצח עם אנשי צוותו במיומנות , מקצועיות ובמהירות על קבלתה במיון ועל הטיפול הראשוני בה. דר' מימון קיבל אותה במחלקת ילדים כשהורדה מהטיפול נמרץ .

 • דר' יחיאל שלזינגר ,מנהל היחידה למחלות זיהומיות, שהגיע מספר פעמים להנחות ולייעץ ולהסביר לנו על החיידק.

 • דר' יובל ,נוירולוג הילדים ,שבדק אותה אין ספור פעמים.

 • תמרה בן שחר הפיזיאוטרפיסטית שעזרה לעטרת לשוב ולעמוד על רגליה וללכת מחדש.

 • הליצן הרפואי הרגיש והמדהים כל כך, שהצליח להעלות חיוך על שפתיה, דר' סבבה החמוד.   

 

 

תודה מיוחדת להורינו, אחינו ואחיותינו והדודים המקסימים שהיו איתנו ותמכו בנו לאורך כל הדרך.

 

ובישוב גומל החסדים שלנו-

 • קודם כל תודה גדולה מעומק הלב למשפחת עוז שכל ילדנו גרו והתפנקו אצלם במשך כל השבועיים האלה, הרגישו שם כ"כ טוב עד שכמעט ולא רצו לחזור הביתה. גם אנחנו הרגשנו מאד בנוח להישאר בבית החולים ולא לדאוג כי ידענו שטוב לילדים ושהם בידיים הכי טובות שיש.

 • לשכנות המקסימות אביגיל נימני, אסנת וטליה שמח  ומירב עיני שטיפלו בביתנו כ"כ יפה וניקו לי אפילו את המקרר והקרמיקות במטבח.

 • לאסתר קישיק כהן שארגנה אין ספור מפגשים לאמירת תהילים וברכות שעזרו כל כך.

 •  לכל הילדים ,הנשים הצדיקות וכל ציבור המתפללים  שהוסיפו ברכות בתפילות מידי יום         ביומו.

 • לאפרת שניידר על שפעמיים ארגנה נשים להפרשת חלה.

 • למשמרות של 24 שעות תפילות רצופות .

 • לכל מי שהעביר את שמה לתפילה בארץ, ואף מעבר לים.

 • לכל הנשים המקסימות ששלחו מטעמים בתקופת שהותנו בבית החולים וגם כשכבר חזרנו הביתה.

 • לכל הציבור הגדול, שהזדהה איתנו, בקר בבית החולים, התפלל בלי סוף, התקשר לשאול לשלומנו ולאלה שהתענינו ולא התקשרו כיוון שחשו, שהם מפריעים אבל ליבם היה איתנו וחשנו אותו.

 

 

אין סוף תודות לכולם !!!

 

עטרת, אלדד ואביגל כהן,   

כוכב השחר. (=בגימטריא ל"גמילות חסד", 561) .   

להלן הסיפור של  נס רפואי של אביגל.
מספר זאת שמעון כהן , אבל זה לא אני (בעל אתר עולם היהדות) אלא משהו מבית אל כתב של אתר ערוץ 7.
ניסים - נס רפואי נס משמים

נס רפואי: גברה על המינגוקוקס ושבה לגן

חיידק המניגוקוקס תקף את עטרת בת ה-4. הרופאים התייאשו והמליצו להתחיל להיפרד ממנה. ההורים לא התייאשו ופתחו בתפילות בלתי פוסקות.

שמעון כהן

הוריה של עטרת כהן בת ה-4 לא שיערו ששטפי הדם שעל גופה מעידים על התפרצות החיידק האלים מנינגוקוקוס. לאחר מה שמוגדר בלא פחות מנס רפואי כמעט חסר תקדים החלימה והשבוע שבה לגן הילדים שלה ללא זכר לאירוע הקשה שעבר עליה. אנו מביאים כאן את סיפורה המדהים של עטרת כפי שהוא מסופר שלב אחרי שלב בידי אמה, אביגל, תושבת כוכב השחר שבחבל בנימין.

