מסרים מן השמים- בנושא:הפצת יהדות

המשך המסרים של גליה בנושא הפצת יהדות
המשך דברי גליה-
מתוך הספר גליה- מסרים מעולם האמת

כל המקדיש את כל כוחותיו הנפשיים לחיזוק הרבים יכול לעורר המונים. כל המקרין את כל אהבתו לשם יתברך ומסירותו ללא לאות יכול לעזור להתעוררות המונית. כל בעלי היכולת הנפשית והרוחנית, הידע והאינטליגנציה לארגן ולהכין חומר והרצאות משכנעות, חייבים לצאת היום לרבים ולדבר עם ההמונים, זו חובת השעה! זה זמן חרום לעם ישראל היקר! כולנו חייבים לעמול למען הצלת הכלל וכל מי שיכול לעשות ולא עושה, ידון בשמים בחומרה יתרה! זה זמן מיוחד בו אפשר עדיין להציל נשמות עם ישראל רבות מאבדון, זוהי עת רצון!
אמא שעורי התורה והחיזוק בכל הארץ וערוצי הקודש היקרים, מעוררים חדווה וגילה, דיצה והתפעלות בשמים. הם מצליחים לקרב המוני בית ישראל לקדוש ברוך הוא לתורה ומצוות בתקופה כה גורלית לעמנו היקר. שימשיכו בכל דרך אפשרית לעורר את ההמונים! כל מזכי הרבים בעם ישראל יזכו לגדולות, ישועות ונצורות, הם לא יכולים לתאר לעצמם כמה השם אוהב אותם, כמה גדול שכרם לאין ערוך ולאין שיעור.
אמא זה זמן חרום, חייבים להחזיר כל יהודי יקר לאבינו שבשמים, הזמן עומד להגמר! כל החול בשעון כבר ירד למטה ונשאר כל כך מעט ופתאום הכל ישתנה והגאולה תגיע! כולנו נרגיש כמו חולמים! הכל תלוי בנו אם הגאולה תגיע בקלות ובשלווה ובנחת או בדרך קשה.
כל מזכי הרבים סוללים את הדרך לגאולה שתגיע ברכות ובאהבה ובשלווה והלואי שירבו מזכי הרבים בישראל וכך נוכל לעשות לנו המון נפשות ולזכות בגדול ולהציל אנשים מאבדון אמיתי בכל מובניו תרתי משמע! אמי היקרה, הזמנים קשים וכל המצליח להציל נפש מישראל, מן השמים ילבישוהו בשלל גוונים זוהרים ומזהירים בכל רחבי הרקיע וכל הרקיעים יראו ויתפעלו מיופיו וזוהרו ומארמונותיו, ארמונות הבדולח הרוחניים המצפים לו".

לפני שהשם נותן מכה כזו הוא מנסה לעורר ולהזהיר את בניו כדי להציל מה שיותר. חייבים להמשיך כל הזמן וללא לאות לקרב כל יהודי ולהלחם על נשמתו שלא תאבד חס וחלילה לנו עם ישראל, כי נשמת עם ישראל הכללית תהיה חסרה באלה שלא שבו עד השם, הם יהיו אומללים כי לא יוכלו להשתייך לנשמת עם ישראל ונשמת עם ישראל לא תהיה שלמה בלעדיהם, אלה עניינים הדדיים מאוד. כל הדואג לכלל דואג בעצם גם לעצמו כדי שיהיה שלם בתוך שלם.
אסור לי לומר דברים יותר מדוייקים וברורים, אך העיקרון הוא של פתאום, מכה, התעוררות וגאולה. כאשר ניחתות מכות - מתעוררים! אי אפשר להמשיך להיות אדיש כשמקבלים מכה! השם ירחם עלינו, אמן! ככל שיחזרו האנשים בתשובה המכות יתרככו מאוד, כל נשמה שחוזרת לשם גורמת למכה להחלש.
הנשמה שלי כל הזמן בוכה על עם ישראל היקר שלי, אני לא מפסיקה להתפלל עליהם כל הזמן, התפילה מאוד חשובה ועוזרת בעיקר בימים טרופים אלה, בהם אנו זקוקים לכל כך הרבה רחמי שמים!"
לאתר של גליה כאן-
גליה - מסרים מעולם האמת  
 

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.

