יהדות קבלה סרטים hvsu, יהדות
 קבלה  / יהדות / סרטים  /
מציאות אלוקים / אמיתות התורה / רשימת קטגוריות באתר /
מידע יהודי / הורדות חינם / תוכנות חינם /
תוכנת בבילון תרגום
משמעות החיים / חיים לאחר המוות  / תפילות סגולות  הרצאות שירים
 
 
 
 
 
 שלום גולש יקר !
 הפוך לאתר הבית הוסף למועדפים 
 למענך! אנא גלוש רק ביום חול ומחוץ לשעות העבודה
 קריאה מהנה.
 אימייל : 
olam@olam-jew.com    
 
 
 
רשימת אתרי יהדות וקבלה שהשם זיכה אותי לבנות 
 
 לעמוד הראשי | שאלות ותשובות מעניינות | הפצת יהדות | דפי יהדות להורדה |  בקר/י בפורום שלנו  | תגובות על האתר | על עצמי  | חיפוש באתר

חנות  ספרי קודש
פתחתי חנות ספרי יהדות , קבלה , חומשים , סידורים, ספרים לילדים , דיסקים

הורדת בבילון חינם
הורד ונסה חינם את תוכנת התרגום לאנגלית ולעברית
ולעוד עשרות שפות נוספות

ערוצי קודש בקליק
הורד סרגל ערוצי הקודש
ותוכל לשמוע בכל רגע ערוצי יהדות לחיזוק הנשמה

חוברות משגעות
כנסו לראות את החוברות
החדשות שניתן להזמין
להפצה , אירועים ומזכרות

רוצה גלישה נקייה?
גלוש רק באינטרנט נקי  אינטרנט רימון
השאר פרטים ויחזרו אליך

רוצה קורסים ביהדות בחינם? 
טיפים באימייל חינם:  זוגיות, חינוך ילדים ראייה חיובית...

 
 

מסרים מן השמים-מס' 1

למדור מסרים מן השמים
מהו תיקשור עם פגועי מוח?
מסרים מן השמים-על מצב הדור מס' 1
מסרים מן השמים-על מצב הדור מס' 2
מסרים על חשיבות הפצת יהדות- מס' 1
מסרים על חשיבות הפצת יהדות- מס' 2
מסרים על חשיבות הפצת יהדות- מס' 3
המלחמה בסיטרא אחרא- המלחמה האחרונה  ביצר הרע- מסרים מן השמים
לאתר של גליה- מסרים מעולם האמת

 

מסרים משמים על מצב היום
מתוך הספר גליה-מסרים מעולם האמת

אמא, אנחנו נמצאים ללא ספק בתקופה מאוד גדולה לעם ישראל ולכל האנושות ואנחנו עומדים לפני גילויים גדולים ומרעישים בדורנו! האנשים חשים זאת בנשמה ויודעים שהולך לקרות משהו, אך לא יכולים להגדיר בדיוק ואף אחד לא יודע מתי הקץ, רק משמים הקב"ה אין עוד מלבדו, מחליט הכל! ברור שזכינו לחיות בתקופה גורלית לעם ישראל ולאנושות כולה.
זה זמן גדול מאוד לעם ישראל היקר שלי, וכל מי שחוזר עכשיו בתשובה - ניצל! גם בעולם הזה וגם בעולם הבא. בזמן התגלות המשיח זה כבר לא יעזור לאף אחד יותר לחזור בתשובה, האמת תתגלה בעולם ותהיה פרוסה לפנינו כולנו. בזמן התגלות המשיח לא יקבלו יותר חוזרים בתשובה!
רק עכשיו זה הזמן האחרון שעוד נשאר לאלה שעדיין לא חזרו בתשובה, לקחת את עצמם בידיים, להתבונן ולהבין שאין עוד מלבדו ורק הוא מלך העולם, הוא מנהג את עולמו ואנחנו מצווים לעשות רצונו של מלכנו היחיד, בורא ויוצר האדם וכל העולמות וכל היש בכלל!"
מתוך הספר גליה עמוד 69