"בתנו עטרת נולדה לפני 4 שנים בט' בתשרי, ערב יום הכיפורים. מיום הולדתה ועד לפני כחודש וחצי הייתה ב"ה ילדה בריאה לחלוטין. ביום שלישי לפני כחודש וחצי נתקפה בחום והקאות שאובחנו כווירוס. בבוקר יום שני שלאחר מכן נראה היה לי שמצבה הוחמר. מדידת חום הראתה שיש לה 40.2 מעלות חום. לאחר התייעצות נסענו איתה ל"ט.ר.ם", שם נבדקה בבדיקות שגרתיות. הייתה לי הרגשה לא טובה ובקשתי מהרופא שיבדוק קשיות עורף כדי לשלול דלקת קרום המוח. הוא סרב. חזרתי על בקשתי והוא סרב בשנית ושלח אותנו הביתה. בבית עטרת הרגישה מאד לא טוב והלכה לישון. בערב הופיעו על פניה שטפי דם שלא הכרנו. מתוך בורות חשבנו שזה בגלל החום גבוה, נתנו לה אקמול והשכבנו אותה לישון. בבוקר היה כבר כל גופה מכוסה שטפי דם".

הוריה המבוהלים של עטרת התייעצו עם רופא הילדים באזור, דר' מתי ארליכמן, שהורה להם להגיע בדחיפות לבית החולים שערי צדק שבירושלים. "לפני שנכנסנו חשבנו שבטח נחכה עוד כמה שעות עד שנטופל. נכנסתי עם עטרת למיון ילדים. אחות בשם תקווה שראתה אותנו, קלטה מיד את מצבה של עטרת, לקחה אותה ורצה איתה לחדר טיפולים עוד לפני שנרשמנו בקבלה. תוך שניות היה החדר מלא מפה לפה ברופאים ואחיות. כולם לבשו על פניהם מסיכות בד וכפפות על ידיהם. התחילו לחבר את עטרת לאין ספור מכשירים ועירויים".

אל מול המכשירים אליהם חוברה עטרת ואל מול צי הרופאים שהוחשו למקום עמדו ההורים, אביגל ואלדד ושמעו מאחד הרופאים שניסה לעדן את דבריו ככל שיכול היה, כי "המצב אינו טוב ושאין לה הרבה סיכויים לחיות יותר מ-24 שעות כיון שפגע בה החיידק הטורף האלים ביותר שיש, מנינגוקוקוס. הוא הוסיף שהסיכוי להחלמה במצב בו היא הגיעה שואף לאפס".

למפרע מספרת לנו אביגל כי כיום אנחנו כבר יודעים שחיידק המנינגוקוק תוקף 3 מתוך 100,000 אנשים בממוצע. הוא פוגע באיברים כמו לב, ראות, אוזניים, מפרקים, מעי וכליות. בשלב מאוחר יותר הוא גורם לדלקת קרום המוח ובשלב זה מתחילה קריסת מערכות מהירה ביותר. בשלבים מתקדמים יותר מופיע החיידק בצורת שטפי דם. בשלב זה בו הופיעו הכתמים נותרות, על פי הספרות המקצועית, שעות אחדות עד לפטירת החולה.

"קשה לתאר את תחושותינו אז. לא העלנו על דעתנו שבתנו האהובה נמצאת במצב כ"כ קשה. הוציאו אותנו מהמיון, ישבנו בחוץ ובכינו כפי שלא בכינו מעולם. ואז קרה לי משהו שאני מתקשה מאד להסביר. פתאום הרגשתי תחושה מאד חזקה של אמונה פשוטה ותמימה ואמרתי לאלדד: לרופא יש את הידע הרפואי והוא חייב למסור לנו אותו. לנו יש את ריבונו של עולם ,שהוא קובע מי יחיה ומי ימות, והקדוש ברוך הוא, רחמן הוא. אני בטוחה ב-100 אחוזים ולא רק ב99.9 שעטרת תבריא ותחזור להיות אותה ילדה מקסימה כפי שהייתה. מאותו רגע הרגשנו שנינו תחושה גדולה של כוח ועוצמה ולא הפסקנו לרגע להתפלל ולקרוא תהילים. כמו כן העברנו הודעות לאנשים שונים בבקשה שיתפללו עליה".

