יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

אנא צא מהסמים

בעקבות כך שדיברתי עם חבר שחזר בתשובה והיה בעולם הסמים כתבתי את הדברים הבאים המיועדים לאחינו היקרים שבגלל כל מיני סיבות שלא באשמתם נפלו לסמים.

אם אתה נער או נערה שהולך למסיבות, טרנסים, סמים, טריפים- אנא ממך אני מתחנן אליך, בדוק את התורה, בדוק את היהדות שלך, אתה יהודי, יש לך מטרה בעולם! אלוקים אוהב אותך, צא מהסביבה שמפילה אותך! אנא ממך, יתכן שעכשיו זה נראה מתוק אבל זה מר בסוף, יתכן ששמעת את זה אבל אני כותב אליך מלב אל לב, רוצה לצאת מזה? אז דע לך שאמר לי חבר שהיה בעולם המסיבות הסמים וכולי ואמר לי שרק דרך התורה אפשר לצאת, רק דרך האמת אדם מרגיש סיפוק ואז הנשמה שלו באה על סיפוקה, כל תחליף אחר לא יעזור, אין הנשמה נשקטת דרך ספורט ושאר תחליפים שלא מגיעים לסיפוק שנותנים הסמים והמסיבות- ככה הבנתי ממנו, אז אנא ממך קפוץ לביקור בישיבה, בכל שבת יש עשרות צעירים שיוצאים מביתם ועושים שבת בישיבה, שם נשמתם טועמת מהי שבת מהו השקט מהמיית הרחוב, שם נשמתם טועמת את התורה, את החכמה היהודית, את הדברים הגבוהים הרוחניים ששמעה נשמתך כשהיית בבטן אמך, כתוב שכל תינוק בבטן אימו לומד עם המלאך את התורה, ולכן אנחנו צמאים לרוחניות שהיתה לנו כשהיינו בבטן אמנו, אז אנא אח יקר, לפני שיהיה מאוחר, כל ההנאות האלה מפילות את האדם, ברח ברח ברח צלצל לישיבת מחנה ישראל על מנת לעשות שם שבת, ואם תרצה תוכל לקפוץ אליהם עכשיו כרגע, צלצל לטלפון 

5370290-02 או לטלפון   911110-0523 , לבנות יש גם אפשרות לבקר במדרשה לבנות חילוניות צלצלי 5829123 02 אנא ממך צאי מזה , רק ינצלו אותך ואחר כך תצטערי ותתחרטי אנא תתגברי! יש לך את הכוחות אם הטלפונים האלה לא עונים אז ניתן להתקשר למרכז מידע יהדות ושם ידריכו אותכם איפה יש ישיבה או מדרשה לבנות שתוכלו לבקר שם ובעזרת השם למצוא מזור לנשמתכם הצמאה הטלפון של מרכז מידע יהדות 5811911-02 כל היום ואם בכל זאת לא מצאת אף אחד או שסתם כך אתה רוצה לדבר איתי צלצל 3118666-057 ודבר איתי.

 

היום אנחנו לקראת הגאולה והיצר הרע – כוח הרע בעולם רוצה שכמה שפחות יהודים יגאלו, כמה שפחות יהודים יזכו לחיי נצח אנא ממך אח יקר אחות יקרה תברחי מהרע, לכוחות הרע יש שליחים והם סמים מסיבות שכיפיות אבל רע בסוף, כמה צעירים יצאו מסטולים כמה צעירים איבדו את החיים שלהם בגלל הסמים כמה צעירים נהפכו לגנבים סוחרי סמים ושודדים או עוסקים בסחר בסמים , זה מתחיל בקטן ואדם אומר לי זה לא יקרה, ולאט לאט היצר הרע – כוח הרע טווה את חוטיו הארסיים וההרסניים ומפיל את האדם,ורק בכוח התורה בכוח הרוחני של התורה ניתן לצאת מזה כן אפשר לצאת יש תקווה, יהיה ניצחון רק תברחו מהסביבה הרעה , עזבו את החברים ששקועים ושוקעים ברע, הם אולי צוחקים עכשיו אבל צוחק מי שצוחק אחרון , אם תברח אם תברחי מזה – אתם תצליחו בסוף אתם תנצחו את הרע, ויהיה לכם טוב לא רק בעולם הבא אלא גם בעולם הזה.

אלוקים אוהב אותכם רוצה להציל את חייכם, לעומת זאת היצר הרע רוצה להפיל אותכם לדרך ללא מוצא לחיים ללא תכלית, אנא אנא אנא תשברו את החבלים שהיצר הרע שם עליכם ותתגברו עליו ותברחו ממנו תברחו מהסמים והמסיבות, אנא.

אלוקים רוצה לתת לכם חיי נצח הוא רוצה שיהיה לכם טוב בעולם הזה שתהנו אבל רק מדברים טובים וכשרים, כי דברים לא כשרים מפילים את האדם ומושכים אותו אל הרע, אנא אנא תברחו מהרע תברחו מהסם אתם יכולים יש לכם את הכוחות, אל תתייאשו.

