יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

גליה - מסרים מעולם האמת!

חוברת חינוך ילדים בהצלחה - הדברים שלהלן נמצאים מודפסים בחוברת להפצה- בסוף עמוד זה ניתן לקרוא כיצד להזמין חוברת זו להפצה

גליה - מסרים מעולם האמת!

 (להזמנת 120 חוברות בנושא זה לחיזוק סביבתך  לחץ כאן)


מסרים רוחניים מדהימים של גליה, ילדה פגועת מוח המתקשרת עם אמה בתקשור בתמיכה באמצעות הצבעה בלוח האותיות.

 

ניתן לקרוא בספר "גליה - מסרים מעולם האמת!" ובאתר של גליה את  25 ההוכחות לאמיתות התופעה!!!

 


 

גליה: "אמא, יש עכשיו זמנים מאוד קשים לישראל. הבלבול משתלט על הכל, אלה חבלי לידה של המשיח שיבוא אלינו בעזרת ה' יתברך כל כך בקרוב, ויביא מזור לכל המצב החולה אליו נקלענו בעוונותינו.

אני שמחה לראות כל העת את ההכנות האדירות בשמים לקראת הגאולה השלמה. כל החוזרים בתשובה הם כאויר לנשימה לקרוב גאולתנו, את זרם השבים עד השם אי אפשר לעצור, כל הזמן ילך ויתגבר כמעיין המתגבר בעזרת השם יתברך.

 

אושר גדול ירד לישראל ולעולם כולו בקרוב מאוד, אך יש גזירה קשה שאינה מתבטלת! כל הזמן מצליחים לדחות אותה עוד ועוד בזכות הצדיקים החיים בתוכנו ובזכות תפילות כל הצדיקים מכל הדורות המתחננים על ישראל בשמים ומסנגרים.

 

אך לא ירחק היום וישארו רק הראויים להשאר, זה יהיה כאב גדול מאוד לפני הגאולה הקרובה שלנו ולפני גוג ומגוג שעדיין מצפה לנו.

 

אמא, הכל ניתן לשנות על ידי התקרבות לשם יתברך, רק המתקרבים יוכלו לזכות לכל הישועות הקרובות, לכל שפע האורה והשמחה, שירד כל כך בקרוב  לעולם.

 

אמא יקרה שלי, המסרים מן האוטיסטים ופגועי המוח, מזכירים את תקופת הנביאים, אשר היתרו והיתרו בעם ישראל ומאחר שמשמים נתנו לעם ישראל המון זמן לחזור בתשובה על פשעיהם ורוע מעלליהם, העם טעו לחשוב שדברי הנביאים הם הבל וריק ואין בכוחם להתגשם, וכאשר קרו הדברים ביתר שאת, ונחתו על עמינו ייסורים קשים, חורבן וגלות, הבינו עם ישראל שכל דברי הנביאים היו אמת, אך הכל היה כבר מאוחר מדי! כי מידת הדין כבר החלה לפעול בעולם מבלי יכולת לסגת. הגזרה אז יצאה לפועל!

הסתיימו ההתראות הרבות, הגיעה לקיצה כל תקופת ההמתנה הארוכה אשר קיבלו עם ישראל, ונותר היה רק לבכות על עם ישראל בשמים ובארץ.

 (להזמנת 120 חוברות בנושא זה לחיזוק סביבתך  לחץ כאן)

יש קצת דימיון למסרים שלנו פגועי המוח. בקרוב כאשר יראו שהכל קורה והלוואי שלא, אזי יוותר לנו רק לבכות ולבכות ולהתפלל לאבינו שבשמים שירחם עלינו ולשוב עד השם, כדי להפסיק את הפורענויות הקשות המתרגשות לבוא עלינו.

 

אמא יקרה שלי, אין שלום ואין שלווה עם הערבים, לא היה ולא יהיה, ומלב הסכסוך הזה יתפתח תוהו ובוהו.

אמא העולם בפני תיקונו הסופי. החטאים הרבים שיש בעולם הזה, העוולות הרבות וכל הרוע ימחק בקרוב על ידי מירוק כואב. גם בזמנים הקשים מאוד שיהיו כל כך בקרוב, מי שצדיק וחסיד יעבור הכל בקלות.

 

שפע גדול מתעתד לרדת לעולם הזה כל כך בקרוב, רבים לא יוכלו לעמוד בקדושה העצומה שתרד בקרוב לעולם הזה.

 

כל מי שיחזור לאבינו שבשמים ויקבל עליו לשמור מידותיו, להיות הגון וישר ודובר אמת בפיו ולבבו, ולקיים מצוות ה' יתברך וחסד, לא יאונה לו כל רע. הוא הכלי היחיד אשר יוכל להישרד אחרי שיתנפצו כל הכלים המטונפים לרסיסים כל כך בקרוב.