במקביל לתפילות טופלה עטרת בידי צוות רופאים מקצועי מיומן ומסור ביותר שעשו עבודה נאמנה  היא אושפזה במחלקת טיפול נמרץ ילדים, מורדמת ומונשמת, מחוברת לאין ספור מכשירים כשרופא ואחות צמודים אליה 24 שעות ביממה, בודקים אותה כמעט ללא הפסקה.

בדיקה רפואית אחת מתוך רבות שעברה עטרת מספרת אביגל: "הגיע רופא עיניים ביום שלישי ובדק את קרקעית העין ממנה ניתן לראות את המוח. הוא ניסה לנסח את זה בצורה עדינה אבל מה שהיה בפיו היה חמור מאוד. הוא סיפר שהאזור מלא בשטפי דם ודלקות והמשמעות היא שזה הזמן להיפרד מעטרת כי בתוך כמה שעות היא כבר לא תהיה בין החיים. המשכנו להתפלל ועברו השעות הללו, עבר יום וחלף עוד אחד וביום חמישי הגיע שוב רופא העיניים לבדיקה. בדק את קרקעית העין ואמר שהוא לא מבין מה קורה כאן. הוא לא רואה את אותם שטפי דם ודלקות. הכול נעלם. 'אין לי הסבר למה שקורה כאן', הוא אמר לנו. הרמתי אליו את ספר התהילים שהחזקתי ביד ואמרתי לו שלי יש הסבר... הוא הסתכל אלי במבט מרחם כאילו רוצה לומר לי שהצער העביר אותי על דעתי, אבל אני יודעת בביטחון מלא שזה היה ההסבר האמיתי".

"ביום שבת החליטו להוריד את המינונים של ההרדמה ולנסות להעירה. עטרת הגיבה יפה ולאט לאט החלה להגיב מעט לסביבה. ביום שני בבוקר אמרה "מודה אני" יחד עם אלדד. מצבה הלך והוטב, בשלב מסוים הורדה למחלקת ילדים ואז עברו עליה 48 שעות קשות: גופה היה רפוי לגמרי, כשהיא מקיאה ומשלשלת ללא הפסקה, בנוסף לכך היא לא הפסיקה לצעוק במשך יותר מ 48 שעות עם שני קטעי שינה קצרים של כ- 45 דקות בלבד".

"לאחר שלא ישנתי יותר מ-48 שעות רצוף חזרתי הביתה, אל משפחת חברים, משפחת עוז, שכל ילדיי, גרו אצלם באותה תקופה וסיפרתי על מצבה. נעמי, אם המשפחה, אספה בתוך כ-5 דקות 12 נשים. ישבנו יחד וקראנו את התהילים המחולק. לאחר מכן ברכנו על מזונות, גפן, עץ, אדמה ושהכול כשכל אחת מברכת לחוד וכולן עונות "אמן". לאחר מכן קראתי את "נשמת כל חי". אני חייבת לספר שהרגשתי עוצמה מאד חזקה בתפילה זו. הרגשתי את ליבן של כל הנשים המדהימות שהיו שם איתי", מספרת אביגל.

"למחרת בבוקר אלדד התקשר אליי ואמר לי שעטרת נרדמה בסביבות 22:00 לאחר שדיברה איתו קודם לכן, על הקב"ה. מבחינתי אז, אפילו עצם ההרדמות היה נס. הוא הוסיף וסיפר שהיא אמרה לו שיש רק ה' אחד, הוא שקוף ולא בצבע כחול (כפי שחשבה עד אז), לא רואים אותו, שהוא נמצא בכל מקום ושהוא אוהב אותה ושומר עליה. כך אמרה. היא ישנה כל הלילה, אמר לי אלדד, והיא רוצה לדבר איתך. שאלתי אותה: עטרת, מה שלומך? והיא ענתה לי , מאד בלחש ובקושי, אבל ענתה: "ברוך ה' ". קשה לתאר את התחושות שחשתי באותו רגע. חשתי באופן המוחשי ביותר כמה שהקב"ה שומע תפילה. הרגשתי שהקדוש ברוך הוא בכבודו ובעצמו "יושב" על מיטתה של עטרת, אוחז בידה ומלטף את ראשה. לא פחות. כשהגעתי אליה באותו בוקר לבית החולים אמרתי איתה יחד: "מודה אני לפניך, מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה, רבה אמונתך" הרגשתי ממש צמרמורות חזקות מעצמת המילים שפתאום הפכו מוחשיות כל כך".