גליה: "בקרוב ביותר שאין לכם אפילו הבנה בזה, הכל יתחיל להתרחש, ותפרוץ מלחמה איומה בארץ ובעולם והיא תהיה הבירור הראשון והכואב מאוד. כי יפלו בה המונים מישראל (חס וחלילה), שלא פקחו את עיניהם לראות את האמת היחידה: שיש מלך לעולם ואין עוד מלבדו! הבירור הראשון יהיה קשה מאוד, גדול וכואב. כל הזמן ימשיכו בירורים נוספים עם הפוגות ורק אלה שישארו מכל הבירורים והמבחנים הקשים האלה, הם הם יהיו אלה שיזכו לראות את דוד מלך ישראל חי וקיים בעזרת השם יתברך כל כך בקרוב!"
מתוך הספר גליה עמוד 128


גליה: "אמא את בוכה על האנשים שנהרגו בפיצוצים (בפיגועי מחבלים) ואני בוכה על עם ישראל מאדם הראשון עד עכשיו ומעבר לזה! העולם מתקדם במהירות לסוף, הסוף - זו התחלה של העולם החדש, עולם של אמת ולא שקר, אבל הרבה יהודים עדיין לא מבינים, אני מודאגת!"
אמא: "האם כל מי שחוזר בתשובה, תשובתו תתקבל בשמים?"
גליה: "בודאי, בשמים מקבלים תשובה אמיתית של כל בן אדם! הצדיק הגדול ביותר הוא זה המשתלט על היצר הרע ועושה תשובה, לאו דווקא מי שאין לו יצר הרע. להחזיר אנשים בתשובה נחשב לאחת המצוות הכי גדולות שיש לאדם בעולם הזה!
אחי ואחיותי! לא לישון! קומו! התעוררו! תראו את האמת! כל בעלי התשובה מונעים אסון אבל גם זה לא מספיק. לא מבינים את הבסיס הפשוט שיש בורא לעולם! יש דין ויש דיין! הסוף מתקרב במהירות ויתכן שלא יהיה מספיק זמן לחזור בתשובה!
יהודי העולם, התעוררו! אין זמן לחכות! הזמן נגמר! ואהבת לרעך כמוך! אני השם אלוקיך אשר הוצאתיך ממצרים! זה המסר! "
אמא: "למה את בוכה?"
גליה: "אני בוכה על הכל, גם על המצב שלי וגם על עם ישראל כולו. המאמינים ועבדי השם הם המרכז הרוחני של עם ישראל והם נבדקים קודם. להגיד לכולם שיחזרו בתשובה מהר כי אין זמן! בעתיד הקרוב יהיה גילוי גדול!"
אמא: "למה את בוכה כל כך? אני ממש מוטרדת מהבכי שלך ולמה לא אכלת?"
גליה: "אמא יקרה שלי, אני מתייסרת מאוד על עם ישראל שלי שלא הולכים בדרך הנכונה והשם כועס עלינו. זו הסיבה שאין לי מצב רוח היום ואני בוכה ולא רוצה לאכול, כי אני יודעת מה שהולך לקרות לנו בקרוב והדברים מאוד קשים לנו לכולנו כי אנחנו לא מספיק הולכים בדרך הנכונה".

אמא: "גליה, את אומרת שהגאולה קרובה מאוד. כמה זה קרוב?"
גליה: "לא יכולה להגיד, רק מותר לומר שזה קרוב! אמא אנחנו נמצאים בזמנים מאוד קשים, כל העם צריכים לעשות תשובה! אני בוכה כי אני עצובה ממה שיקרה בעתיד הקרוב, זה ממש נורא, תתפללי אמא! צריך שנתאחד כולנו ונתפלל כל יום לשם שיבטל את הגזירות הקשות על עם ישראל! עד עכשיו לא הבנו את הרמזים ועתה זה כבר לא יהיה ברמזים, זה זמן גדול לעם ישראל עכשיו! אמא, יש בשמים סניגורים על עם ישראל אבל אין לסניגורים מספיק יכולת וכוח לשנות את הגזירה הקשה. עם ישראל רדום! ישן! אדיש! ומכה יכולה להעיר אותו מתרדמתו העמוקה! זה כואב לראות את השאננות של האנשים ברחוב ואת האדישות לתורה ומצוות.