 

יש תהליכים מאוד מואצים לגאולה הכללית של עם ישראל, יש תהליכים של בירור גדול, ומי לה' אלי! כל יראי ה' יהיו במחנה אחד והשאר במחנה שני. יהיו שני מחנות: אחד של קדושה ואחד של טומאה. הקדושה תנצח בקרוב ביותר וכל מחנה הטומאה והסוגדים לטומאה ולייצרים ימחק בקרוב ביותר.

 

אמא יקרה שלי, לצערנו יש מישראל שמבינים רק במכות, אחרת הם לא מתעוררים לשוב לאבינו שבשמים, אך אין יותר משובחת מתשובתם של ישראל ששבים לאבינו שבשמים ללא צורך במכות וניסים ונפלאות.

 

המצב כפי שהוא כיום הוא התחלה של ההתגעשות עליה דברתי בספרים שכתבת עלי, הכל הולך להיות קשה כדי לעורר מה שיותר מישראל הקדושים לשוב לאבינו שבשמים לפני הבירור הגדול העומד בפתח ועל הסף, רבים מישראל שלנו עדיין לא פוקחים עיניים. כל ישראל מצווים ללמוד תורה, ללכת בדרך ה' יתברך ומצוותיו ולאהוב כל אדם מישראל - ואהבת לרעך כמוך, זה יכול להציל רבים מאבדון גשמי ורוחני, הרבה חסד, עזרה לזולת, אבינו שבשמים רוצה לגאול אותנו מאוד בקרוב.

 

כל המצב המתגעש הזה וכל ההתעקשות של הערבים מזכיר לנו את פרעה שהקב''ה הקשה והכביד את לבו וכך קורה כעת.

 

ככל שרצו לתת לו יותר, זה לא השביע אותו ורק הכביד והקשה את לבו, כל ההתגעשות הזו היא התחלתה של הגאולה, אלה הייסורים הראשונים, אך כל הזמן המצב יהיה הרבה יותר קשה, עם הפוגות, והשיא יהיה כאשר כל הגויים יבואו להלחם על ירושלים.

 

הקב''ה אין עוד מלבדו, יפרע מהם בעוצמה אדירה, על כל מעשיהם הרעים ורוע מעלליהם כלפי עם ישראל במשך כל הדורות.

 

אנו בבת עיניו של הקב''ה!

אנו אהוביו, ישראל שלו! כל מי שפגע בציציות ראשו של כל איש מישראל במשך כל הדורות, יבוא בקרוב ביותר על עונשו הקשה.

 

זה זמן גאולתנו וסוף גלותנו, אף אחד לא יפריד אותנו מירושלים שלנו, בירת הנצח של עם ישראל. בקרוב מאוד יותר ליהודים לעלות להר הבית, כי בקרוב ביותר תיבנה ירושלים הקדושה ובראשה יתנשא גאה ורם, בית המקדש לו חיכינו אלפיים שנות גלות!

 (להזמנת 120 חוברות בנושא זה לחיזוק סביבתך  לחץ כאן)

אנחנו כבר בסוף גלותנו, אך חייבים להיות חזקים ברוח ולקבל את כל הצרות הקשות שיפקדו אותנו בהבנה גדולה כפי שמקבלים את צירי הלידה בהבנה גדולה מאוד, כי הצער הגדול הזה הוא לפני הלידה של העולם החדש והמאושר.

 

 בקרוב ביותר יהיו ניסים ונפלאות!!! רק התורה והמצוות יכולות להציל אותנו ולרכך את המכות. כל יהודי ויהודיה שיחזרו לאבינו שבשמים ירככו את כל המכות, ימתקו את הדינים."

 

אמא: "האם אנחנו יכולים לבטל את המלחמה שדיברת עליה?"

גליה: "אמא לא, זו גזירה, אך אם ישובו לאבינו שבשמים המונים מעם ישראל, כל הגזרות יתמוססו מידית! הסבל גורם לבני האדם השוגים בהבל ובריק להתבונן סביבם, לחשוב אחרת על החיים ולא לשקוע רק בתאוות הגשמיות הרגעיות והמטופשות.

 

כל השבויים בידי התאוות והסטרא אחרא אינם משכילים להבין את מצבם, מסתובבים מתוסכלים, כי הנשמה שלהם מאוד עצובה מכך שאינם מצליחים למלא את שליחותם את  יעודם עלי אדמות. מה יגידו ביומם האחרון?