ממשיכה אביגל ומספרת כי מאותו בוקר התחיל שיפור במצבה של עטרת ובתוך שבוע היא שוחררה מבית החולים. המשך הטיפול, בעיקר פיזיותרפיה, ייעשה בבית. בשלב זה עטרת עדיין אינה מסוגלת לעמוד ואף מתקשה לשבת.

במקביל לתחושתה של אביגל ושל בני המשפחה שמאחורי נס הצלתה של עטרת עומדות תפילותיהם ותפילות קרובים רבים, מקפידה אביגל לציין את מסירותם של רופאי בית החולים שערי צדק שלא משו ממיטתה בימי האשפוז הקשים.

 

בדבריה היא מקפידה להודות לכל אחד ואחד מהם, "לדר' מתי ארליכמן, המלאך הטוב, שהיה אצלנו כל יום, לפחות 3-4 פעמים, לדר' שרית שחרור, רופאה מדהימה, מנהלת מחלקת טיפול נמרץ ילדים, דר' רומן בס, יד ימינה של שרית. רופא מקצועי מסור, רגיש, אנושי ומיומן ביותר, האחות המקסימה, תקווה, שרק העיפה בה מבט במיון ומיד זיהתה במה מדובר, דר' אורי מימון, שניצח עם אנשי צוותו במיומנות, מקצועיות ובמהירות, דר' יחיאל שלזינגר, מנהל היחידה למחלות זיהומיות, צוות האחיות של טיפול נמרץ ילדים שטיפלו במסירות רבה וידעו גם איך להרגיע, לעודד ולסייע, דר' יובל, נוירולוג הילדים, תמרה בן שחר הפיזיוטרפיסטית והליצן הרפואי הרגיש והמדהים כל כך, שהצליח להעלות חיוך על שפתיה, דר' סבבה החמוד".

אביגל מוסיפה תודות לתושבי ישובה, כוכב השחר, על הסיוע הרצוף שקיבלו מאז התגלה החיידק בגופה של עטרת. על כל אלה מוסיפה אביגל ואומרת: "תוך כדי האשפוז ואחריו קרו לנו כל כך הרבה ניסי ניסים שהטוב שברופאים לא יכול להסביר אלא בעזרת ההסבר הפשוט והאמיתי ביותר – ה' שומע תפילה. ה' עוזר ועושה ניסים. התפילות הרבות שהתפללו עליה גדולי תורה, תושבי וילדי כוכב השחר ובכל הארץ וגם מחוצה לה השיבו לה את חייה".

ביטוי נוסף למצבה החמור של עטרת בימי אשפוזה ניתן לקבל מדבריו של ד"ר ארליכמן, דברים אותם נשא בסעודת ההודיה שערכו הוריה של עטרת. "עטרת הייתה כבר כולה בעולם הבא. רק שערה אחת ממנה נשארה בעולם הזה ובשערה הבודדת הזו משכנו אותה לעולם הזה...".

מאז החלמתה של עטרת עמלים בני משפחתה להפיץ בכל דרך את סיפור ההחלמה המדהים והמרגש. "אנחנו רוצים לעודד כל אחד ולהוכיח לכולם שבשום מצב לא יפלו לידי ייאוש, ה' שומע תפילות עוזר ומציל".

כאמור, השבוע שבה עטרת הקטנה לגן הילדים שלה.


נס רפואי נס משמים !!!

--
הנה הסיפור שדרכו אביגל הגיעה לאתר עולם היהדות והקבלה- זהו סיפור מצמרר על אב ובניו וחלומות משמים ועל שמירת הלשון - חשוב לקרוא ולהעביר הלאה.