בדרך הסמים והמסיבות אין לה סוף טוב, אין לה המשך , היא רק מדרדרת את האדם והצימאון גדל עוד ועוד אז אנא אני מתחנן לטובתך עזוב עזוב את הסם עזוב את המסיבות , עזוב את החברים שמפילים אל הרע, עזוב את החברים שמעוניינים בטובתם, שמע למי שאיכפת לו ממך שמע לאלוקים שרוצה אותך אל תסתבך יותר.

צעק אל אלוקים צעק אליו שיוציא אותך מזה, פנה אליו בכל בעיה, הוא נתן תרופה לבעיות נתן תרופה והיא התורה, רק דרך התורה אדם יכול להציל את עצמו, להציל את נשמתו מהאבדון בעולם הזה ובעולם הזה.

כמה אנשים נופלים היום, כמה צעירים נשלחים לבית חולים לחולי נפש בגלל הסמים האלה, אבל זה לא אשמתם כמעט כי לא הדריכו אותם, לא נתנו להם תחליף להנאה שהסמים והמסיבות נותנות, הם לא שמעו על התורה ואם הם שמעו על הדתיים אז שליחי היצר הרע בתקשורת דאגו להטעות את עם ישראל כמה הדתיים והחרדים כמה הם גרועים וכמה התורה גרועה ולא טובה.

גם בבתי הספר מלמדים באופן מעוות את התנך ואז אדם לא מוכן להתחבר לתורה לא מובנת,  לתורה שנראית לו גזענית או לא צודקת אבל אם לומדים את התורה, שומעים הסברים מאנשים אמיתיים שלומדים את התורה באופן הנכון עם ההסברים האמיתיים ולא המסולפים כפי מה שמלמדים היום, אז אם אדם לומד את התורה כפי האמת שבתורה בלי סילוף אז נשמתו מתעוררת מעלפונה ואז יש לו פחות רצון לסמים ולמסיבות שהם התחליפים להנאה והסיפוק שהתורה מציעה.

אתר עזרה תמיכה ויעוץ בנושא הסמים כאן

אז אנא אח יקר אנא אחות יקרה צאו מזה עזבו את הסמים עזבו את המסיבות שלא מביאות המשך לאדם רק הנאה לרגע אבל עם סכנה לפגע אנא צאו מזה.

ואם אתה לא יכול ללכת לישיבה תתאמץ יותר תידע שחייך תלויים בתורה, חייך יכולים להתקדם ולעלות ולהשתפר או ללכת בדרך חתחתים בנגמרת בסוף , נגמרת ברע, אלוקים אוהב אתכם.

ואם התאמצת יותר ולא הצלחת להתגבר על הרע, אל תתייאש , גם רצון טוב זה טוב, אז תחפש שיעור תורה שבסביבתך את לכי לשיעור תורה, ואם את רוצה לברר היכן יש שיעור תורה בסביבתך צלצלי ל- 5811911-02 ותשאלי, ואפשר גם לעיין כאן באתר לראות סטים המחזקים אותנו באמונתינו בבורא יתברך.

אנא אח יקר אנא אחות יקרה צאו מזה תתאמצו מעט , המאמץ משתלם, כל מאמץ הכי קטן יצטבר בסוף ויוציא אותכם החוצה אל האור אל הקדושה.

נסו לקיים מצוות שאתם יכולים, יש הרבה מצוות כאלה, מי לא יכול לבקש מהבורא מה שהוא רוצה , דע לך כל מילה שאתה מבקש מהבורא היא מצווה כל תפילה היא מצווה אלוקים אוהב אותך הוא שמח בכל פנייה שלך אליו, אף פעם אל תחשוב שהוא רחוק ממך תמיד הוא אוהב אותך ומחכה לך כמו אבא אהוב וכמו אח גדול שרוצה שתצליח באמת ושיהיה לך טוב, אז אנא פנה אליו דבר איתו ותבקש ממנו שידריך אותך, הוא שמח מכל מילה שאתה מדבר אליו אז אנא דבר איתו עכשיו ובקש כל מה שבליבך, בקש סליחה על הדברים הלא טובים ובקש ממנו מה שאתה רוצה.

מי לא יכול לומר כמה פרקי תהילים? יש אתר מיוחד לפרקי תהילים, לתהילים יש כוח חזק לנצח את כוחות שהרע, דוד המלך התפלל לאלוקים עם התהילים ונצח את אויביו, גם אנחנו ננצח את אויבנו הרוחניים והגשמיים על ידי התהילים, כתוב בספרים שדוד המלך הכניס בתוך פרקי התהילים כוחות כאלו שיעזרו לכל נשמה שתקרא אותם, אז אנא קראו תהילים אמרו שוב ושוב את פרקי התהילים עד שתצאו מזה עד שתעזבו את הדרך ללא מוצא ותעלו על דרך המלך על דרך החיים המובילה אל חיי הנצח. המובילה אל חיים טובים ורגועים בעולם הזה.