כיצד יתמודדו עם הבושה העצומה והאיומה אשר תציף אותם בתום חייהם כאן עלי אדמות, כאשר יתברר להם שהם החטיאו את מטרת בואם לעולם הזה מבלי יכולת לשנות זאת לעולמי עד? רק הצדיקים יהיו מאושרים בתכלית האושר.

 

אמא, בעולם הזה אין זמן למנוחה! המנוחה שייכת רק לעולם המנוחה, לעולם שכולו טוב אחרי שעוזבים כאן, אך מי שלא הכין לו צידה לדרך יישאר רעב ומסכן ואומלל.

 

אמא יקרה שלי, גל המונים כזה של חוזרים בתשובה לא היה כבר המון בשנים, תנופה כזו גדולה של מבקשי ודורשי ה' לא נראתה זה דורות, ברוך ה' שזכינו. אנחנו בפתחה של הגאולה השלמה. אבל לא להתייאש מכלום אף פעם, ולא לחשוש מכלום אף פעם, ה' אתנו. כל הזמן מתנהלת מלחמה עצומה בין הקדושה והטומאה, אך את המנגינה הזו כבר אי אפשר לעצור!

 

רבים מתעוררים מכל המכות הקשות הנוחתות עלינו השכם והערב, חבל שיש כאלה שמתעוררים רק בעקבות המכות, אך המכות ימשיכו עד שיתעוררו כל ישראל לשוב לאבינו שבשמים ויבינו וידעו כי ה' מלך, ה' מלך וה' ימלוך לעולם ועד ואין עוד מלבדו, הוא השולט בעולמנו ובכל העולמות כולם ולא כוחי ועוצם ידי עשו לי את החיל הזה, כי כבר רואים בבירור שאין לנו שליטה על המצב! למרות שיש לנו צבא חזק ונשק מתוחכם ביותר, זה לא עוזר!

 

כי הנשק האמיתי שלנו זה רק תורה, שבת, מצוות ה' ומעשים טובים, רק כך נבטל את המכות הניתכות עלינו ואת הגזירות של כל המקטרגים למיניהם.

 

הכל הולך להשתנות בקרוב, הגאולה כבר ממש בפתח, רק לא להתייאש, זה המסר העיקרי שעלייך למסור, אין יאוש ואל יאוש, ה' אוהב אותנו ובקרוב ביותר גאולת הנצח שלנו. אם ישראל שבים לאבינו שבשמים הם מבטלים את כל הגזרות.

 

כל החוזרים בתשובה פועלים פעולות גדולות למען עם ישראל, וכל זכויות הצדיקים מכל הדורות עומדים לעם ישראל כסלע איתן. הכל כל כך קרוב, עוד מעט - סבלנות ואורך רוח ונראה ניסים ונפלאות בע''ה יתברך".

 

אמא: "אמרת שתהיה מלחמה, האם זה

בכל זאת התבטל? ואם לא, האם מותר לך לומר מה יהיו התוצאות?"

גליה: "אמא לא להיות מוטרדת מכלום, רק לבטוח בקב''ה מלך העולם שאוהב את ישראל שלו והוציאם מעבדות לחרות עולם. ה' נלחם לנו כל הדורות, וילחם לנו הלאה. לצערי הרב גזירת המלחמה עדיין לא תבטלה, אך משמים מרחמים עלינו ודואגים לנו בזכות אבותינו הקדושים ואמותינו הקדושות, וכל אויבינו יפלו בקרוב ביותר! גם אויבינו הגלויים וגם אויבינו הנסתרים! אמא יקרה, אין שום משוא פנים לאף אחד. הכל חשבונות שמים עצומים ומשפט צדק מוחלט, והכל לטובת עם ישראל.

 

כל הצרות הללו הם חבלי משיח וככל שלידת העולם החדש קרבה, כך תוכפים הצירים. רבים יבינו שאין לנו על מי להישען, רק על אבינו שבשמים, רק בו אנו בוטחים וכל השאר זה הבל וריק".

 

אמא: "האם מותר לך לומר משהו לגבי המצב המתגעש בעולם? לגבי המתקפה האמריקאית על אפגניסטן, בילאדן והטרור?"

גליה: "כן, ההתגעשות בעולם היא רק בראשיתה וכל הזמן ילך ויתגעש יותר ויותר גם בארץ וגם בעולם! רבים רבים ישובו לאבינו שבשמים ויבינו בחוש שאין עוד מלבדו.

 

כל המלחמות הבאות שיתרחשו בעולם בעתיד יהיו בעצם מלחמות של דת, זוהי בעצם מלחמה אחת גדולה, המלחמה האחרונה לפני בוא משיח צדקנו, כי האיסלאם רוצה לשלוט ואדום לא ייתן לישמעאל לשלוט!