מבצע מיוחד למפיצי יהדות 100 דיסקים , עשרות שעות של הרצאות רק 1 ש"ח לדיסק - בהזמנה של 100 דיסקים לזיכוי הרבים.
לפרטים נוספים קרא כאן
אתר לוחמי הגאולה - אני מעוניין בקרוב לפתוח אתר קירוב רחוקים- כנראה שמו יהיה אתר לוחמי הגאולה- להלן אני מביא לכם כמה מאמרים שהכנתי לאתר וכן פרטים על האתר – אם תרצו תוכלו להיות גם מצוות האתר, לפרטים כאן
הפצת יהדות בפורומים- מי שנמצא כבר בפורומים יכול להפיץ יהדות לפרטים כאן
 
יתכן בעתיד פורום עולם היהדות והקבלה
אני שוקל פתיחת פורום לאתר - אם את/ה  יראי שמים , לא מתפשרים ומעוניינים לזכות את הרבים- אשמח מאוד שתהיו מנהלי פורומים באתר "עולם היהדות והקבלה"
מניעת שימוש בסמים והפצת יהדות- מה הקשר? למה הפצת יהדות תגרום להפחתת שימוש בסמים במדינת ישראל. לחץ כאן
 
הפץ חוברות לחיזוק עם ישראל  12 חוברות לזיכוי הרבים על מנת שכל אחד מאיתנו יוכל לחזק את סביבתו משפחתו, ידידיו ומכריו-  כדי לקרוא את החוברות לחץ כאן
 
המירוץ כבר התחיל- קו הסיום הוא הגאולה, דברים על המצב היום ועל כך שכולנו יכולים וצריכים להיות "לוחמי הגאולה - לקריאה לחץ כאן
 
מכתב אישי ממני למפיצי יהדות
 
מדוע הפצת יהדות- רוחניות , מועילה גם לגשמיות?
 
מכתב לבעלי תשובה ולכל מפיצי היהדות
 
על מה לכתוב מאמרי יהדות- 8 נושאים שונים עליהם אתה יכול לכתוב מאמרי יהדות לחיזוק עם ישראל.
 
איך להפיץ יהדות- רעיונות מה ניתן לעשות כיצד להפיץ יהדות בסביבתך הקרובה והרחוקה- עצות מעשיות ורעיונות להפצת יהדות וחיזוק וקירוב רחוקים- לחץ כאן
 
היכן להפיץ את הדפים ואת החומר ביהדות שאת מורידים מהאתר- רעיונות מעשיים- לחץ כאן
 

איך נמנע את ההתנתקות הבאה? לחץ כאן
 

איזה זכות יש לך אם השפעת לקיים עוד מצווה לחץ כאן
 

כשאתה מעודד מפיצי יהדות אתה מפיץ יהדות בעצמך, מאמר על חשיבות העידוד לכולנו- לחץ כאן
 

למה הפצת יהדות היא פיקוח נפש ממש לחץ כאן
 

מסרים מן השמים על חשיבות הפצת יהדות
 

12 עצות   מעשיות איך תוכל גם אתה לכתוב מאמר יהדות למען עם ישראל- לזיכוי הרבים. לחץ כאן
 
שאלות נפוצות בעניין הפצת יהדות.
מי יכול להיות מפיץ יהדות? 
אני לא מרגיש נוח להפיץ יהדות כי עדיין אני לא מקיים?
האם פעולה אחת שלי יכולה לעזור? יש מאות אלפי יהודים שצריכים חיזוק?
התשובות כאן

 

כדאי לקרוא את המאמר למה חשוב להפיץ יהדות
 

המלחמה בסיטרא אחרא- מפיצי היהדות הם הלוחמים בחזית כנגד הסיטרא אחרא- מסרים מן השמים בעניין
 
רשימת מאמרים להורדה והפצה עיין כאן
 

לעמוד ראשי של מדור הפצה

הדס ויטמינים , ויטמינים , רפואה הרמב"ם , תזונה נכונה , vitamins forum

 

 לעמוד ראשי מדור הפצת יהדות / לעמוד הראשי של האתר