שלח קישור לפורום שבו הכנסת בחתימה שלך את הקישור לאתר עולם היהדות והקבלה. 

מותר לך ומצווה להעתיק ולפרסם לזיכוי הרבים בכל מקום אפשרי.
בתנאי שעושים קישור לאתר  הזה- מהיכן שאתה מעתיק את המאמר הזה.
 ניתן לדון ולהתייעץ ולשאול בנושא בפורום המיוחד שלנו
כתובת הפורום
http://vitaminim.org/1

 

 

רוצים לדעת מה חדש בעולם היהדות?

         
     
הירשמו  לעלון עדכונים ביהדות וקבלה

יצא לאור הספר "על כל שאלה תשובה - הספר המקיף לשאלות ותשובות ביהדות , רוחניות ומשמעות החיים.
לפרטים נוספים כנסו עכשיו לחנות ספרי קודש - על כל שאלה תשובה
ספר לכל שאלה תשובהספר לכל שאלה תשובה

מחיר לפני הנחה: 55.00 ש"ח
המחיר שלנו: 38.00 ש"ח
הרווח שלך: 17.00 ש"ח (31%)

למידע נוסף...

 

להלן השאלות אחרונות:
מדוע חכמים הוסיפו מצוות הרי כתוב בתורה: "לא תוסיפו ולא תגרעו"?
שאל את הרב - למה לשאול רב? למה בכל דבר אתם שואלים רבנים? האם אתם לא יכולים להחליט לבד?
מחלוקות הדתיים -שאלה: אני לא מקיים מצוות בגלל שיש מחלוקות בין הזרמים אז איך אידע מה אמת?
למה תורה שבעל פה?
מדוע חייב להיות שקיבלנו תורה שבעל פה יחד עם התורה שבכתב?
איך התחילו המחלוקות?
איך בכלל התחילו לחלוק אחד על השני בענייני התורה?
מחלוקות בחז"ל
איך יתכן שני דעות סותרות, שניהן אמת, ואיך לנהוג למעשה?
זרמים ביהדות
למה יש זרמים שונים ביהדות? הרי התורה היא אחת, אז למה יש זרמים שונים- חסידים, ליטאים, ש"ס, חב"ד, ברסלב, מזרחי.
זרם הכי טוב?
למה כל זרם ביהדות חושב שהוא הכי טוב והכי הנכון?
למה רבנים חולקים?
למה יש מחלוקות ביהדות? אם כל זרם הוא טוב אז למה הרבנים חולקים אחד על השני, למה יש רב שיצא כנגד רב אחד או כנגד זרם אחר? הרי כולם טובים?
למה יש מחלוקות?
 למה השם עשה בכלל שתהיה מחלוקת בעולם? היה עדיף שיהיה הכל ברור וכך נוכל לבחור בטוב?
תורה שבעל פה
מהי תורה שבעל פה? למה צריך אותה? מה קיבל משה מסיני?  ומה מכילה התורה שבעל פה? מה היחס בין התורה שבכתב לתורה שבעל פה?
אמונה "פסיכולוגית" שאלה : המצאתם את הדת ואת אלוקים כי היה קשה לכם בלי האמונה, עם האמונה אתם מרגישים רגועים וחיים חיי שלווה, ובנוסף אתם חוששים שמא לא יהיה לכם המשך לאחר החיים ולכן החלטתם להמציא את אלוקים?
למה טוב לחפש משמעות שאלה: האם זה טוב לחפש משמעות בחיים? אולי כדאי להתעלם מהרצון לחיפוש הזה? לתשובה
 

לעמוד רשימת השאלות
לפרק ראשון
למה חשוב לדעת
לפרק שני:
אלוקים ואנחנו
לפרק שלישי:
משמעות החיים
לפרק רביעי: אמיתות התורה
לפרק חמישי: החרדים והמדינה.
ניתן לדון ולהתייעץ ולשאול בנושא בפורום החדש שפתחתי
כתובת הפורום
http://vitaminim.org/1

לעמוד הראשי   /   לעמוד רשימת השאלות