 

היהודים העם הנבחר יהיו תמיד מטרה לקנאה הנוראית שיש לכל העמים על כך שה' בחר בישראל שלו ולא בהם, הכל חשבונות שמים, הכל מאוד מורכב, אך במבט פשוט ביותר ניתן לראות שאנו כבר לקראת הקץ לו חיכינו  אלפי שנים, ולו חיכה העולם מרגע בריאתו, הקץ של הרע והתחלת שלטון הטוב.

 

אין שום משמעות למי שעומד בראש המחרחרים ריב ומדון בשם הדת, יש התעוררות דתית עצומה והבנה של רבים שיש מלך אחד לעולם, וכל המשתמשים בדת לצורך השגת מטרות לא ישרות ולא הגונות ולגרימת סבל לעולם, ייענשו קשה מאוד.

 

אין ספק שהעולם לפני גאולתו הסופית ברוך ה', ורק ההולכים בדרך ה' יתברך הם היחידים שישרדו בעולם הזה ונפשם לא תיכרת בעולם הזה והבא".

 

אמא: " האם יש איזה שהן הנחיות איך

להתנהג במצב חרום?"

גליה: "כן, לסמוך ולבטוח על אבינו שבשמים שהכל רק לטובתנו בלבד. זו ההגנה הכי טובה שיש, שהיתה תמיד ושתהיה תמיד.

 

אין שלום עם הערבים ולא יהיה, הסתיים זמנם לשלוט בארצנו הקדושה, ובקרוב ביותר תיפול חיתת ה' עליהם! ויפחדו מאוד מישראל ויבינו שה' נלחם לנו.

זה סוף הזמן שניתנה רשות לישמעאל למשול, וכמו חיה פצועה הוא מנסה בכל כוחו להתקומם, אבל בקרוב יפלו וימחקו מן העולם!

 

הכל יתרחש במהרה, כל הר הבית החרב והמאוכלס על ידי זרים וגויים המטמאים אותו בשיקוציהם, יתנקה מכל טומאתו הנוראית ומכל שיקוציו אשר יעלמו כלא היו ויבלעו באדמה וימחקו לנצח נצחים!

 

הר הבית כולו יזדכך ויתכונן לבנין בית המקדש! אני רואה את כל ההכנות הנהדרות, בשמים יש תכונה עצומה, המלאכים מכינים, כל הרקיעים מתקשטים, הכרוזים מכריזים!

 

בקרוב גאולת עם ישראל השלמה!   השמים מלאים מלאכים המגינים עלינו ברשות שמים ובאהבת השם אלינו. השם ילחם לכם ואתם תחרישון! אמא זה מה שהולך לקרות, ולא כוחי ועוצם ידי יעשו את החיל הזה.

 

כוחות השמים מקיפים אותנו מכל עבר והשמים מלאים בהם, בבוא הזמן הם ירעידו את כל הארץ, כי מן השמים ילחמו לעם ישראל! אין לחשוש ולא לפחוד מכלום, רק להתחזק בדרך ה' ובתורתו הקדושה ובכך ניוושע ישועה גדולה ברחמים גדולים".

*******


כותב הרמח"ל הקדוש:
כי ידיעת האמת מחזקת את הנשמה ומרחיקה ממנה את היצר , ואין הדבר שמחליש את הנשמה כנגד היצר כמו חסרון הידיעה, ואם הייתה הידיעה רחבה ועומדת על לב בני האדם לא היו חוטאים לעולם. (הרמח"ל - דרך עץ חיים)

 זאת אומרת שאילו עם ישראל היה יודע את האמת , את התורה לא היו חוטאים, לכן על כולנו לדעת יותר ויותר את התורה וללמד ולהפיץ את האמת בכל כוחותינו!
לפרטים נוספים צלצל אלי 3118666 057


 הזמן חוברות לזיכוי הרבים

תוכל לחזק את סביבתך! תוכל לעודד אותם להתקרב לאלוקים - לקרב את הגאולה !
עלות 120 חוברות רק 70 ₪ - משלוח חינם!
הזמן 360 חוברות קבל 40 חוברות חינם!
הזמן 720 חוברות קבל 100 חוברות חינם!
הזמן עכשיו - צלצל 3118666 - 057

 

לעמוד הראשי הפצת יהדות   /   לעמוד רשימת חוברות להפצה / לעמוד הקדשה הנצחה של חוברות ליקירך / לעמוד מוצרי פרסום לבעל עסק / לעמוד מזכרות לאירועים של חוברות לזיכוי הרבים/ לעמוד הראשי