אל תשמעו לכל מסלפי היהדות, אל תשמעו לכל מכפישי הדתיים , היו אתם כמו שאתם ותתקרבו אל המלך הגדול אל בורא עולם שאוהב אתכם הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים, אלוקים רוצה בטובתכם , רק אתם אל תרעו לעצמכם אל תתקרבו אל הרע , אל תתקרבו אל הסמים תתרחקו מחברים רעים תתרחקו מחברים שיכולים להפיל אותכם אל הרע, תתרחקו מחברים שמעודדים אותכם לעשות מעשים מגונים, יש אלוקים בשמים ויהיה סוף לכל הרע, אל תתחברו לרע.

עוד מעט או טו טו יהיה עולם של גאולה , עולם של שמחה וטוב, אבל לפני כן אלוקים יהרוס את הרע, יהרוס את כל כוחות הרע , לכן עלינו לא להיות קשורים אל הרע עלינו להתנתק מכוחות הרע שמעוניינים לתפוס אותנו ולשבות אותנו, עוד לא מאוחר יש לנו את הכוחות אנחנו ננצח בסוף. 

אתר מומלץ לעזרה ייעוץ ותמיכה בעניין הסמים כאן

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.
 המאמר
לא ענה על השאלה . המאמר כן ענה
אם תוכל (לא חובה) לכתוב הערה מפורטת מעט אשמח מאוד
(גם אם לא תכתוב בתיבה כלום ותלחץ "שלח" הטופס ישלח)


 

מותר לך ומצווה להעתיק ולפרסם לזיכוי הרבים בכל מקום אפשרי.
בתנאי שעושים קישור לאתר  הזה- מהיכן שאתה מעתיק את המאמר הזה.
 ניתן לדון ולהתייעץ ולשאול בנושא בפורום המיוחד שלנו
כתובת הפורום
http://vitaminim.org/1

 

 

רוצים לדעת מה חדש בעולם היהדות?

         
     
הירשמו  לעלון עדכונים ביהדות וקבלה

יצא לאור הספר "על כל שאלה תשובה - הספר המקיף לשאלות ותשובות ביהדות , רוחניות ומשמעות החיים.
לפרטים נוספים כנסו עכשיו לחנות ספרי קודש - על כל שאלה תשובה
ספר לכל שאלה תשובהספר לכל שאלה תשובה

מחיר לפני הנחה: 55.00 ש"ח
המחיר שלנו: 38.00 ש"ח
הרווח שלך: 17.00 ש"ח (31%)

למידע נוסף...

 

להלן השאלות אחרונות:
מדוע חכמים הוסיפו מצוות הרי כתוב בתורה: "לא תוסיפו ולא תגרעו"?
שאל את הרב - למה לשאול רב? למה בכל דבר אתם שואלים רבנים? האם אתם לא יכולים להחליט לבד?
מחלוקות הדתיים -שאלה: אני לא מקיים מצוות בגלל שיש מחלוקות בין הזרמים אז איך אידע מה אמת?
למה תורה שבעל פה?
מדוע חייב להיות שקיבלנו תורה שבעל פה יחד עם התורה שבכתב?
איך התחילו המחלוקות?
איך בכלל התחילו לחלוק אחד על השני בענייני התורה?
מחלוקות בחז"ל
איך יתכן שני דעות סותרות, שניהן אמת, ואיך לנהוג למעשה?
זרמים ביהדות
למה יש זרמים שונים ביהדות? הרי התורה היא אחת, אז למה יש זרמים שונים- חסידים, ליטאים, ש"ס, חב"ד, ברסלב, מזרחי.
זרם הכי טוב?
למה כל זרם ביהדות חושב שהוא הכי טוב והכי הנכון?
למה רבנים חולקים?
למה יש מחלוקות ביהדות? אם כל זרם הוא טוב אז למה הרבנים חולקים אחד על השני, למה יש רב שיצא כנגד רב אחד או כנגד זרם אחר? הרי כולם טובים?
למה יש מחלוקות?
 למה השם עשה בכלל שתהיה מחלוקת בעולם? היה עדיף שיהיה הכל ברור וכך נוכל לבחור בטוב?
תורה שבעל פה
מהי תורה שבעל פה? למה צריך אותה? מה קיבל משה מסיני?  ומה מכילה התורה שבעל פה? מה היחס בין התורה שבכתב לתורה שבעל פה?
אמונה "פסיכולוגית" שאלה : המצאתם את הדת ואת אלוקים כי היה קשה לכם בלי האמונה, עם האמונה אתם מרגישים רגועים וחיים חיי שלווה, ובנוסף אתם חוששים שמא לא יהיה לכם המשך לאחר החיים ולכן החלטתם להמציא את אלוקים?
למה טוב לחפש משמעות שאלה: האם זה טוב לחפש משמעות בחיים? אולי כדאי להתעלם מהרצון לחיפוש הזה? לתשובה
 

לעמוד רשימת השאלות
לפרק ראשון
למה חשוב לדעת
לפרק שני:
אלוקים ואנחנו
לפרק שלישי:
משמעות החיים
לפרק רביעי: אמיתות התורה
לפרק חמישי: החרדים והמדינה.
ניתן לדון ולהתייעץ ולשאול בנושא בפורום החדש שפתחתי
כתובת הפורום
http://vitaminim.org/1

לעמוד הראשי   /   לעמוד רשימת השאלות