רבים חוזרים בתשובה אבל, זה לא מספיק! יש בני ישיבות המתפקרים ועושים מעשים אסורים, עדיין יש מקומות זימה למיניהם המשחיתים את הנוער ומקומות הימורים שהורסים בתים של יהודים וגורמים לפריחה כלכלית של אויבי ישראל! במקום לחנך לדרך ארץ, לאהבת הזולת ולאהבת ישראל, מכפישים איש את אחיו וגורמים פילוג ושנאה. רק אם יקבלו "מכה" גדולה יתאחדו שוב כמו בכל צרה כללית שיש לישראל".
אמא: "גליה זה מפחיד מה שאת אומרת! האם יש מה לעשות על מנת למתק את הדינים?"
גליה: "אנשים העושים למען הכלל יכולים לגרום להמתקת הדינים. אם האנשים לא יקחו את עצמם בידיים מהר מאוד, המצב יהיה מאוד קשה ואנשים צריכים ממש לבכות על מה שהולך לקרות לנו. אם היו יודעים מה שהולך לקרות היו ממש צמים על זה! אך אנשים רבים נמצאים עדיין באפלה, נוח להם לחיות בבוץ השיקרי וגם להנות ממנו.

הם כבר התרגלו לחושך ואפילו אינם נצרכים לגשש באפלה בה הם מתמצאים כל כך טוב! כמה עצוב לי להגיד את הדברים האלה. זה השקט הגדול שלפני הסערה הגדולה! זיכוי הרבים ואהבת איש את אחיו יכול להציל המונים!"

גליה: "אמא יקרה שלי, תגידי לכולם: קומו! התעוררו אחי האהובים! עת רצון היא מלפני השם כעת. התעוררו לפני שזה יהיה כבר מאוחר, עכשיו עדיין ניתן להציל המונים מאבדון! בקרוב מאוד כל התמונה תשתנה לחלוטין! והזמנים יהיו קשים מאוד לנו לעם ישראל האהוב שלי שלא מתעוררים מספיק.
כל החוזרים בתשובה הם כאוויר לנשימה בימים קשים אלה. אמא הביטי וראי, רוב רובו של העם היהודי עדיין לא שומרים תורה ומצוות בשלמותן! ומה יהיה? משמים עצובים על כך ומשמים יעזרו לכל מי שיצא להציל ולזכות את הרבים.

עדיין אפשר לחזור לאבינו שבשמים שכה אוהב את בניו היקרים, זו עת רצון! אבל אין לדעת כמה זמן העת הזאת תמשך. חשוב לנו לנצל את הזמן היקר הזה שבו מקבלים אותנו באהבה ושמחה, כמו אבא שמתגעגע לבניו האהובים, והנה הם שבים אליו והוא מאושר ומקבלם באהבה גדולה מאוד. אך גם אבא יכול להתייאש קצת מבניו שלא מעוניינים לשוב הביתה, כל אבא עצוב אם בניו שהוא כה אוהב לא שבים אליו. תגידי לכולם שיתעוררו!

אנחנו בעזרת השם דור מיוחד של גדולות, ישועות ונצורות, אנחנו הוא דור הגאולה! בקרוב מאוד כל המהלכים בעולם ישתנו ומי שיזכה יראה ניסים ונפלאות! לא להתייאש, אחרי הזמנים הקשים תבוא גאולת עם ישראל! היכונו, אחי ואחיותי היקרים! שלא ידח מאיתנו נידח! אבינו שבשמים כה אוהב ומתגעגע אליכם בניו ובנותיו האהובים! בואו! שובו אליו! חפשו דרך, חפשו אמת! אל תשארו רדומים! התעוררו!"

 

 

יש לך הערות, שלח תגובה
לא לשלוח למטה את הערתך כי המשלוח לא עובד כרגע אפשר לשלוח לאימייל olam@olam-jew.com, תודה מראש
המאמר היה:

מעניין.  משעמם.  ככה,ככה.
אם תוכל (לא חובה) לכתוב הערה מפורטת מעט אשמח מאוד
(גם אם לא תכתוב בתיבה כלום ותלחץ "שלח" הטופס ישלח)


 

 
למדור מסרים מן השמים
מהו תיקשור עם פגועי מוח?
מסרים מן השמים-על מצב הדור מס' 1
מסרים מן השמים-על מצב הדור מס' 2
מסרים על חשיבות הפצת יהדות- מס' 1
מסרים על חשיבות הפצת יהדות- מס' 2
מסרים על חשיבות הפצת יהדות- מס' 3
המלחמה בסיטרא אחרא- המלחמה האחרונה  ביצר הרע- מסרים מן השמים
לאתר של גליה- מסרים מעולם האמת

לעמוד הראשי